Şimdi Ara

toshiba i3'üme yardımınız lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • toshiba i3 laptop aldım ama memnun değilim kaskoya göndermek istiyorum ama güvenemiyorum kasko şartları nedir bilen varmı

• Kasko derken? Urunu bir sigorta firmasindan sigortalattiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarıaslan

Kasko derken? Urunu bir sigorta firmasindan sigortalattiniz mi?

alındığında aldığımız yer dedi
  • bozulduysa gönderim tabi kasko varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

bozulduysa gönderim tabi kasko varmış

bozmayı düşünüyoz
  • bozma sakın bizim ark ceptelefonunu yüksek voltaj verip batarya tarafından yaktı dedi bak kaskoya vereceğim yenisini vercekler adam telefonu kokladı dedi bu yanık kokuyor direk anladı 1 gün sonra teli vermişler tabi yapılmadan....
  • quote:

bozma sakın bizim ark ceptelefonunu yüksek voltaj verip batarya tarafından yaktı dedi bak kaskoya vereceğim yenisini vercekler adam telefonu kokladı dedi bu yanık kokuyor direk anladı 1 gün sonra teli vermişler tabi yapılmadan....

düşse içine su kaçsa falan
  • size gene aynı üründen verirler ama 30 gün iş günü beklersniz gelecek derler depoda derler bekletirler pc siz kalırsınız. cihazın parasını verip başka cihaz almanız imkansız gibi birşey.şuanki leptobun neyini beğenmediniz peki keşke iyice bakıp alsaydınız.
  • quote:

size gene aynı üründen verirler ama 30 gün iş günü beklersniz gelecek derler depoda derler bekletirler pc siz kalırsınız. cihazın parasını verip başka cihaz almanız imkansız gibi birşey.şuanki leptobun neyini beğenmediniz peki keşke iyice bakıp alsaydınız.

aceleye geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.