Şimdi Ara

Totalde 10tl bkm indirimi uzatıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
5
Favori
2.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil Ödeme Kampanyası yoğun ilgi sebebiyle 31 Ocak'a kadar uzatıldı! TOTAL Mobil Ödeme ile ANINDA 10TL İNDİRİM fırsatından yararlanmanız için kartınıza 2 hak daha tanımlandı. Bilgi: demirorenpetrol.com.tr 'de. İzinli veritabanından çıkmak için HAYIR yaz 3173'e gönder TOTAL MERSIS NO: 0858004439500017 B001

Herkese 2 hak daha vermişler.Toplamda 400 liralık alıma 40 lira indirim olmuş oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yapikredi totalle birlesir mi?

• Paraf hala dahil mi?

Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara
    2-31 Ocak 2018 tarihleri arasına yurt içi akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra aynı sektörlerden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 50TL ParafPara verilecektir.
    https://www.parafcard.com.tr/11344-akaryakit_ve_market_kampanyasi
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Bence birleşir

• 2 hakkımı kullanmıştım. Az önce mesaj geldi, arkadaşın dediği gibi 2 hak daha vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Paraf hala dahil mi?

Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara
    2-31 Ocak 2018 tarihleri arasına yurt içi akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra aynı sektörlerden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 50TL ParafPara verilecektir.
    https://www.parafcard.com.tr/11344-akaryakit_ve_market_kampanyasi

Birleşir paraf kartını bkmye tanımlaman lazım

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    yapı kredi bu ay aytemiz ile kampanya yaptı hocam
    total ile yapan var mı acaba bu ay
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bonus un total ile kampanyası var. Ama birleşmiyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KERGUL

Bonus un total ile kampanyası var. Ama birleşmiyor galiba.

Sadece halkbank kampanyaları ile birleşir diye ibare var.

• halkbanka helal olsun adam market akaryakit pos sarti olmadan saglam kampanya yapiyor cidden diger kartlar vana kiytirik geliyor artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bonus kampanya ile birleşseydi

• İşte bu harika oldu.
  • Total BKM 75/25 gibisi gelmedi, gelmez de :)
  • Total den bkm ile 110 tl benzin alınca 10tl bkm den kazanırız, parafin market akar yakıt kampanyasindan 10 paraf puan kazanırız. Parafin sanal kampanyasından %10 gelir mi ki? Bkm den alacağım için sanal gibi algılar mı? 3 kampanya birleşirse süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: m.er35

Total den bkm ile 110 tl benzin alınca 10tl bkm den kazanırız, parafin market akar yakıt kampanyasindan 10 paraf puan kazanırız. Parafin sanal kampanyasından %10 gelir mi ki? Bkm den alacağım için sanal gibi algılar mı? 3 kampanya birleşirse süper olur

denersen haber ver hocam
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyorum

• m.er35 M kullanıcısına yanıt
    Tirıbıl dabıl
  • Dostlar denedim sonuç 3ü1arada süper oldu. 110 tl bkm express ile ödedim anında 10 düştü 100tl karttan geçti. Akaryakit market kampanyasında alışveriş olarak görünüyor 10 paraf da ordan. veee Tebrikler, Sanal Alisverislere Indirim Kampanyasindan 10.00 TL indirim kazandiniz. mesajı da geldi

• "Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara" kampanyasıyla birleşir herhalde. Geçen kampanyada birleşmişti. İyi bir fırsat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Total BKM 75/25 gibisi gelmedi, gelmez de :)

Total BKM 75/25 kampanyasından faydalandıktan kısa süre sonra dizel aracım arızalandı, enjektörler temizlendi ve debimetre değişti, 800 TL masraf çıktı. O dönem Total'den yakıt alanların yaşadığı sorunları okumuştum ama indirim tatlı gelince ciddiye almamıştım. Belki aracımın arızası o kampanyaya tesadüf etti bilemiyorum ama bu masraftan sonra Total'den uzak duruyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.