Şimdi Ara

Total War: Attila (2015) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
12
Favori
75.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film gibi fragmanı var.tüylerim diken diken oldu.
    ''I am Scourge of God!!!!!''
  • güzel haber ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bende mw3 bekliyorum.
  • Tanıtım tek kelime ile muhteşem olmuş... Gerçekten film tadında.
  • romanın bölünüp dağılmasından sonraki dönemi işliyor sanırm
    Doğu roma imparatorluğunu gördüm sanki
  • Atilla en saygı duyduğum liderlerden biri. Oynamak zevkli olucak. Ancak rome 2... Onlarca patch çıkardılar ama oyun hala bi garip. O mtw , rwt tadı yok oyunda. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 27 Eylül 2014; 0:20:12 >
  • Çıkışı rome 2 gibi rezil olmasında..

Ama napalım seviyoruz total war keratasını yine oynuyoruz.
  • İsmi Attila olan oyunda Hunları yönetemeyeceğiz, şaka gibi. Artık dlc ile mi getirirler bilmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bir oyun bizi bekliyor umarım :)
  • 1 milyon asker diyişine gurban be yürrü be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

İsmi Attila olan oyunda Hunları yönetemeyeceğiz, şaka gibi. Artık dlc ile mi getirirler bilmem.

Nasıl ya? Kaynak neresi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

İsmi Attila olan oyunda Hunları yönetemeyeceğiz, şaka gibi. Artık dlc ile mi getirirler bilmem.

IGN di sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

IGN di sanirim

Evet az önce ben baktım IGN'de falan öyle diyorlardı. İnşAllah ilerde ek paket olarak getirirler. Ki büyük ihtimal de öyle olur, hatta belli bile olmaz Attila olarak oynarız tam sürümde. Tabi ümit bunlar. Fakat isminde Attila varsa kesin olur ileride. Ek paket olarak çıkarırlarsa zaten çoğu kişinin alacağını biliyorlar ondan yapacaklar büyük ihtimal

• quote:

Yok hocam öyle saçmalık mı olur ? Ceaser yada Anibal dlcsi gibi sonradan dlc eklerler Attila ile ilgili.
  • Ooo total war alırım bir dal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

IGN di sanirim

Evet az önce ben baktım IGN'de falan öyle diyorlardı. İnşAllah ilerde ek paket olarak getirirler. Ki büyük ihtimal de öyle olur, hatta belli bile olmaz Attila olarak oynarız tam sürümde. Tabi ümit bunlar. Fakat isminde Attila varsa kesin olur ileride. Ek paket olarak çıkarırlarsa zaten çoğu kişinin alacağını biliyorlar ondan yapacaklar büyük ihtimal

Bu oyunu sırf geçtiği dönem için orijinal almayı düşünüyordum.Eğer çıktığında Hunlar oynanabilir olmazsa hiç uğraşmam.Nasıl olsa DLC gelecek.Geldiğinde DLC li halini Torrentten çekerim.Böyle iş mi olur hocam.CA iyice EA games'e benzedi.DLC dediğin olmasa da olur bir şey olması gerekirken artık herkes ana oyundan bazı şeyleri kırpıp DLC diye millete kakalama peşinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Alman Sempatizanı

quote:

Yok hocam öyle saçmalık mı olur ? Ceaser yada Anibal dlcsi gibi sonradan dlc eklerler Attila ile ilgili.

Ben IGN'in yalancısıyım. Poligon ise Hunların oynanabilir olacağını söylemiş. Twitter üzerinden CA çalışanlarından birine sormak lazım aslında.
  • hunlar oynanabilir olmazsa hiçbir anlamı olmaz.
  • rome total war daki gibi dlc çıkar diye düşünüyorum. ama normal oyun olarak çıkarsa empire-napoleon gibi olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.