Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Bugün galip gelemezsek, maalesef ki Şampiyonlar Ligi yarışından koparız.

hiç alakası yok arsenal eksik maçlarını kazansa dahi 2 puan farkla öne geçer bu mu koparcak yarıştan ? zaten an itibariyle 2-0 öndeyiz vertonghen ve bale attı goller i(23. dk ) vertonghen in golünü göremedim bale in golü çok iyiydi gerçekten öncesinde pasıda vertonghen verdi galiba pasta çok iyiydi bale bizden gidicekse katara/amerikaya/rusyaya gitsin oda 35 yaşında

Hocam eğer yenilseydik 2 hafta üst üste mağlubiyet tüm moralleri ve dengeleri bozardı...

• bu konu niye çok durgun ya. baseli geçicez umarım.
  • adebayor kendini yetenek abidesi sanıyor ya. penaltı kullanırken koşuşundan anladım kaçıracağını.
  • ekle kardeş
  • BALEEEEEEEEEEEE
  • şu maçı malum sebep yüzünden izleyemedim ya (sürekli izlediğim yer çalışmıyodu) 1-0dan 3-1 yapmışız açıkcası yenilseydik 4. lüğe dair pek bi umut kalmıcaktı ama ilk 4 e gireriz bu maçın gazıyla
  • quote:

şu maçı malum sebep yüzünden izleyemedim ya (sürekli izlediğim yer çalışmıyodu) 1-0dan 3-1 yapmışız açıkcası yenilseydik 4. lüğe dair pek bi umut kalmıcaktı ama ilk 4 e gireriz bu maçın gazıyla

Ne yap, et izle.
    İnanılmazdı gerçekten.
    Ayrıca Bale sakatlıktan çıkmasına rağmen yine inanılmazdı. 1-2 seneye Dünyanın en iyisi olacak.
  • kalede kim vardı
  • quote:

şu maçı malum sebep yüzünden izleyemedim ya (sürekli izlediğim yer çalışmıyodu) 1-0dan 3-1 yapmışız açıkcası yenilseydik 4. lüğe dair pek bi umut kalmıcaktı ama ilk 4 e gireriz bu maçın gazıyla

Dünyadan futbol bölümüne girmem, yeni gördüm, ekle beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamımsın bale. 1 gol 1 asist. hem asist hem gol on numara.
  • Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !
  • Asist gol gerçekten world class yahu o pas sonra gol vuruşu her şey mükemmel takım CL'ye giderse Bale kadroda olur eğer gidemezse Real Madrid büyük ihtimal alır bu adamı 50 Milyon gibi bir fiyata ki ederde EPL'de böyle oynuyor kim bilir La Ligada neler yapar.
  • ben bale in tottenhamdan ayrılcağını düşünmüyorum ne şimdi ne sonra neden böyle bi beklenti var anlamıyorum bale takımı çok seviyo takım bale i bence bale takımı 3-4 yıl içerisinde zirveye taşıyıp kulübün efsanesi olur (umarım yanılmam )
  • quote:

ben bale in tottenhamdan ayrılcağını düşünmüyorum ne şimdi ne sonra neden böyle bi beklenti var anlamıyorum bale takımı çok seviyo takım bale i bence bale takımı 3-4 yıl içerisinde zirveye taşıyıp kulübün efsanesi olur (umarım yanılmam )

Tabi ki dediklerin doğru adam oynadığı futboldan keyif alıyorsa kulübündende memnunsa kendisini kulübüne adayıp büyük başarılar yakalamak isteyebilir ama şöylede bir şey daha çok şöhret kazanmak isteyebilir ki bahsettiğimiz takım Madrid'se tabi diğer takımlarda uyum sağlayacak mı ? yıldızların arasında koybolabilirde burda takımın lideri gibi dediğin çok doğru öbür türlü ancak 3-4 sene Madrid'te hatırlanır burda kalıp çok çok büyük bir oyuncu olma imkanı var.

• quote:

ben bale in tottenhamdan ayrılcağını düşünmüyorum ne şimdi ne sonra neden böyle bi beklenti var anlamıyorum bale takımı çok seviyo takım bale i bence bale takımı 3-4 yıl içerisinde zirveye taşıyıp kulübün efsanesi olur (umarım yanılmam )

Umarım ki ayrılır.
    Di Maria kazmasının yerinde görmek isterdim

• İyi ayar verdik City'e.
  • ne yapiyor bu Tottenham yine kendi elleriyle TOP 4'u Arsenal ve Chelsea ye verecekler..

0-1'dan mac 2-1 oldu Wigan....

Tottenham bu maci kazansa 80% TOP 4 olacakti..

aRsenal ve Chelsea nin Unitedla maclari var

edit: Spurs TOP 4 girerse BALE 99% kalacagim demisti. CL ye gidemezse Tottenham Bale takimdan ayrilacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Nisan 2013; 18:47:37 >
  • Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE !
  • 7 puanlık farkı koruyamayıp gidemedik şampiyonlar ligine yazık oldu biz hiç değilse bişeyler yapardık arsenali cityi gene ilk turlardan yollucaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepermessiah

hotspurs ne demek acaba :)

hotspur aslında bir soyad.Northumberland dükünün en küçük oğlunun yaptığı kahramanca bir hareketten ötürü hotspur fc koyuluyor klübün ismi güney londrada 1882 yılı bildiğim kadarıyla.Harry Hotspur araştırabilirsin istersen :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.