Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11'de KORKMAZ A328-05 TOSTKOLİK TOST MAKİNESİ 1800WATT 287,00 TL yerine 258,90 TL

http://urun.n11.com/tost-makinesi/korkmaz-a328-05-tostkolik-tost-makinesi-1800watt-P134140368

Bunu alıyorum hayırlısıyla .

2 soru sorulmuş granit mi teflon mu diye, ikisine de granit diye cevap vermiş.

10 lira çek vardı hesapta, 248.90 a gelecek. Olsun. 3 - 5 önemli değil. Sonuçta aldın mı en az 10 yıl gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatanda inceledim beyendim
    -korkmaz a-328-05 (granit) ve korkmaz a-329-16(granit)

bu 2 ürünü banio da gördüm beyendim
    -hotpoint-ariston cg-200
    -arnica tostit pro

bunlarıda mağazada bulmak dert
    -homend 1304
    -homend 1314 (granit)
    -korkmaz a-328
    -karaca bio granit tost
    -fayrinoks dökümix dt-30 (sabit döküm plakalı)
  • Ben dün gg den homend 1315 aldım 209 liraya en kısa zamanda izlenimlerimi paylaşırım ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamün aleyküm arkadaşlar şubat indiriminde homend 1304 almıştım. Şimdiye kadar hiç pişman ettirmedi. Çok memnunum. Benim için tost yapmak hem zevkli hem lezzetli hem de pratik oldu. Kararsızlar kalanlar için kesinlikle homend diyorum. Bana burda almadan önce sorularıma cevap verenlere yardımcı olanlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: india

Selamün aleyküm arkadaşlar şubat indiriminde homend 1304 almıştım. Şimdiye kadar hiç pişman ettirmedi. Çok memnunum. Benim için tost yapmak hem zevkli hem lezzetli hem de pratik oldu. Kararsızlar kalanlar için kesinlikle homend diyorum. Bana burda almadan önce sorularıma cevap verenlere yardımcı olanlara teşekkür ederim.

hocam şubat indirimi derken ne kadara ve nereden aldın? ben de korkmaz A328 ile homend arasında kaldım. Granit seramik pek mantıklı gelmiyor, döküm plaka olduğundan dolayı homendi istiyorum ama nasıl bir şeyse homend'in sitesinde teşhir ürünü var sadece.
  • Homendin kendi sitesinden 229tl ye almıştım. Şu an tükenmiş sanırım. Ama hepsiburada da var 299 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

sizin eski makine bir zamanların best seller modeli arzum ar-213 prego olabilir mi ?...
    resimdeki plakalar ince, korkmazın plakaları nerdeyse bunların 2 katı kalınlığındadır ...
    a-329 serisi boyalı sac gövde, a-328 serisi krom-çelik ...
    hb'de görünen a-328, yani 05 değil ...

Haftada bir kez kullanılacak bir tost makinesi önerebilir misiniz?

Bütçe olarak max 150 TL ayırmayı planlamaktayım.
  • Fierce Tiger kullanıcısına yanıt
    bunlardan herhangi biri olabilir;

-fakir camilla (sabit plakalı)
    -arzum ar-2006 panini granite
    -era sm-24 press granito
    -arçelik k-2380-tg
    -arzum ar-271 prego delux
  • ben görmedim hanım söyledi, şok marketlerde sinbo tost makinesi 90 liraymış ...
  • doktorhia D kullanıcısına yanıt
    bu konuyla ilgili hiçbir fikrim olmamasına rağmen sayın hocamızın yayınladığı bu pdf, ortaokul dönem ödevi gibi ciddiyetsiz, inandırıcılıktan ve iknadan epey uzak gözüküyor.

tost makinelerinde sıcaklığın kaç dereceye vardığını aslında elinde elektronik ısı ölçer olan bir arkadaş test edip bize bildirebilir, biz bu cihazları 24 saat açık bırakmıyoruz, sonucta bugün eşim ve kendime 15 dakika içinde tostumuzu yapıp kapattık

o surede bu tehlikeli denen sıcaklıklara ulaşıyor mu yoksa tavalarda direk ateşe maruz kalındığında mı ulaşıyor bu sıcaklıklara, test etmek lazım
  • quote:

-era sm-24 press granito
    -arçelik k-2380-tg

hocam buradaki yardımlarınızla korkmaz tostella aldık, ikinci tostumuzu yaptık şimdilik nispeten memnunuz

3 sorum olacak size, korkmaz cihazları tanıdığınız belli olduğu için

1-) bu cihazı termostat devreye girmeden kullanabilir miyiz?

