Şimdi Ara

Totalde 10tl bkm indirimi uzatıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
44
Cevap
5
Favori
2.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31 aralıkta almıştım. şimdi sıra 31 ocakta :)
  • in science we trust İ kullanıcısına yanıt
    Sayfalar öncesinde değil meajının bir üstünde yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonusla bkm birleşiyor mu acaba

• Bonus bkm ?

• paraf market akaryakıt + paraf sanal + paraf bkm birşeşti.
  • Sürekli banka ödemeyi kabul etmedi hatası verdi durdu.

BKM de eski kart ekli imiş. Uğraş uğraş benzinlikte deli oldum.

Siz siz olun BKM'da ki ekli olan kartınız eğer yenisi geldi ise değiştirmeyi unutmatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

paraf market akaryakıt + paraf sanal + paraf bkm birşeşti.

Yani 110 liralık benzin 80 liraya geldi.
  • Bkm express ile karttaki puanları kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Bkm express ile karttaki puanları kullanabiliyor muyuz?

Kullanılmıyor

• Kampanya ilk başladığında 1 hakkımı kullandım bir hakkım duruyordu. 1 hakkım dururken kampanya uzatıldı. Şimdi benim 1 hakkım mı kalıyor yoksa 3 mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: EN.ES

quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Total BKM 75/25 gibisi gelmedi, gelmez de :)

Total BKM 75/25 kampanyasından faydalandıktan kısa süre sonra dizel aracım arızalandı, enjektörler temizlendi ve debimetre değişti, 800 TL masraf çıktı. O dönem Total'den yakıt alanların yaşadığı sorunları okumuştum ama indirim tatlı gelince ciddiye almamıştım. Belki aracımın arızası o kampanyaya tesadüf etti bilemiyorum ama bu masraftan sonra Total'den uzak duruyorum.

Ben arada bir tane Würth dizel enjektor temizleyici katiyorum doldurdugum depoya. 2000 km de bir tane diyorlar; ama ben 4000-5000 km de bir atiyorum. Size de tavsiye ederim.

O donem Total sayesinde yaklasik 3000 km yaptim. O da 3 - 3,5 depo yapar. Herhangi bir sorunla karsilasmadim. Bu indirimden de faydalandim su anlik bir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bonus ile BKM birlesmiyor arkadaslar ben denedim. Birlesmeme sebebi de kampanya sartlarinda Bonus posundan gecmesi gerektiginin belirtilmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    "Bu kampanya, Halk Bankası dışında BKM Express üyesi diğer bankaların kampanya ve indirimlerle birleştirilemez."

Birleşmeyebilir.
  • Bonus bkm kesin olarak birlesmiyor.

• Mobil Ödeme Kampanyamız yoğun ilgi sebebiyle 31 Ocak'a kadar uzatılmıştır. TOTAL Mobil Ödeme ile 100 TL akaryakıt alımına ANINDA 10 TL İNDİRİM için bir hakkınız daha vardır. Bilgi: demirorenpetrol.com.tr'de. İzinli veritabanından çıkmak için HAYIR yaz 3173'e gönder TOTAL MERSIS NO: 0858004439500017 B001

herkese iki hak tanimlanmisken bana niye bir hak tanimlanmis?

• Total uygulamasına register olamıyorum total kart yok ankara balgattaki adamın dünyadan haberi yok nasıl kayıt olabilirim bu total card denilen saçma şeye?

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Total uygulamasına register olamıyorum total kart yok ankara balgattaki adamın dünyadan haberi yok nasıl kayıt olabilirim bu total card denilen saçma şeye?

Bende de kart yok uygulama uzerinden kayit oldum. Sikintisiz kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Total uygulamasına register olamıyorum total kart yok ankara balgattaki adamın dünyadan haberi yok nasıl kayıt olabilirim bu total card denilen saçma şeye?

Bende de kart yok uygulama uzerinden kayit oldum. Sikintisiz kullaniyorum.

Android uygulamasında sıkıntı var kayıt ol derken birdenbire durduruldu hatası alıyorum çok saçma

Edit: Web sitesine girip ordan üye oldum şuan giriş yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital90 -- 8 Ocak 2018; 9:42:47 >
  • İstanbul yolu total de (acity nin yanındaki) ikidir sistem çalışmıyor, normal ödemek zorunda kalıyorum. Buradaki sorun giderildi mi acaba deneyen var mı? En son pazartesi denedim mobil ödeme çalışmadı.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    ben pazartesi akşam aldım ama uygulama ödeme aşamasına geçmeden sorun verdi pompacı arkadaş sağolsun 3 4 kere uygulamayı açtı kapattı 2 3 dakika uğraştık sonra ödeme düştü ekrana.pompacı arkadaş bu ara bi çalışıyor bi çalışmıyor demişti.35 lira indirim aldım toplamda pompacı sağolsun işin ustası olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.