Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupadaki takip ettiğim ve begendiğim 2. takımdır Tottenham Aaron Lennon hayranıyım hemde cok fazla.Leeds United dan geldiğinden beri onun sayesinde tanıdım Tottenham mi.Bence cok kalite ortasahası var yanlız ofansif yonünde sıkıntı var Adebayor ve Defoe gibi sadece iki forveti var ki bunlar üst düzey forvetler değil malesef. Ve hic transfer dedikodusu var mı ?
  • Paulinho tottenham'da çok iyi transfer.
  • Ne olacak bu Adebayor'un hali?
  • Paulinho çok iyi transfer, Inter bu sezon devre arasında alacaktı Moratti paraya kıyıp alamadı. Sezon sonu Tottenham Inter'den Guarin'i alamayınca, daha doğrusu Moratti satmayınca, Paulinho transferini yaptılar.
  • paulinho konfederasyonda az buçuk göz ucuyla izledim onun dışında hiç fikrim yok 24 yaşında avrupaya gelmesi düşündürücü umarım bonservisinin hakkını verir
  • chadli yi almışız valla ne yalan söylim çok izlediğim bi adam değil tanımam pek ama kanat rotasyonuna adam lazımdı umarım başarılı olur
  • Birkaç takviyeyle daha cok daha iyi olursunuz. Sampiyonluga oynarsınız demek isterdim ama ilk 11iniz kaliteli olsada kadro derinliginiz zirveye oynamak icin yeterli degil. Yedeklerde iyi isimler var ama Pl sampiyonlugu icin daha iyisi lazım yanlıs anlasılmasın.
    Kesinlikle bir solbek alınmalı. Ekotto ile olcak is degil. Bale'in arkasına ekotto gibi bir sığır hiç yakışmıyor. Arkasında surekli bindirebilen bir solbek olsa Bale suan oynadıgınında uzerinde oynar.
    Birde forvet almalısınız. Adebayorla olcak is degil. Defoe iyi oyuncudur ama büyük düşünüyorsa takım daha kaliteli bir forvet şart. Defoe çok iyi bir alternatif, keza Adebayorda oyle.
    Bunların dısında ilk 11 gayet kaliteli. Liverpool ve Arsenalden daha iyi.
    Lloris
    Walker Dawson Vertonghen transfer

Paulinho Parker (Sandro)

Lennon Dembele (Holtby) Bale

Transfer

Sol beke Madrid'den ayrılmak isteyen Coentrao yada Evertonun gorunmez kahramanı Leighton Baines, forvetede Bentekeyi yada Higuaini falan alabilseniz 10 numara 5 yıldız olur takım.
    Tottenham en azından 4. olmalı, bu kadro bunu yapabilecek kapasitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksandar Kolarov -- 22 Temmuz 2013; 22:50:43 >

• forvet kesin gelecek zaten dembele geçen sezon bi çok maç mc oynadı bu sezonda öyle oynar genelinde diye düşünüyorum onun dışında ekotto nun bi ara ayrılacağı konuşuluyodu ayrılabilir yerine coentrao iyi olur baines müthiş olur ama baines i bize yedirmezler forvetede higuain allah korusun istemiyorum benteke veya jackson martinezden biri çok iyi olur he olurda suarez gelirse müthiş olur benim asıl istediğim adam suarez oraya onun dışında ben bale ı sol açık kullanmaya karşıyım geçen sene forvet arkasında müthişti solda chadli veya holtby den biri olur

dipnot : umarım kaboul 2 sene önceki gibi olur o hali bildiğin kompany gibiydi adam sakatlandı 1 yıl oynamadı bakalım bu sene ne yapıcak

