Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hotpointi alıyorduk tam ama bizimkiler iş ciddiye binince bütçeyi biraz kısalım dediler.

300 Lira civarında +-20 ne önerirsiniz ?

Dediğim gibi en önceliğim sağlık sonra ise taşınabilir, kullanımı rahat ve kompakt az yer kaplayan bir şey olması
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    -arzum ar-2025 kantintost
    -arnica tostit maxi granit (üsttekiyle aynı sayılır, daha ucuz)
    -korkmaz a-310 formula
    -arzum ar-2001 / 2019 / 2020 / 2028
    bunlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Makine bu sadece amazonda satışı var. Sanırım yeni bir model. Tost ekmeğiyle harika iş çıkardı normal ekmekle denemedim. Korkmazıda inceledim plakaları daha kalın gibi ve biraz daha ağır ama plakalar oynuyordu Arnica biraz daha sağlam gib geldi.Tabi asıl uzun kullanım sonrası yorum yapmak lazım
    Hocam bunlara biraz göz gezdirdim de hepsi neredeyse aynı sizce farkları neler ?

Arnica tostit 6 tost ekmeği kapasitesi diyor bize fazla büyük 2 kişiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 23 Ocak 2019; 13:6:40 >
  • ben de buradaki yazılanlara istinaden az önce arnica tostit maxi granit gg de 250 TL idi mor olsa da siparişi verdim... teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

ben de buradaki yazılanlara istinaden az önce arnica tostit maxi granit gg de 250 TL idi mor olsa da siparişi verdim... teşekkürler.
    hayırlı olsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Hocam bunlara biraz göz gezdirdim de hepsi neredeyse aynı sizce farkları neler ?

Arnica tostit 6 tost ekmeği kapasitesi diyor bize fazla büyük 2 kişiyiz
    makineler benzer büyüklüktedir aralarında ebat farkı azdır, hepsi büyüklerden 4, küçüklerden 6 tost ekmeği alır ...
    daha küçük ve derli toplu isterseniz;
    - arnica tostika 4000
    - korkmaz a-329
    .....
    - arzum ar-297
    - homend 1317 / 1318
    - vestel V-brunch 1000 kırmızı tost

ilk ikide yedek waffle plakası var, diğerleri sabit plaka ...
  • Bugun dokumix aldim geldi lakin içinde böyle bir iz var sorun teşkil ederse geri yollayacam bilemedim. Ne dersiniz bu konuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 23 Ocak 2019; 16:2:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisi oradaki kusurları kapatmaya mı çalışmış, silince geçiyor mu ?..
    Hocam sankı taşlama makinesiyle zımparalanmıs gibi. Makinenin kenarlari var ya kıvrım yerlerindeki düzeltme yerleri oralar da öyle. Silince geçmiyor. Kazınmış boyası gitmis gibi duruyor. Yapışma falan yapmayacaksa geri vs yollayıp ugraşmak istemiyorum aslında

Edit. Satıcı taşlamadan kaynaklı dedi. Galiba pürüzleri almışlar oradaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 23 Ocak 2019; 16:39:40 >
  • altında çatlak vs. yoksa sorun değil, hayırlı olsun ...
    ilk sayfadaki 3. mesajı okumayı unutmayın, güle güle kullanın ...
    Sagolun hocam. Sizin sayenizde ara ara ara karar ver işleminden kurtuldum.

Peki hocam ara kablo kullanmayın diyorlar ya bu genel elektrikli alet guvenligi icin mi yoksa tost makineleri fazla watt vs çektiği sorun mu çıkartıyor.

• ucuz-ince-kalitesiz uzatma kabloların yangın çıkarma riski var, yıllardır uzatma kablo kullanırım, ucuz kalitesiz kullanmadıktan sonra sorun olmaz ...
  • 2 aydır devam eden tost makinesi maceramda 3. kez Arzum 2023 Grandia siparişi verdim.

Saçma gelecek belki ama diğer markaların modelleri bir türlü içime sinmedi. Delonghi 1012’de gereksiz pahalı.

Arzum Grandia’dan çok memnun olduğum için ve dün Amazon üzerinden bir kampanya ile daha önce aldığımdan 100 TL ucuza geldiğinden bir şans daha vereyim dedim. Bugün teslim edecekler.

Umarım daha önceki 2 tanesinde olan problem bunda yoktur da kendi açımdan bu konunun üstünü kapatırım 😬

• musicisgoodfood M kullanıcısına yanıt
    kaça aldınız?
  • Selam beyler bende epeydir tost makinası almak istiyorum ama nasip olmadı, bakamadım fırsat bulup ..Taki bu konuyu görene kadar :) .Sayfalara detaylı bakamadım ama baktığım kadarı ile Dökümix önplana çıkıyor sanırım kullanıcı arkadaşlar tavsiye eder mi ? almışken pişman etmeyecek bişey olsun diyorum bari.

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    430 liraydı, 50 tl de hediye çekim vardı. 380 liraya geldi toplamda.

• Yakın zamanda Arzum ar2023 siparişi verdim ancak izgaralarda dokulmeler vardı iade ettim. Makine de güven vermeyince ondan vazgeçtim. Şimdi macera aramadan korkmaz a328 ile homend 1304 arasında kaldım. Benim için önemli olan Yedek plakalara daha sonra rahatça ulaşabilmek. Bu açıdan korkmaz daha uygun gibi duruyor. Ancak plaka kalınlığı falan ızgara için problem olur mu? Homend 1304 ise kronik tuş yanma problemi var gibi, öyle mi? Homend in plakalarina ulaşım nasıldır? Şimdiden çok teşekkürler.

• Merhaba daha önce burda öneri istemiştim genel anlamda önerilen arzum 2023 dü ancak sanırım hakkında pek iyi yorumlar gelmiyor.

500 TL civarında hergün kullanıma uygun hem tost ekmeğine hem de normal ekmeği yapabilcek bir cihaz tavsiyeniz var mı tek seferde 5-6 tost ekmeği yapabilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırtınam.. -- 25 Ocak 2019; 23:15:17 >
  • Merhaba,
    yine ben hala tost makinesi alamadım. Dokümix'ten vazgeçtim temizliği konusunda tost makinesini sadece ben kullanmayacağım dolayısıyla makine temizliği anında olmayacaktır. diğer bir neden ise biz tostları yağlayarak yapmıyoruz. o yüzden dökümix elendi.

Arnica tostit maxi
    Korkmaz a310
    Arzum modelleri arasında gidip geliyorum ama bu markaları kullananlar memnun kalmayan var mı ?

Çok pahalı bir şey istemiyoum f/p ürünü olsa yeter bir de tostu bastırarak yapmıyoruz bastırma kısmı önemli değil yani..

Son olarak tavsiyelerinizi alacağım..
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.