Şimdi Ara

Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) [Ana Konu] | 6 Aralık | Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
5
Favori
4.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Selam.  

PC 'de genellikle GamePad ile oynuyorum ama direksiyon desteği var, Youtube ' ta Hilmi Şahin diye bir yayıncı var o oynuyor. Ben üşeniyorum kurmaya. Fakat xbox series x'te varmı destek bilmiyorum.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

Araştıracağız bakalım. ps5 ve xbox x'e sim oyun yapıp direksiyon desteklememezlik yapmamışlardır umarım. En kötü indiririm destek yoksa geri iade ederim.

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt

Doğru denedikten sonra karar verirsin. 

• Merak edenler için; ''Konsolda direksiyon desteği var ama sadece bazı tuşlarda çakışma hatası çıkıyor. Onu da yakında çözeceğiz'' yazmış TML Studios yetklisi.

Güncelleme: Oyunu yükledim. Logitech g920 xbox'ta oyun için çalışıyor ama tamamen hayalet bir çalışma. Ne bir tuş atanabiliyor ne direksiyon çevirilebiliyor. Direksiyon lada samara kadar sert, bırakınca da mancınıktan fırlamış gibi topluyor kendini. rezalet bir durum. klavye mouse da desteklemiyor ki bu da bu oyunlar için çok elzem, bir sürü tuş atıyoruz klavyeye malum.

Yapımcıyla bayağı yazışıyoruz, özetle şöyle diyor.

Direksiyona force feedback desteği ve tuş atamaları için çalışıyoruz, büyük oranda çözdük olayı ama kavşak göbeklerinde dönerken bir sorun oluşuyor onu da çözersek tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 25 Temmuz 2022; 8:34:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.