LLoris
    Walker - Kaboul - Vertonghen - Coentrao
    Paulinho (Sandro) - Dembele (Parker)
    Lennon - Bale - Holtby(Chadli)
    Suarez (Benteke - J.Martinez )

bu kadro sakatlık ceza sıkıntısı çekmezse şampiyonluğa oynar

• bale-lennon ikilisi çok hoşuma giderdi pes 11de
    yazabilirsin benide
  • Umarim chadli transferinden sonra Aaron lennon kesmez asiri cok begeniyorum idolum nerdeyse Juventusta gormek istedigim oyuncu. Ve ayni Juvedeki gibi forvet sikntisi var Adebayor Defoe yetersiz kaliyor malesefki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holtby solda oynayamaz hocam. Hele Premier Ligde biraz fazla aksar. Chadli transferini belkide ilk 11 icin yapmis olabilirsiniz. Bale 10 numarada oyayacaksa Chadli solda oynar. Bence Bale solda oynamalı. Bu adamın en buyuk ozelligi hızı ve Ronaldoyla beraber dunyanın en iyi dripling yapan adamı olması. 10 numaraya aldıgın zaman dripling ozelliginin cogunu koreltmis oluyorsun. Suarez icin kapılar 40-45 den acılıyor, siz o paraları olsada vermiyorsunuz . O yuzden Benteke cok iyi olurdu gercekten. Dembelenin asıl mevkisinin mc oldugunu bende biliyorum ama Paulinhonun gelişiyle bence ortasahada Paulinho-Parker önlerindede Dembele cok daha iyi bir hat olur. O yazdıgınız kadro sampiyonlugu zorlar. Cok cekismeli bir Premier Lig sezonu bizi bekliyor.
  • holtby solda oynarsa daha çok içeri dönük oyun kurucu gibi oynar tipik bi kanat gibi değil keza bale amc oynarken ortasahadan top alıp dribling yapıyo çerçeveyi gördüğünde affetmiyodu hatta sadece şut değil ara paslarıda çok iyiydi onun gibi bi yıldızı sola kısıtlamak hata olur tabi gerektiğinde solda da oynayabilir ama genelde ortada oynamasını isterim ben zaten sezon boyunca sol orta sağ 3 ünde de bol bol oynar . suarez konusunda evet 40 -50 şuana kadar vermedik ama 30 ar 30 ar 20 şer 20 şer çok transfer yaptık sol bek ve forvet dışında gerekicek transfer yok sol beki ucuza kapatabilirsek suareze 40 50 verebilirz hatta sol beki pahalıya alsak bile suarezi 50 ye alabiliriz takımın finansal gücü gerçekten çok iyi diğer takımlardan tek farkı bunu sapık bi şekilde kullanmıyo ama suarez gibi oyuncu için tek seferlik yapılabilir
  • mesajımız bulunsun arada uğrarım buraya
  • Soldado Tottenham da

• Soldado çok iyi transfer gerçekten kaliteli forvetler olmasına rağmen biraz sıkıntı vardı Spurs'ün forvet hattında Bale'nin üzerindeki baskıyı biraz olsun kaldıracaktır daha çok topla oynama ve hızını kullanma şansı yakalar

• Tottenham ın dengeli bir takım olmasına rağmen en zayıf bölgesi hep santrafordu. defoe yada adebayor tam olarak dolduramadı boşluğu. Soldado çok güzel transfer. Birazda Bale ın isyanlarından sonra elde tutmak için başarılı bir girişim olmuş. Yükü hafifler.

• Bir Valencia taraftarı olarak Soldado hayırlı olsun.

Kesinlikle dünyanın en iyi forvetlerinden birini aldınız. 30 milyonun hakkını verir. Minimum 15-20 golü var.

• soldado kesin mi bilmiyorum ama alırsak iyi olur gerçi ben oraya suarez benteke gibi hızlı forvetleri tercih ederdim ama soldado yada hayır demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

soldado kesin mi bilmiyorum ama alırsak iyi olur gerçi ben oraya suarez benteke gibi hızlı forvetleri tercih ederdim ama soldado yada hayır demem

30 m euroya KESİN
  • Bale mükemmel bir oyuncu ama 60 + di maria + coentrao = Bale deniliyor çok iyi bir teklif tottenham yerinde olsam kabul ederdim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.