Şimdi Ara

Total war Rome : Remastered Türkçe Yama iptal

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çeviri iptal çok karışık. ilk 10 dosyayı çevirdim ama asker ve bina çevirisi için tek tek ugraşmam gerekiyordu o kadar vaktim yok maalesef kusura bakmayın.eğer ben çeviririm sıkıntı yok zamanım var diyen varsa. nasıl yapacağını söyleyebilirim.

Total war Rome : Remastered Türkçe Yama iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfjungle -- 23 Mayıs 2022; 16:10:5 >

• Merhaba, Bu işlerden anlamıyorum ama yardımcı olursanız elimden geldiğince türkçeleştirmek isterim. Çoğunluk google trasnlate tarzında olucak fakat gerekli gramer hatalrını kontrol ederek ilerlemek istiyorum. Bu aralar biraz kafamın dağılması lazım projeyi almak isterim sizden. Eğer yardımcı olurum anlatırım derseniz, buradan mesaj atarsanız sevinirim. İyi günler

• https://forum.donanimhaber.com/total-war-rome-remastered-turkce-yama--152798426

Merhaba, Bu işlerden anlamıyorum ama yardımcı olursanız elimden geldiğince türkçeleştirmek isterim. Çoğunluk google trasnlate tarzında olucak fakat gerekli gramer hatalrını kontrol ederek ilerlemek istiyorum. Bu aralar biraz kafamın dağılması lazım projeyi almak isterim sizden. Eğer yardımcı olurum anlatırım derseniz, buradan mesaj atarsanız sevinirim. İyi günler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.