Şimdi Ara

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] (411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.228
Cevap
44
Favori
339.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU]
     Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam Workshop::Rivers of Blood: gore edition
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1367281471

hocam bu kan patchini kullanmaya başaldım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim. atilla, troy ve rome remastered hazır kenarda dururken beni tekrardan rtw2'ye başlattın.  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 28 Aralık 2021; 10:2:15 >
  • Bende aynı modu kurdum hocam evet. Tam olarak kurmak için oyunun içine bir kaç dosya atmamız gerekiyormuş ben dikkat etmemiştim ona. Tam kurunca ortalık ''savaş alanına'' daha çok benziyor.

Size 2042 konusunda yazdığımdan beri ben de devam ediyorum uzun süredir bıraktığım rtw'ye. O zamanlar bir anlık heves ile açmıştım oyunu oysaki, arada Troy deneyim diyorum da animasyonlar vs çiğ duruyor çok. Bf2042 yi komple unuttum zaten  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU]  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] 

Ben deli gibi Warhammer 3'de bekliyorum, o zamana kadar rome ile baya güzel gidecek gibi duruyor bakalım. Rome2 için çok güzel texture modları filanda kombin ettim baya sardım gidiyorum bende yani. Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU]  Zaten antik roma tarihini hep sevmişimdir.

Bahsettiğim texture modları ile oyun içinden bir kaç görüntü almıştım;

Edit: ss leri linkleyim dedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 28 Aralık 2021; 18:40:51 >
  • noir06 kullanıcısına yanıt

valla çok iyi görünüyor.  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] 

• olmazsa olmaz dediğiniz önereceğiniz modlar hangileri acaba

hocam hangi grafik modlarını kullandığını ve nasıl yüklendiğini anlatabilir misin ?

• kingofbet K kullanıcısına yanıt

ben sadece bi önceki sayfada paylaştığım kan modunu ve rtw1 müzikleri modunu kullanıyorum. bu ikisi kırmızı çizgim.  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] 

Steam Workshop::Rome: Total War Music
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=263097925

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 31 Aralık 2021; 9:31:47 >
  • kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Steam Workshop::Roman Models Extravaganza 1.0.9
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1506238217
    Steam Workshop::Rome II HD: Legions of the Imperator
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2188020726
    Steam Workshop::Romans Reskin: Imperial Guards
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2599756502

Linkler çok büyük duruyor ön izlemelerini küçültemedim kusura bakmayın konu sakinleri  Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] 

Yüklediğim görüntüdeki modlar bunlar. Oyuna Steam den sahipseniz kurulması zor bir şey değil hocam, 'abone ol'a tıklıyorsunuz kendisi hallediyor. Bazen modları sıraya koymak gerekebiliyor onuda oyunun launcher/ndan ayarlıyorsunuz. Bu modların sırası buraya koyduğum şekilde.

• kartaca seçince yapay zeka iyi çalışmaya başladı ama anadoluda bir ülke yada asi iskitlere seçince bir devlet aşırı güçleniyordu tüm bölgeleri alıyordu

• Selamlar. Windows 11’e geçtiğimden beri Sega ekranından sonra çöküyor oyun. Totalwarforum’da bahsedilen çözümlerin hiç bir bir işe yaramadı. Tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt

Tarihi açıdan Roma ordusu mızraklı, suvari, okçu - sapancı gibi yan birlikleri hep oksilyer yani müttefik veya yabancı ulıslardan Romalı olmayanlardan temin etmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyun yıllarca beklediğim bir yapımdı. Grafikleri vbde çok güzel ancak o yapay zeka butun oyun zevkinin içine ot tıkıyor.

Very Hardda Galyalılardan oyun açıyorum ve 50 tur, 100 tur geçiyor kimse bana saldırmıyor. Sehirlerde bos, asker yok etrafımızdaki bir ulus bile Savas acımadı neredeyse.

O kadar sure geçti, o kadar yama ekledin ama şu yapay zeka hala leş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 9 Kasım 2022; 15:31:34 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Galyada ztn galya kültürü var neden soydaşına saldırsınlar ki asıl sorun oyunda roma yapay zeka da olunca yıkılıyor shshsh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt

Boi actım etrafımda Galyalılar var, Cermen ler var, Romalıların geldi.

Tek saldırı yok. Sonra neden esti bilmiyorum kimmeryalılar Kırımdan Savas actı bana. Ne alaka ise.

Oyun maalesef bozuk ve duzeltilemedi...

Ben fantastik Total War oyunlarını ve Çin Total War'ı oynamadım. Bir ümit Medieval 3 bekliyorum. Warhammer 3lemesinin ardından.

• Periah kullanıcısına yanıt
    Sırada three kingdoms 2 var

Onu iptal ettiler diye biliyorum.

• Beyler oyunda harita yarısını ele geçirdim politika da sürekli para verip sadakat satın al yapıyorum ama mısırlı ayrılıkçılar ayrıldı diyor 100 şehir varsa 80i dönmüş bana karşı ne saçma iş nasıl olacak hepsini tekrar mı feth edeceğiz.

• mert1905x kullanıcısına yanıt

Uzun zamandır Rome 2 oynamıyorum ancak hatırladığım kadarıyla Rome 2'de ''İç savaş'' mekaniği vardı. Bu iç savaş mutlaka oluyor ve önlenemiyordu hocam. Roma'ya ait bir mekanikte olabilir tam emin değilim.

Önleniyor

nasıl dostum anlatsana tek kelime yazmışsın:)

İç savaş mekaniği olurda hocam 50 yer almışsındır 5 tanesi iç savaş olur 50 40 tanesi dönmez ki aynı şeyleri baştan yapmak oluyor bidaha.

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.