Teğmen
04 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba. Laptop anakart üzerinde klavye flex kablo bağlantısını sağlayan parça (teknik adını bilmiyorum, bilen varsa söylerse iyi olur) tek tarafındaki tırnak kırılmış. Klavye çalışmıyor. Bu parçayı nasıl yedek parça olarak bulurum.

Merhaba arkadaşlar

işlemci i7-2600
anakartım
asus P8P67-M
8 GB Ram
power 750 W

sisteme göre ekran kartı arıyorum en üst fiyat 600 tl iyi kartlar vardır eminim ama bu sınırı geçemem şimdiden herkese teşekkür ederim.
merhaba arkadaşlar elimde asus N550JV modeli laptop var buna bir ssd arıyorum 120 GB yeterli olur sadece işletim sistemi visual studio ms-sql gibi programları kurup kullanmak için arıyorum ne önerebilirsiniz?
Merhaba arkdaşlar ekran kartım yandı yerine yenisi alıcam ama o kadar para verikten sonra uyum sorunu çıkar mı diye korkuyorum
pc özellikleri:

i7-2600 anakartım
asus P8P67-M 8 GB Ram
power 750 W

Asus R9 270 almayı düşünüyorum.

Bunu alırsam sonu nasıl olur?
Merhaba arkadaşlar ekran kartım yandı yenisini almam lazım bütçeyi 400-500 TL arası tutuyorum uzun süre dayansın istiyorum ama şöyle bir durumda var sistemim biraz eski işlemci intel i7-2600 anakartım asus P8P67-M 8 GB Ram mevcut bu sisteme uyun sağlayacak bir ekran kartı önerbilir misiniz?
Logitech USB To 3.5mm Jack Audio Adapter arkadaşlar bu ürünü Türkiye'de satan bir yer arıyorum yada bu parçaya eşdeğer bir parça önerisi olan varsa önerilere açığım şimdiden sağolun.
Hakkında
Meslek: Tasarım/Sanat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 1.358 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.