Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.575
Cevap
222
Favori
1.544.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Korkmaz A328/05 hayırlı olsun, güle güle kullanın ...

@Mr.Fahrenheit
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstadım.
  • Teal kullandım yıllarca soyuldu yapıştırdı çöp oldu.
    Dökümix aldım 1 ay dayanabildim. Temizlemesi çok zor sökülemediği için çok kullanışsız . Ve attım mecburen.
    Korkmazın seramik kaplaması aldım. 10 gün sonra soyulduğunu gördüm ama hala kullanıyorum.
    şimdilik kullanmaya devam ediyorum.
    Tost makinesinin iyisini bulamadım bir türlü.
    İşyerimde essenin bundan 5-6 yıl önce aldığımız döküm bir modeli var. Gerçi bir kere elektrik kablosunu değiştirmek zorunda kalsamda 10 numara iş görüyor.
    tavsiyem döküm ve sökülebilir cihaz alın.
    Döküm tava da ise bir tane eskiden aldığım bim dendi galiba yuvarlak tava var o çok iyi tuzu döküp temizliyorum. Makineye asla atmıyorum. yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımlarınız için teşekkür ederim, yorumlarınızı okuduktan sonra KORKMAZ A328-05 satın aldım. Herkese iyi forumlar dilerim.
    merhaba hocam en fazla 150 TL'ye alınabilecek ne önerirsiniz acaba?

• tinoo T kullanıcısına yanıt
    selam,
    sizin için seçenekler;
    -korkmaz a-310 formula
    -arzum ar-2006 panini granite
    -era sm-24 press granito
    -arnica tostika 4000 (waffle)
    ...
    @tinoo
    çok teşekkürler cevabınız için

• Merhaba @Bayberty üstat

Sizin önerinizle homend 1314 aldım.teshir ürünü olduğundan 250 tl ye aldım ızgaralar kullanılmamış ve çizimsiz bir urun geldi fakat hocam resimde görünen kısım sikintilimi yoksa hepsinde böylemi merak ettim bakarsanız sevinirim.

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAZUYA MISHIMA -- 26 Eylül 2017; 0:20:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

2400 watt olduğundan hızlı ısınır ...

@ornapsen

üstat dediğiniz gibi breville hızlı ısınıyor. fişi takmamla birlikte ısı hissediliyor. . ısındıktan sonrası soğuması da uzun sürüyor. belli bir ısıya geldikten sonra fişi çeksen bile bir müddet kullanılır . şipşak ısınıyor geç soğuyor yani. oldukça iyi bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 26 Eylül 2017; 11:18:36 >
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    üstad bayberty in şiddetle karşı çıktığı olay TEŞHİR'dir :D
    teşhir ürününü hiç sevmez, tabi bütçe ve tercih meselesi,

cihaz hakkında bakalım cevabı ne olacak
  • http://www.arzum.com.tr/urun/tost-makinalari-ar2019-tostcu-delux-izgara-ve-tost-makinesi/1437/1665

bu tavsiye edilir mi? pLaka kalitesi nasıl?
    %40-50 miles puanı ile indirimli almayı düşünüyorum.
  • ornapsen kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın ...

@ornapsen
    selam,
    akabey'in belirttiği gibi teşhir ürününden hiç hazzetmem, teşhirin iadesi de problem çıkarır ...
    bu arada resimlere baktım ama ne görmem gerektiğini anlamadım açıklama yazarsanız iyi olur ...

@KAZUYA MISHIMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: dazed

http://www.arzum.com.tr/urun/tost-makinalari-ar2019-tostcu-delux-izgara-ve-tost-makinesi/1437/1665

bu tavsiye edilir mi? pLaka kalitesi nasıl?
    %40-50 miles puanı ile indirimli almayı düşünüyorum.

Bu indirim kodunu arzum sitesinde kullanabilirsiniz.

• hocam sol taraftaki ust ızgara yeri birleşik değil ayrı.normal mi diye soracaktım.***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

orası sabitleme pimidir, üst kapağı bastırdığınızda arka kısmın kalkmasını önler, yani sorun yok her şey normal, güle güle kullanın ...

@KAZUYA MISHIMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 27 Eylül 2017; 17:49:48 >
  • Teşekkür ederim birde saati kurmadan power ışığı yanmıyor çalışmıyor busa normalmi

bu tür aletlerde kurma saatini minimum değere getirip sola (eksi yönde) çevirince manuel olur, ancak bu modelde durum nedir bilmiyorum, mağazada bakmak aklıma gelmedi ... olmuyorsa tasarım hatasıdır ...

@KAZUYA MISHIMA
    quote:

merhaba dostum kolay gelsin ,

bende homend tost makinesi aldım dün geldi hemen test etmeye başladım.

ısı dümesi direk 1 den başladıgı için saati çalıştırdıgın anda tos makinesi ısınmaya başlıyor.

makineyi kapatmak için zaman düğmesini ters çevirmek zorunda kalıyorsun bir ses çıkıyor ve ısıklar sonuyor. ancak zaman dugmesi 0 dan sonra bir parca daha donuyor (sola doğru çevrmekten bahsediyorum ) cevırırsen ve ısıkları tekrar yanıyor calısmaya başlıyor. sendede durum böylemi .

yoksa ses fişte çıkartarak mı kapatıyorsun ?

4-5 ay öncesinden böyle bir mesaj gördüm. Sanırım manuel olarak kullanmak mümkün. Bende homend 1314 yada 1304 bakıyorum ancak homendin stoklarında yok şuan.

Gittigidiyor homend mağazasında varmış kendi sitesinde niye yok anlamadım .
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/homend-grillant-1314-tost-and-grill-tost-makinesi-254679449#
    Şu zaman ayarı olmadan manuel kullanma kesinleşirse kısmetse alacağım bir tane.

http://m.n11.com/homend-grillant-1314-tost-grill-tost-makinesi-P148314095
    Bu satıcı homend in kendisimidir ,nasıl doğrulayabiliriz?

Korkmaz a328 daha büyük ama homend in bağlantı noktaları korkmaza göre daha kaliteli sanırım . Bir ara korkmazi incelemiştim hafif sallanıyordu üst kapağı ama homend e bakma şansım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 28 Eylül 2017; 11:16:35 >

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.