Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.568
Cevap
222
Favori
1.544.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Tost makinesinde yanık plastik kokusu geliyor ve ilk kez denedim biraz geç pişirdi kaşarlar falan düzgün erimedi
  • Selamlar Tekrar,

Dokümix'i bir süre kullandıktan sonra bilgi vermek istedim.

Tostları lezzetli yapıyor. Sıcaklık ayarı ile ister yumusasık(seviye 3), ister dışı kıtır içi yumusak(seviye 4) tost yapabiliyorsunuz. Yapım aşamasında üst tabaka tek noktadan bağlandığı için tam düz basmıyor. Ya tostu çevireceksiniz yada tostu ortalayacaksınız, ozaman dümdüz basıyor.

Döküme göre hızlı ısınıyor bekleme problemi olmuyor.

Yapışma sorunum hiç olmadı (ben yağlı severim tostu baştan beri bol tereyağı kullandım gerçi hanım yagsız yapıyor bildigin sıfır yağ ile yine yapışmıyor).

Tahliye kanalı vs düşünülmemiş aşırı yaglı birsey yaparken etrafı batırma riski var.

Orasına burasına hep kaşar geldi metal birşeyle (genelde yağ sürmek için yakınımda bulunan bıçak oldu bu) tostu aldıktan sonra bir dokunmam ile o kaşar temizlendi. Her tost yapışımda temizlemedim öyle üstündeki yağ vs ile kaldı,Bence zaten bu makinayı eğer benim gibi haftada 3-4 kere tost yapıyorsanız her seferinde temizlemek gereksiz, zira o güzelim cafelerde yediğiniz tostları yapan makineler her tost için temizlenmiyor :) ne zamanki temizleme ihtiyacı duydum. Hemen bir fanilamı feda ederek bir parca kestim makinayı ılınacak kadar ısıtıp, bez nemli iken temizledim ama arkasına tost yaptım dolayısıyla su vs kalmadı tabakalarda. Gayette temiz oldu. Tel fırcam yok olsa onunla gayet rahat 1 dk da temizlenir zaten. Fakat çok titizseniz pırıl pırıl ilk günkü gibi yapmak ugraştırır zira tabakalarda ince delikler ve pürüzler var.

İlk başta yazdığımı tekrar edeyim üründen kalite vs akmıyor ama fiyat/kalite oranı gayet iyi.

En önemlisi sağlıklı alacaksanız zaten sağlığınızı düşünüp alın. Yok zaten ben günde 2 paket sigara içiyorum yemişim sağlığını diyorsanız döküm diye bu makinayı almanıza gerek yok. Daha hafif daha pratik makina çok.

• KORKMAZ A310 FORMULA TOST MAKİNESİ PASLANMAZ
    http://urun.n11.com/tos...esi-paslanmaz-P184942067

bende bu makinadan 3 adet aldım bakalım nasıl birşey seramik kaplı diyolar
  • boombip kullanıcısına yanıt
    fiyatı iki katına çıkmış ama hediye olarak tost makinesi almam lazım, hazır bkm-morhipo indirimi varken alacağım sanırım bir tane.
  • Merhaba arzum ar 292 ve tefal family nasıl acaba. Arzum ar292 era 24sm ye benziyor arada 60 70 tl fiyat farkı var era nin lehine . Dökümixi , kullanılmadıgında dikip kaldıramayacagim icin eledim . Era markasını duymadıgım için tereddütteyim@Bayberty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaran -- 9 Temmuz 2017; 15:48:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

KORKMAZ A310 FORMULA TOST MAKİNESİ PASLANMAZ
    http://urun.n11.com/tos...esi-paslanmaz-P184942067

bende bu makinadan 3 adet aldım bakalım nasıl birşey seramik kaplı diyolar

arkadaşlar bu ürünü aldım ama teflon kaplı yazıyor zararlımı ne yapmalıyım kullanılmaz mı ne olur yardım
  • Banada makine lazimdi a101 e gelen sinbodan aldim sonuc isini yapiyo hizli pisiriyo 80 liraydi

