Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.575
Cevap
222
Favori
1.544.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevaplar için teşekkürler üstadım.parayı 12 kişi topladık makineyi ortak kullanacağız.içlerinden biri mutlaka aldığın makine bu mu? diyecektir.
  • duyguluboy kullanıcısına yanıt
    neyse ki kişi başı 15 lira verecekler fazla laf etmezler ...
    diğer yandan ürün sorunsuz çıkar ve döküm tost lezzetinin tadına varırlarsa teşekkür ve tebrikleri alırsınız ...

@duyguluboy
  • Pardon hocam dikkatimden kacmis :)

Bende 12 kisiye birden topluca siparis vereceksiniz sandim

Isyerine aliyorsaniz bilin ki memnun kalacaksiniz hatta bireysel olarak almak isteyende olacaktir :)

Ama insallah temizligine ozen gosterirler. Yoksa yuzeysel pas ile karsilasabilirsiniz :)
  • tost makinesi alacakların dikkatine ... aldıktan sonra ilk sayfayı mutlaka okuyun ...
    "ilk kullanım" ve "temizlik"le ilgili işe yarar bilgiler bulabilirsiniz ...
  • Merhabalar. Dökümix Dt30 makine çok hoşuma gitti. Yeni bir tost makinesi düşünüyoruz. Yakın fiyatlarda daha iyi bir makine var mıdır? Çıkartılabilir plaka olsa iyi olur sabit plakada alınabilecek f/p ürünü diyebilir miyiz dökümix için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lava ocak üstü tost makinesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Khortytsa kullanıcısına yanıt
    döküm plakalı olarak ev kullanımına en uygun f/p makine dökümix'tir, diğer seçenekler büfelerde kullanılan türdendir ...

@Khortytsa
  • hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    benim favorim ocak üstüdür, evimde de yıllardır taşhan ocak üstü kullanılır ...
    taşhandan yıllar sonra korkmaz aldık, korkmaz öleli yıllar oldu ama bizim taşhan halen hayatta ...
    "daha iyisi var mı" diye soranlara lava döküm ocak üstü diyorum ...

@hekimoglu19
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

döküm plakalı olarak ev kullanımına en uygun f/p makine dökümix'tir, diğer seçenekler büfelerde kullanılan türdendir ...

@Khortytsa

Teşekkür ederim. Peki alüminyum plakalı olarak düşünürsek, plakaları çıkartılabilen tiplerden önerebileceğiniz en ideal makine ne olurdu? Bir kaç makineye baktım ancak görünüşleri ve boyutları dökümix kadar güven vermedi. Yine de temizlik açısından kolay olacağını düşündüğüm için çıkartılabilir plakalı makine de düşünebilirim. Bu yüzden soruyorum.

• Khortytsa kullanıcısına yanıt
    250 üstü;
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05

250'ye kadar;
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit maxi
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    -arnica tostit pro

@Khortytsa
  • Forumdan işi bittikten sonra kaçmış olmamak adına 500tl bandının üzerine çıkabilenler için ben de gönül rahatlığıyla delonghi 1012d yi önerebilirim. Bir düz bir çizgili plakası var. Güzel tarafları rezistans plakanın içinde saklı. Plakalar çıkarılabilir ve 8 büyük tost ekmeği sığıyor. Izgara olarak da tostda da başarılı.

Tek dezavantajı mutfak tezgahında kendine bir köşe istiyor.. :)

Ben ürünü 828 liraya aldım daha düşük fiyata bulursanız kaçırmamanızı tavsiye ederim. Piyasadakilerle kıyaslanmayacak bir ürün.. Sadece tost makinesi gibi düşünmeyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih3414 -- 19 Aralık 2017; 14:7:34 >
  • fatih3414 F kullanıcısına yanıt
    kaliteli ve güzel bir makine aldınız, keyfini çıkarın ...

@fatih3414
  • Kesinlikle.. sayenizde Bayberty, teşekkürler!

• Merhaba Arakadaşlar, Goldmaster gm 7450 hakkında bilgisi olan var mı alınır mı? Artıları eksileri?
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    "arnica tostit maxi" ile aynı makine, işçilik kalitesini bilemem ama özellikler ve yapısal olarak iyi sayılır ...

@travellerrr
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Peki sizce dökümix mi daha iyi yoksa bu mu? aslında dökümix i düxünmüştüm ama olumsuz yorum da çok olunca vazgeçtim.
    tost-sever için tabii ki dökümix ...
    olumsuz yorumlar ürünün kendisinden değil genelde satış sitelerinin defolu/sorunlu makine göndermesinden kaynaklı, üründen memnuniyet çok fazla ...

@travellerrr
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    sıkıntı da o zaten. Şöyle belli bir mağazada görsek gidip içimize sinerek alsak ama dökümix de hiç bir yerde yok. teşekkürler yinede,
    Peki bahsettiğiniz Arnica tostit maxi nasıl
    arnica fena değil ama dökümix gibi değil ...
    -hotpoint cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328 / a-328-05
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit pro
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    modellerini de inceleyin ...

@travellerrr
  • Dökümix'e bende çok mesafeli yaklaşıyordum taa ki ürünü sipariş verene kadar. Ürün gerçekten çok güzel ama şansımızdan defolu makine geldi..

Bu arada ürünü iade ettim.. Bu konuyu detaylıca yazacağım başıma neler geldi

Şimdi tekrar dökümix almak için satıcıları araştırıyorum :)

Dökümix almakta şüphe duyanlar bence pek takılmayın güzel makine gerçekten :) Ama temizlik konusunda bir şey diyemeyeceğim ben sadece makineyi inceledim. Tost yaparak test etmedim buna mukabil temizlik konusunun kolaylığı zorluğunu da bilmiyorum. Sadece yorumlar üzerinden gidecek olursak tel fırça ile bu işlemde baya kolaya indirgenebiliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.