Şimdi Ara

Toshiba Qosmio x775 kapanma sorunu!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar öncelikle benim sorunum oyunlarda oluyor.Bilgisayarı daha bu yaz aldım gayet sorunsuz gidiyordu ancak son 2 haftadır bir sorunla karşı karşıyayım.Crysis 2 ve Mafia 2 oynarken bilgisayar kendini kapatıyor diğer oyunlarda böyle bir sıkıntıya rastlamadım.Kontrol edince bilgisayarda daha önce olmayan bir ısınma fark ettim.Virüs kaynaklı bir problem olabilir mi acaba diyorum ama sadece bu iki oyunda yapmaya başladı.Tekrarla söylüyorum gayet sorunsuz çalışıyordu bu oyunlarda ama yeni başladı bu problem.Yardımcı olursanız sevinirimhttps://forum.donanimhaber.com/images/micons/m16.gif

• Arkadasim Qosmio isinma konusunu yanlis yere acmissin onun cozumu lutfen 110'u arayiniz daha vahim sonuclar olmadan!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar bu başlığı açalı çok uzun bir zaman oldu ama hala bir yardım alamadım araştırdım nette pek faydalı birşey bulamadım burada bulunan bilgili üstatlar en azından bir fikir verebilir diye düşünüyorum lütfen bir akıl verin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfield28

ya arkadaşlar bu başlığı açalı çok uzun bir zaman oldu ama hala bir yardım alamadım araştırdım nette pek faydalı birşey bulamadım burada bulunan bilgili üstatlar en azından bir fikir verebilir diye düşünüyorum lütfen bir akıl verin...

Pc nin arkasını aç GÜZELCE fan ve toz temizliği yap ve eski bir diş fırcası yardımı ıle fan çıkış deliklerini fırçala elektrikli süperge ile bunları çek Ondan sonra komprosor veya güçlü bir sac kurutma makinesi ile soğuk kadamede hava tut güzelce bez ile sil Son olarak termal macunu yenile fakat çok sürme ince bir tabaka olsun. ve gelişmeleri tekrar buraya yaz

Edit : Eğer tecruben yok ise bir servise verip bunları yaptırabılırsın ortalama 45 50 tl fiyat biçerler gelişmeleri yazmayı unutma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FormMonster

quote:

ya arkadaşlar bu başlığı açalı çok uzun bir zaman oldu ama hala bir yardım alamadım araştırdım nette pek faydalı birşey bulamadım burada bulunan bilgili üstatlar en azından bir fikir verebilir diye düşünüyorum lütfen bir akıl verin...

Pc nin arkasını aç GÜZELCE fan ve toz temizliği yap ve eski bir diş fırcası yardımı ıle fan çıkış deliklerini fırçala elektrikli süperge ile bunları çek Ondan sonra komprosor veya güçlü bir sac kurutma makinesi ile soğuk kadamede hava tut güzelce bez ile sil Son olarak termal macunu yenile fakat çok sürme ince bir tabaka olsun. ve gelişmeleri tekrar buraya yaz

Edit : Eğer tecruben yok ise bir servise verip bunları yaptırabılırsın ortalama 45 50 tl fiyat biçerler gelişmeleri yazmayı unutma :)

kapağı açarsam garanti dışına çıkma gibi bir problemle karşılaşırmıyım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FormMonster

quote:

kapağı açarsam garanti dışına çıkma gibi bir problemle karşılaşırmıyım?

Malesef. Fakat vidaları nazikçe açar nazikçe kapağı açarsan sorun olmaz vidaları nazik çe boyaları cıkmaması dahilinde acabılırsın ve bı sorun olup garantıye gıdınce anlamazlar Malesef tek caren bu azap içinde kullanmaktansa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.