Şimdi Ara

Tosla kart ile Trendyolda 100/25 iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235
Cevap
37
Favori
24.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 37
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • glory34 (9 mesaj) b0Ni (8 mesaj) CengizGurkan (7 mesaj) daquied (6 mesaj) agzakacansinek (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (74 mesaj) Mobil (52 mesaj) Mini (46 mesaj) Uygulama (63 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Tosla kart ile Trendyolda 100/25 iade
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

100₺ üstü ödeme yaptıktan sonra ne sorun çıkacak?

Alıntıları Göster
    Bazen dalgınlıkla gözden kaçıranlar olabiliyor.adam 100 liralık sepet yapıyor 40 lira cekide kullanınca 60 lira ödüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Modemim bozulmuştu teknosada da 270tl olmustu direk magazadan alinabilirdi ama trendyol dan 100/40 kupon yerine cuzdan da bir miktar kalacagi için bendeki 75/25 kuponu kullandim. Trendyol da 293tl di ama farketmez. Birde cuzdan aktif ettigim içinde oradan da 10tl geldi. Cuzdan dan harcamaya da %2 geliyormus 6tl de oyle geldi. Toslanin 100 uzeri harcamasini her türlü sonradan da kullanirdim ama aklimda duracagina simdi yapim dedim 3 tosla kartimdan da 100/100/100 attim cuzdan da da 43tl para da kaldi. Tosladan da toplam 75tl gelir kebap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.

• hocam emin misiniz geleceğine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Vip Üye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    837 Mesaj
    Sim kart değişimi yaptım diye günlerdir alışveriş yapamıyorum Tosla ile.
    Sim kart blokesinin kaldırılmasının ne kadar süreceği de belli değilmiş.
    Diğer bankalarda birkaç tuşa basarak hallettiğim işi bu işbilmezler günlerdir halledemedi.

Yani şöyle diyeyim %100 gelmesi gerekenin de bazen bankalar dahi gonderilmeyen surecleri oluyor fakat tosla benden 100tl harcamami istemis mi istemis bende 100tl harcadim sonucta, 100tl cuzdana atip geri almadim ya. Cuzdana atmam zaten harcadığım anlamina gelir onun 1kurusunu geri cekersem ancak vermeme haklari olur. Ister cuzdana atip 5 ay sonra ne zaman kullanirsam kullanirim. Hee birde şu uyanikligi yapmayın derim cuzdana atip 1,5 ay sonra 25tl iade gelip ve trendyol daki cuzdan daki parayi gere cekerseniz firmayi haksiz kazanctan zarara ugratildigi için hukiki yaptırımı olur çünkü o iş, harcama kampanyası olup kendi kendine para atmakla ayni mantik değil. Uzun lafin kisasi cuzdan da gelir kaçak köçek is degil 100tl harcamayi yaptım yasal olarak. Önunuzde uzun bir süreç var iade gelsin diye harcamak için harcamayin o zamana kadar zaten alınacak birsey cikar en fazla son 2 gun kala hala almadiysaniz alirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 18 Eylül 2020; 12:12:41 >
    |
    |
    agzakacansinek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.

• ben de sizin gibi yaptım parça parça harcayacağım ama verirler mi bilmem ama nasıl anlasınlar cüzdana attığımız firma her türlü Trendyol gözüküyor

|
    |
    Vip Üye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    248 Mesaj

Sorun olmaz hocam dedigim gibi, hatta iade geldikten sonra cek kazan qumbara uygulamasinda ki gibi odulu hediyeyi sinema bileti decathlon kodlarini vs alip kullanip sonra ilk kazanmak için aldığı urunleri iade bile edenler olduğu için bunda da cuzdana atip iade geldikten sonra tekrar toslaya parayi geri cekmeyi yapacak olanlarin olduğuna altına imzami atarım o derece.

|
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Trendyol önce cüzdandan çektiğim parayı göndersin 4 gün oldu

|
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj

kampanya şartlarında

quote:

Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom TL Yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler hariç diğer tüm alışverişlerinizde geçerlidir.

maddesi var hocam demekki alışverişler kontrol edilecek gibi düşündüm ben..

|
    |

hat taşısak demekki tüm bankacılık işlemlerimiz askıda kalacak çok sıkıntılı bir durum
    |
    |
    -Nautilus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Netspeed WXPOLX referans kodu ile başvuru yap faturanı 12 ay 5tl az öde
  • Yarbay
    2564 Mesaj

Hocam sanal kart yok, fiziki kartı beklemelisiniz.

|
    |
    realforever31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Bu Tosla karta ziraatin kartından para yükleyebilen babayigit var mı

• Yarbay
    5052 Mesaj
    Canlı destek cüzdan yüklemeleri dahil değil dedi.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || TP-Link N600 || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Teğmen
    107 Mesaj

Yüklüyorum sorunsuzca

|
    |
    yurtbeyi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.