Şimdi Ara

_-Toshiba Camileo BW10-_ Teknosadan aldım. Bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir mobil kamera aldım bu gün teknosadan.
    Kutusunu stickerladı bunu açmadığın sürece geri iade yapabilirsin dedi.
    Kutu alt tarafından açılabiliyor. Stickera zarar gelmiyor.
    Kamerayla bir çekim yapıp denemek istiyorum. Beğenmezsem geri koyup iade edicem.
    İade ettiğimde kutuyu açıp çekim yapmışmı diye filan bakarlarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaltnz -- 10 Ocak 2012; 15:38:38 >

• Paketi açsanızda,açmasanızda iade için götürdüğünüzde iyce inceleyip alttan açmışsınız bunu derler, suçu size yıkarlar ve iade almak istemezler..
    Ayrıca kim dediyse bu cümleleri sizde şunları söyleyin ; pardon ama don değil bu aldığım gibi iade etme hakkımda var,istersem paşa paşa alacaksınız...
  • Korkum kutu açılmasından çok ürünü kullandığımın anlaşılmasından.
    Ürünün kullanıldığını denetlerler mi denetleseler öğrenebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaltnz -- 10 Ocak 2012; 17:21:50 >
  • Bu üründen var iş yerinde bir abimizde, batarya ölmüş daha alalı 1 sene olmamış. Cihaz şarj oluyor ama açılınca hemen geri kapanıyor. Şarj tutmuyor anlayacağınız. Migrostan alınmış faturası da yok. Ne yapabiliriz toshiba garanti konusunda illede fatura dermi?

Bu arada pardon, 10 ocak görünce bu sene sanmıştım, meğer geçen seneki konuymuş biraz hort oldu kusura bakmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 16 Ocak 2013; 10:11:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.