Şimdi Ara

TOSHIBA 'FALD'Panel(FULL-LED+Local-Dimming) SV685 Serisi (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.736
Cevap
20
Favori
191.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki 3D büyük ebat ekranlı TVler üretmek zorunda değil mi? Malum USA'da 65" lerin bile yüzüne bakan yok.
  • valla Tosh un ne düşündüğünü ne üretmek istediğini bir bilsem amenna
    ama herifler bir şeyler yapıyor işte ve arada süper paneller de çıkarıyor ama büyük ebat
    yok bu heriflerde şimdilik!
  • Sahibinden.com'da bir adet 55SV685 var. Mağazadan ve sıfır, açılmamış kutu.
    Gizem Ses ve Görüntü Sistemleri, Sirkeci-İstanbul 0212 526 13 69 - 0212 519 78 77
    12 ay taksitle 3.850, peşin 3.750,- TL
    İlgilenenlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sami Ertaga -- 2 Mayıs 2012; 17:50:56 >
  • satılmış... :(
  • gaziantep vatan bilgisayar da geçen sene görmüştüm vatan inidirimi ile 2800 tl ye geliyordu hala duruyor olabilir
    vatandaş "todhiba nın led tv de anca böyle kalın olur" haha ha diye dalga geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ek664

satılmış... :(

Bir tane daha görünüyor sahibinden.com ilan no.: 47526182. Sıfır ve fiyatı yüksek 4.502,-TL
  • Ayrıca benim bahsettiğim ilan da halen yayında. İlan no.: 42961768.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sami Ertaga

Ayrıca benim bahsettiğim ilan da halen yayında. İlan no.: 42961768.

ilan yayında ama ben telefonla aradım ürün satılmış samsung verem dedi bende istemiyorum dedim :) ilanı kaldırmamışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

gaziantep vatan bilgisayar da geçen sene görmüştüm vatan inidirimi ile 2800 tl ye geliyordu hala duruyor olabilir
    vatandaş "todhiba nın led tv de anca böyle kalın olur" haha ha diye dalga geçiyor

hala duruyorsa haber ver abi alayım ben onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ek664

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

gaziantep vatan bilgisayar da geçen sene görmüştüm vatan inidirimi ile 2800 tl ye geliyordu hala duruyor olabilir

hala duruyorsa haber ver abi alayım ben onu

gaziantep vatan ı arayıp bi sorman lazım ben ankaradayım şuanda ama duruyor olabilir eğer duruyorsa haftasonu vatanın %25 indirimleri bekleyip alabilirsin
    bulunduğun şehirdeki vatan şubesinden ödeme yapıp sonra da kargo ile alabilirsiniz

• İZmir Kyaka Ege park teknosa magazasinda teşhirde 46sv 1700 kusur ilgilenenlere duyurulur...
  • Vatan Bilgisayar Gaziantep Mağazasında 55SV685 kalmamış. Biraz evvel sordum.
  • ülen ne panelmiş be,dünyada ben ilk defa gördüm 2008/2009 Model olupta hala satılan>daha doğrusu satılabilen bir panel!

ne bitmez panelmiş,onu çözemedim,hani takoz mal olsa veya elde kalmış veya bozuk-saçık v.s v.s ama böyle değil!

3 senedir kullanılıyor ve sorunlar durumu ise neredeyse Pio yu geçti veya yetişti ülen onunla beraber olan diğer marka paneller
    çoktan dökülmeye veya oran olarak çok fazla sorunlar çıkarmaya başladı ama bu panelin benim bildiğim teşhir olarak satılan
    en az 200/300 panelin(belki daha fazla bile olabilir)hiç sorun çıkarmaması!

Sanırım hala satılıyor olabilmesi işte bu sebebten,"mal sağlam"!! valla Tosh ta genelde mallar hep ciddi sağlamdır ama
    bu kadarı sağlamını hiç görmedim desem yeridir!
    Ben hala üzerindek canlı bomba Samsung S_PVA Modülden korkuyordum ama artık korkmuyorum ve bu saatten sonra Modül
    gümlerse,çok ama çok normaldir!!onun rakipleri Samy ve Sony deki gümleyen Modül sayısı ve oranı ile SV mukayese bile edilemez çünkü
    (hepside bunların Sony/Tosh/Samy de S_PVA kullanılmaktadır!)

ülen ne iştir anlamadım yaklaşık 175/180 tane HX9x aldırdım 33/35 tanesinde sorun çıktı bir şekilde,15/20 tanesi de Modül hatası ve diğer klasik
    LCD sorunları v.s birisi 2001 Model ve alemin en iyisi diğeri aslında 2008 Model(Avrupa 2009) ve sıfır Modül hatası ve satılan panel adedi yaklaşık
    3500 adet!!!

Tosh Hi-End lerde genelde hep böyle idi ve halende bu konuda şuandaki tüm ana üreticiler içinde tartışmasız vede kesinlikle en iyisidir
    Kalite ve sorun çıkarma v.s kriterlerinde bu herifler en iyisi ve Loewe ile B&O yu hariç tutarsam,Tosh rakipsiz bu konuda

• Tavsiyeleriniz üzeri şansıma 46SV685D Sahibi oldum.Perşembe günü Teknosa magazalarını Led için geziyordum.Gözüme SV685D ler takıldı,baktım Fiyatlarıda indirimli satıcıya sordum nedir diye.Ürünlerin hepsi Teşhir dedi.55 inç ve 46 inç vardı.Mecidiyeköy Teknosada olana baktım panel temiz gibiydi fakat kumandası çok berbat haldeydi.Başka hangi Magazanızda var bunlardan dedim?Marmara forum ve starcity de var dediler.Marmara foruma gittim varmı dedim evet var dediler.1 tane teşhirde duruyordu diger ikisi depoda kutusundaymış.Kutusundakine bakayım dedim durumu nasıl.Çalışanlar Tv nin kutusunu getirdiklerinde Tv yi inceleyeyim dedim baktımki Teşhir degil Sıfır kullanılmamış bir ürün.Çalışanlarda şaşırdı.Tamam alıyorum dedim ve hemen kasaya gittim ödemesini yaptım.1599 TL ye Sıfır kullanılmamış 46SV685D Sahibi oldum.

• Hayırlı olsun 55 olanı da 2400 tl di aynı yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu tv yeni aldım marmara forumdan 1599 tlye albani hocam görüntü ayarlarıı yapmak için nerden girices ve bidegörüntü ayarlarını nasıl yapacağımıızı sölersen sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

Hayırlı olsun 55 olanı da 2400 tl di aynı yerde

Teşhirdi onlar
  • Loko
    Sen yinede kullanım saatine bir bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemphisMafia

Loko

herşeyi ambalajındaydı ve en ufak bir çizik vesaire yoktu.Sıfır olduguna kanaat getirmesem almazdım.Yinede merakımı gidermek için kullanım saatini ögrenmek için service menüsüne nasıl girebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Orijinalden alıntı: MemphisMafia

Loko

herşeyi ambalajındaydı ve en ufak bir çizik vesaire yoktu.Sıfır olduguna kanaat getirmesem almazdım.Yinede merakımı gidermek için kullanım saatini ögrenmek için service menüsüne nasıl girebilirim?

sıfır kadar temiz görünüyorsa teşhir de olsa çok takmamak lazım siz ne de olsa teşhir alma niyetinde değil miydiniz? servis menüyü ben not almıştım bulabilirmiyim bilmiyorum ama girmedim biraz karışık daha da önemlisi tehlikeli tavsiye edilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.