Şimdi Ara

Toshiba Anakart Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toshiba qosmio f60-147 kullacısıyım. Bilgisayarı teknik servise gönderdim, anakartım onarılamayacak durumdaymış ve 900 lira civarı bir masraf çıkardılar bana. Sizce bu masraf olağan mı? İnternetten anakartı kendim temin edip takmam mümkün mü? Mümkün ise nereden temin edebilirim. Simdiden teşekkürler..

• jagermaister J kullanıcısına yanıt
    Notebook anakartları pahalı olur. ver parayı deişsinler 900 tl yi az bile söylemişler
  • internetteki alış-veriş sitelerinde notebook anakartları 100-300 lira civarında görünüyor, hoş bu modeli bulamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jagermaister -- 10 Aralık 2013; 18:43:08 >
  • Banada 1000 tl çektiler zaten bilgisayar şuan 1500 tl aynı konudan bende muzdaribim eğer bulursan bir yolunu banada yazarsan sevinirim arkadaşım
  • Notebook amelelik işi en başından beri bana göre zaten.

Markaya göre de durum değişiyor. Kimisi şak şak diye sökülüyor. Kimsi de kriz geçirtiyor. Kiminin anakartını EBay den hemen alıyorsun kiminin anakartının internette kaydı yok sadec servislerde var vb vb. Yeğenlerin Notebook ta her yerden bir vida çıktı. O notebook u sökmeye harcadığım kalori ile komple iki tane Tank ı söker Optimus Prime ve Megatron şeklinde geri toplar, üstüne de bir tane oyun PC sini söküp takardım. O derece.

Geri nasıl toplayacağım hala onu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 17 Ağustos 2014; 11:31:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.