Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.568
Cevap
222
Favori
1.544.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Homendin musteri hizmetlerini aradim cok ilgililer bakalim iade surecinde sorun yasayacak miyim ama musteri hizmetleri konusunda hakkini yemeyeyim cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Tefal gourmet grill comfort veya class modeli hakkinda ne dersiniz hediye geliyormus yurt dışından.

• boras06 kullanıcısına yanıt
    classic modeli kalitesiz, comfort modeli güzel ...

@boras06
  • öğrenci evine 138.90 liraya (Bedava kargosu dahil) hepsi buradadan Fakir Torreo Izgara Tost Makinası sipariş ettik bakalım nasıl bir şey çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shongu

öğrenci evine 138.90 liraya (Bedava kargosu dahil) hepsi buradadan Fakir Torreo Izgara Tost Makinası sipariş ettik bakalım nasıl bir şey çıkacak

Klasik, hemen her markada olan aynı kalıp makinelerden. Farklı markalardan olmak şartıyla (biri fakirdi) 3 tane alıp garantisi bitmeden çöpe attım hepsini.

Evde tost makinesi var demek için yeterli olur sadece.

Ek: Tabi beklentiler de önemli, belki de sizin isteklerinizi karşılayacak, sizi memnun edecek bir makine olabilir kendileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 15 Aralık 2017; 10:46:2 >
  • Merhabalar.

Bende dokumix aldim ancak icime pek sinmedi. Makineyi onca olumlu yoruma bakarak almistim ama bana gelen urunden midir yoksa ben mi cok ince dusunuyorum bilmiyorum

Urunun 2 tablasi birbirinden farkli. Alt tablada pas yokken ust tabla farkli.

Alt tablada yer yer dokum gocugu gibi yerler var.

Baglanti kollari sanki anaokulunda elisciligi ile yapilmis her yerinden yapistirici akmis/cikmis.

Acaba degisim yada fabrikadan onarim goren bir urun mu ki?

Sizlerden ricam urune bi bakar misiniz? Sizin urun ile kiyaslayip donus yapabilir misiniz?

Sanirsam degisim isteyecegim.

Alinan firma n11.com/bizdeneve

EDIT: Guzel formumuz surekli bir degisim icinde oldugu icin fotograflari yuklememis
    EDIT 2: Yukleyip geldim

Fotograflar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLSouL -- 15 Aralık 2017; 12:10:54 >

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Dökümde ufak tefek kusurlar oluyor, az ya da çok hemen herkesin makinesinde var. Lakin üst tabla epey paslanmış gibi duruyor, belki iade ürün yollamışlardır size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Dökümde ufak tefek kusurlar oluyor, az ya da çok hemen herkesin makinesinde var. Lakin üst tabla epey paslanmış gibi duruyor, belki iade ürün yollamışlardır size.

Hocam fotograflarda gozuken pasin komplesi ic mazgal/izgaralarda da var.

Ust tablanin alt kismina dogru boyle pas akmis sonra donmus mu bilmiyorum ama bildiginiz parliyor

Yani kisaca ust tabla komple hatali.

Urun sifir gibi duruyor. Cunku plakalar yagsiz ve parmak izi yoktu.

Fabrikasyon hatasi olabilecegi buyuk ihtimal. Cunku tablalarin arasindan cikan kagit bile paslanmisti.

Aldigim urun inox olan modeldi. Acaba iade edip kirmizisini mi siparis etsem

• Dökümix Konya Fabrikası ile konuştum daha yeni.

Al kısımda biriken yağlardan bahsetmiştim bir üst mesajımda. Organik yağlar ile 300 derece'de pişirdiğimiz için o yağla kalabiliyor ama hiç sıkıntı değil bulaşık teli ile silerseniz çıkar dedi.

Pasları sordum onun için ise şu şekilde yanıt verdi. Bu hafta 4 doktor arkadaş geldi ve numune aldılar daha sonra çok beğendiler ve 50 kadar doktor daha sipariş verdi dedi. Ve temizliği için doktorlar bize şunu söyledi dedi: Karbonatlı ve limonu karıştırın temizliği yapın dedi. Daha sonra içinizde kuşku kalırsa sirke ile silin işlem tamamdı dedi :)

Tonton bir amcamızın sesi vardı telefonda :) Ve sürekli iz ürünümüzün arkasındayız dedi :)

NOT: n11/bizdeneve fatura göndermiyor daha sonra whatsapp üzerinden atacağını yazmış kağıt üzerine.