• Teflonun devri geçti kardes .Granit veya döküm olcak. Ben dökümix almaya karar verdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: yaran

Teflonun devri geçti kardes .Granit veya döküm olcak. Ben dökümix almaya karar verdim...

granitte teflon kaplı değilmi sonuçda
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkde bulunan dökümix tost makinasında ızgara özelliği mevcutmudur. yani ısıyı ayarladığımız derecede sabit tutuyormu?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/dokumix-dokum-tost-makinesi-1800w-kirmizi-ev-tpi-277206667?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*236136807*22544670327*58375881327*{type}*277206667*pla-77411946807&gclid=CPXqmeLIg9UCFUI_GwodItwLPQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0#product-detail

• tablalar 180 derece açılmıyor ama sıcaklık sabit kalıyor.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Bütün konunu ve birçok yorumu okudum. Konu efsane olmuş ellerine sağlık. Bir sorum var. Tost yapmanın yanında ızgara özelliğinide fazlaca kullanacağım. Önerdiğiniz modeller arasından birkaç seçim yaptım;
    1-Arzum ar2005 eco panini (149 TL)
    2-Arçelik k2369 (265 TL)
    3-Homend 1315 (219 TL)
    4-Korkmaz a329-06 (275 TL)
    5-Korkmaz a328-05 (260TL)

Bunlar arasında kaldım öneriniz nedir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

Hocam selamlar,

Bütün konunu ve birçok yorumu okudum. Konu efsane olmuş ellerine sağlık. Bir sorum var. Tost yapmanın yanında ızgara özelliğinide fazlaca kullanacağım. Önerdiğiniz modeller arasından birkaç seçim yaptım;
    1-Arzum ar2005 eco panini (149 TL)
    2-Arçelik k2369 (265 TL)
    3-Homend 1315 (219 TL)
    4-Korkmaz a329-06 (275 TL)
    5-Korkmaz a328-05 (260TL)

Bunlar arasında kaldım öneriniz nedir?

Teşekkürler.

cevap geç geliyor efsane konuda

• CapoNx C kullanıcısına yanıt
    selam,
    Korkmaz a328-05 ...

@CapoNx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    Korkmaz a328-05 ...

@CapoNx

Teşekkür ederim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -alpinist-

Hocam Arzum Ar2006 sipariş verdim 153 liraya pişman etmez demi iyi makine mi?

Bende aynı tost makinasından sipariş vermeyi düşünüyorum. Ürünle alakalı yorumlarınız nelerdir acaba ? memnun musunuz?
  • Az önce N11'den Hotpoint CG 200 siparişi verdim umarım üzmez.

Fiyat 291 yazıyordu başka yerlere göre epey iyiydi

10TL indirim kuponu ile beraber 281'e geldi

ayrıca yaptığım alışverişten 30TL n11 kuponu ve Vakıfbank World karttan 15TL bonus kazandım.
  • 4 tost ekmeği sığıyor biraz küçük gelebilir o yönden ilk başta yağ ile silip 15 dakika boşta çalıştırın yoksa koku yapıyor. Hız olarak pek iyi değil sabah uyanıp 3 dakikada tost yapıp kahvaltı yapmazsankz 5 6 dakika sürer onun dışında ön taraftan basıtınca arka taraf fazla ısınmaya biliyor. Fiyatı bakımında iyi ama bütçenizi artırıp bu dediklerimi de göz önünde bulundurursanız daha iyi makine alabilirsiniz.

• 229 TL ye teknosadan AR2001 ARZUM TOSTÇU DELUX IZGARA VE TOST MAKiNESi almak istiyorum bu ürünü kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim? fiyatının hakkını veriyor mu?
  • AR2001 ARZUM TOSTÇU DELUX IZGARA VE TOST MAKiNESi'ni teknosa mağazadan teslim al seçeneğiyle 207 TL'ye(31 TL 'de hediye çeki mevcut) almış bulunmaktayım ürünü kullanmaya başlayınca izlenimlerimi aktarırım.
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.