2-) bugün eşime tostunu yaparken cihazı açtık, ısındı ve ilk partiyi koyduk, ilk parti bitince ikinci parti ekmekleri koyduk, ama ilk partiden 3 kat daha uzun sürdü ekmeklerin kızarması, bu sırada cihaz kapanıp açılıyor, ama açıkkenki süresi o kadar kısa sürüyor ki. neden olduğunu anlayamadık

3-) bu aşağıda resimlerini gönderdiğim anahtarın üstünde rakamlar var, tamam eyvallah, ama bu rakamlara gelmeden önce GSM operatörü çekim şiddeti gibi gözüken barlar var, buralara getirdiğimde hiçbirşey olmuyor, bu bölgenin anlamı nedir? ne işe yarar?

şimdiden sabırlı cevaplarınız için teşekkür ederim

• 1984 kullanıcısına yanıt
    Sahiden de süper benzetme :) Tezin ciddiyeti konusunda benzer düşünmüşüz hocam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1984 kullanıcısına yanıt
    1- bu mesele daha önce de sorulunca araştırmıştım, "tost makinelerinde termostatın daha fazla devreye girmesiyle ilgili yasal bir düzenleme yapıldı" deniyor, yani üretim standartları böyle ... garanti süresince buna müdahele etmeniz doğru olmaz ... bende korkmaz a-321-slimline maxi var, 2 yılı geçince termostatı tamamen söktüm şimdi felaket ısınıyor ama yine de tavsiye etmem ...
    2- bu da üsttekiyle alakalı, ilk ısınma hızlı ve güçlü oluyor sonra iş uzamaya başlıyor, bu nedenle makine iade etmişliğim var ... ikinci partiye geçmeden yani yeni ekmekleri koymadan önce son kademedeyken ışık sönene kadar bekleyip sonra ekmekleri koyun, bakalım durum değişecek mi ...
    3- o çentikler "ısıtma" fonksiyonu olabilir ... belki içindekileri "ılık" tutması için konulmuş kademelerdir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginkaraman

Homend 1314'e 1304'ün plakalarını aldım, üst plaka Homend den hediye geldi.
    Her iki makinenin plakaları birbirine uyuyor, bilginize..

Kaça mal oldu acaba plakalar?
    Birde ne kadar süre kullandınız ki bu plakaları alma gereksini mi duydunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbi24 -- 24 Mart 2017; 4:41:40 >

• Bu arada tost makinesini alalı 2 ay olmasına rağmen konuyu hala zevkle takip ediyorum.

Yalnız bayberty üstat granit ve teflon konusunda sizinle aynı düşüncede değilim.

Granit ve teflon kaplama arasında çok fark var kesinlikle ve tabi bu dayanıklılık konusu tamamen kaliteli bir firma ürünü ile anlaşılabilir, yani 30 tl yede granit tava var ama ne kadar granit sayılır!!?

Granit konusunda daha önceki araştırmalarım, granitin teflona göre daha sağlıklı olduğunu ancak mutlaka kaliteli firmaların ürünlerinin seçilmesini tavsiye ediyordu, aksi durumlarda ne idiüğü belirsiz firmaların ürünlerinin sıcak karşısında dedormasyon sonucu vücuda metal girişi kaçınılmazmış.

Bu arada homend 1314 tost makinem mükemmel tostlar yapıyor ve yapışma gibi bir sorun asla yok, hatta pişirirken ekmeğin arasından düşüp eriyen kaşarları elimle bile çok kolay çıkarıp ağzıma atıyorum afiyetle, temizliği çok kolay.

Gerçekten çok memnunuz ve kararsız kalanlara 1314 granit modelini tavsiye ediyorum.

Tek sorun fiyat konusu, fiyat politikalarını aşırı abartılı buluyorum 300₺ fazla asla vermeyin bence. Normalde ederi bence en fazla 200 ₺ dir ama lanet olası tost makinesi lobisi işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbi24 -- 24 Mart 2017; 4:38:43 >

• quote:

-era sm-24 press granito
    -arçelik k-2380-tg

Teşekkürler
  • quote:

ben görmedim hanım söyledi, şok marketlerde sinbo tost makinesi 90 liraymış ...

A101 de mağazalaraözel olabilir fiyatı 79.95 Tl,

üstad ;
    ürünü inceledim,
    kullanılan malzeme inanılmaz kötü tavsiye etmem

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    KESİNLİKLE 2. SIRADAKİ DÖKÜMİX'İ TAVSİYE EDERİM ...
  • uyarı için teşekkürler, ben şahsen ürünü görmedim ama belki ilgilenen olur diye duyurmak istemiştim, kötüyse kimse ilgilenmesin o zaman ...
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.