Bu durumu da aktardım Konya fabrikasına biz ürünün arkasındayız hiç sorun olmaz dedi :)

Ama ben yinede değişim isteyeceğim

O pastan dolayı bence de değişim isteyin. Ha siz kullanırken ola ki paslanır, o zaman size anlatılan yöntemi uygularsınız. Hatta biz de öğrenmiş olduk, biz de öyle yaparız pas durumunda. Hoş 4 ay oldu alalı, maşallahı var, ne pas ne başka bir sıkıntım olmadı.
  • Shongu S kullanıcısına yanıt
    müşavir'e katılıyorum, makineden fazla beklentiye girmeden olduğu kadarıyla kullanın ...
    bu tip makineler tam olarak "tost" yapamıyor ekmeği kızartıyor, tosta benzetmek için uğraşmak gerekiyor ...
    önceden sorsaydınız tavsiye etmezdim ama sipariş vermişsiniz hayırlı olsun ...

@Shongu
    üzüldüm, kesinlikle iade edin ...

@MoRTaLSouL
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    @MÜŞAVİR

Değişim istedim hocam bakalım ne olacak.

@Bayberty

Bende üzüldüm hocam Eve gelipte kullanamamak tekrar bir sürü işlem ve zaman kaybı. En kötüsü de gelecek olan ürünün nasıl olacağının belirsizliği

Neyse ben şu ürünü kargoya vereyim de geleyim..

Bu arada N11'de %11 kodu ile tost makineleri uyguna geliyor. Özellikle Dökümix ama dikkatli olun

Edit: Mention atildi.

@Bayberty @MÜŞAVİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLSouL -- 15 Aralık 2017; 17:0:7 >

• Hepsiburadadan delonghi cgh 1012D sipariş verdim 828 liraya. Bu ürünle ilgili Baybertynin tavsiyeleri dışında bir yorum yok koca internette. Kimse alıp kullanmamış sanki. Buarada 1012D de waffle plakası yok.

Delonghinin uluslararası sitesinden baktım. Yeni çıktı dedikleri 1020D evet 1012D sonrası bir model. 1012de bir düz bir çizgili plaka varken, 1020de bunun bir çift daha fazlası, 1030 da da +waffle plakası var. Yanlız 1030 henüz Tr.de yok.

İnşallah breville bgr 200 veya 250ex.e göre daha isabetli bir karar vermişimdir ve memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih3414 -- 19 Aralık 2017; 13:49:47 >
  • fatih3414 F kullanıcısına yanıt
    daha önce delonghi 1012 alan bir üye daha vardı takip ediyorsa yorum yapabilir, size hayırlı olsun ...

@fatih3414
  • arkadaşlar şu tost makinesi nasıl sizce?
    http://www.royalmutfak.com/arnica-aa-171k-tostit-2000-w-tost-makinasi.html?ref=akakce&v=1.94.4
    üründe açma-kapama düğmesi olmaması bir handicap mıdır?tavsiyeniz nedir bütçem 150-200 arası
  • duyguluboy kullanıcısına yanıt
    o model iyi değil, üst kapağı hafif ve bağlantı kolları gevşiyor ... onun "tostit pro" modeli daha iyi ...
    -fayrinoks dökümix dt-30 (sabit döküm plaka)
    -korkmaz a-310 formula
    -fakir camilla (sabit plaka)
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    -King K-467 GrillTime
    -king k-462 GrillMaster
    -homend 1315 (sabit plaka)
    -arnica tostit pro
    modellerini inceleyin fiyatlarını araştırın ... özelliklerini, tipini ve fiyatını beğendiğinizi alın ...
  • Arzum düşünenler bu fırsatı değerlendirebilir. Arzum AR227 120TL

http://www.hepsiburada.com/arzum-ar227-1800w-marino-izgara-tost-makinesi-p-MTAR227
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    geçen vatanda tost makinesi sorduğumda adam sakın king markasına yanaşma vs demişti ne derece doğru?ayrıca en az 6 dilimli olmalı alacağım makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyguluboy -- 16 Aralık 2017; 0:17:31 >
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.