Şimdi Ara

Tosla kart ile Trendyolda 100/25 iade (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
21
Favori
31.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocalarım kusura bakmayın yeni tosla aldım İnşallah cüzdana yatırınca iade verirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    22 temmuz - 22 ağustos dönemindeki kampanya için iade 7 eylülde yatacak dediler, 8 i oldu hala yatmayınca uygulama içinden mesaj atarak yazıştım, gelen mesajda iadenin yapıldığı söylendi ve ertesi gün (9 eylülde) iadem geldi. belki yazışma yapıp sormayınca iade etmiyorlardır, sormak lazım, şimdi n11 iadesini bekliyorum, iade konusunda değil ama iadenin yatma zamanında sorun olabilir.
  • Forzado F kullanıcısına yanıt
    uygulama içinden mesajla sordum az önce, azıcık bekleyin burası biraz yoğun diyor ve cevap gelmesini beklerken hep ordamısınız, (Ben kendisini dakikalarca beklerken) diyip ardından sohbeti sonlandırıyor anında, belki 8-17 çalışıyorlar da robot yazıyor olabilir bu saatlerde.
  • 40/100 ile sorun yaratmaz değil mi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

bu tosla mıdır tosbağa mıdır nedir , bunun en kötü tarafı, papara gibi iadeyi anında, saniyesinde hesaba yansıtmayıp, üyesine çin işkencesi çektirerek fi tarihinde yatırmasıdır.. akbank kökenli olduğu için bu kötü özelliği akbanktan aldığını düşünüyorum
    Aynı şeyi anında yatan chip para için düşünüyor musun?

• 40/100 ile birlikte Fairy Platinium en ucuz gelen ürünü bulabilen var mı? 70 kuruşlara filan.

• 100/40 ile deneyen oldumu arkadaşlar
  • Tosla kart ile 100 tl üzeri ödeme yapacaksanız sorun olmaz 100/40 soranlar. Karttan 100tl üzeri çekilmeli. Şu 100/40 lardan verin da bizede 😃

• yurtbeyi kullanıcısına yanıt
    2 gundur olmuyor. Para sanal posta kaldı. Hesaba da gecmedi. Simdi geri yatmasını bekliyorum
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Neden parçalı iade yapıyor, ya da hepsini niçin kayıtlı karta yapmıyor hiç araştırdın mı, çözmeye çalıştınmı. Kayıtlı garanti kartın kredi kartıdır kesinlikle.

*** Bu durum aslında müşterinin aleyhine. Hem de tamamen aleyhine oluyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Neden parçalı iade yapıyor, ya da hepsini niçin kayıtlı karta yapmıyor hiç araştırdın mı, çözmeye çalıştınmı. Kayıtlı garanti kartın kredi kartıdır kesinlikle.

*** Bu durum aslında müşterinin aleyhine. Hem de tamamen aleyhine oluyor bazen.
    Araştırmadım hocam müşteri hizmetlerine sordum iki kart ile bakiye yüklemesi yapmışsınız o yüzden iki kartınıza iade edilir dediler. Bakiye 0 iken tosla kartımla 107,94 yükledim. Evet garanti bankası gold bonus kartım kayıtlı 73,5 TL oraya iade yaptı geri kalan bakiyeyi toslaya iade yapmak istediği için kampanya bozulmasın diye iade yapmadım. Hesabımda duruyor steam bakiye veya bir şey alırsam diye duruyor şuan.
  • Cüzdan ile oluyor mu? Oluyorsa cüzdana yükleyip sonradan karta yükleriz :D
  • bana millet kızıyor ama, bu dh dolandırıcılık sektörü üzerine master gibi bişey

birde ürünün fiyatını ödenmeden ödendi gösteren sistemi bulursalar tarihe geçerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ▪Alışverişinde 100/40 çek kullanacakların dikkatine !!!
    ■Tosla indiriminin gelmesi için alışveriş sepetinin kargo hariç 140 tl ve üzeri olması gereklidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

▪Alışverişinde 100/40 çek kullanacakların dikkatine !!!
    ■Tosla indiriminin gelmesi için alışveriş sepetinin kargo hariç 140 tl ve üzeri olması gereklidir.
    100₺ üstü ödeme yaptıktan sonra ne sorun çıkacak?

• Cüzdan geçerli mi deneyen var mı

• an agony A kullanıcısına yanıt
    Tosla da alışverişinizin sayıldığını gösteren hiç bir bildirim ve sorgulama ekranı yok. Yapıyorsun bekliyorsun :) ama Müşteri Hizmetleri ne sorabilirim cüzdana bakiye atmıştım bende

• carrefour iadesini alamadık daha nasıl güvenip alışveriş yapacağız ki
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Bu az olmuş. Doktora tezi yazsaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Bu az olmuş. Doktora tezi yazsaydın.
    ondan sonra anlamadım hocam şu nasıl oldu hocam bu nasıl oldu hocam nasıl nasıl nasıl diye soruyorsunuz. o attığım mesaja bile 2 tane PM geldi nasıl yaptınız diye. Herkesin algı düzeyini bir tutmamak lazım. Hepimiz farklı düşünce yapısına sahip farklı algılamaya sahip insanlarız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.