Şimdi Ara

toshiba a100-912'ye Bimeks'ten Süper Kampanya (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
0
Favori
28.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tutankhamon

arkadaşlar bu sabah uçakla istanbula gittim ve bimekse girdim toshibayı almak için ama umduğum gibi çıkmadı hayal kırıklığı yaşadım yani. bende d.bakırdan gelmişken boş dönmek olmaz dedim ve dell 6400 inspion 3675 modelini aldım hemen hemen aynı paraya özellikleri t7200-2.0 ghz-667 mhz-2048 ram-120 gb hd-x1400 ekran kartı. 2680 ytl ye mal oldu valla aldığım için çok memnunum.

stoklar erimiş mi niye alamadın peki??yakından gördüğünde tatmin mi olamadın dış görünüşünden onu anlayamadım..bu arada yeni laptobun hayırlı olsun aramıza katılamadın ama sağlık olsun bakalım..
  • eyvallah ibrahim :) stoklarda vardı ama orada dahada güzellerini görünce insanın fikri değişiyor birden birde açıkçası malzeme yapısı pek hoşuma gitmedi oradaki tanıtım standında duran toshibaya bir dokundum ateş gibi yanıyordu e öncedende ısınma sorunlarıyla karşılaştığım için ister istemez geri adım attım. hp alacaktım ama onuda almadım iyikide almamışım yahu. makinayı kullanalı 1 saat oluyor canavar gibi 2.0 gb ram olması avantaj tabi ama henüz nasıl bişey onu anlayamadım biraz kurcalayayım bakalım neymiş ne değilmiş :) ayırca ekranı mat gibi bişeydi standdaki toshibanın yahu önceki laptopum hp idi bu kadar mat görünmüyordu ekranı o bile şaşırttı beni yahu.karanlığımsı gibi yani
  • quote:

eyvallah ibrahim :) stoklarda vardı ama orada dahada güzellerini görünce insanın fikri değişiyor birden birde açıkçası malzeme yapısı pek hoşuma gitmedi oradaki tanıtım standında duran toshibaya bir dokundum ateş gibi yanıyordu e öncedende ısınma sorunlarıyla karşılaştığım için ister istemez geri adım attım. hp alacaktım ama onuda almadım iyikide almamışım yahu. makinayı kullanalı 1 saat oluyor canavar gibi 2.0 gb ram olması avantaj tabi ama henüz nasıl bişey onu anlayamadım biraz kurcalayayım bakalım neymiş ne değilmiş :) ayırca ekranı mat gibi bişeydi standdaki toshibanın yahu önceki laptopum hp idi bu kadar mat görünmüyordu ekranı o bile şaşırttı beni yahu.karanlığımsı gibi yani

tabiki sen bilirsin sonuçta gönlüne hangisi en fazla yatıyosa onu alman en iyisi..tekrardan hayırlısı olsun..

• quote:

arkadaşlar bu sabah uçakla istanbula gittim ve bimekse girdim toshibayı almak için ama umduğum gibi çıkmadı hayal kırıklığı yaşadım yani. bende d.bakırdan gelmişken boş dönmek olmaz dedim ve dell 6400 inspion 3675 modelini aldım hemen hemen aynı paraya özellikleri t7200-2.0 ghz-667 mhz-2048 ram-120 gb hd-x1400 ekran kartı. 2680 ytl ye mal oldu valla aldığım için çok memnunum.

Dostum açıkçası ben fazladan 1024 ram dışında bi avantaj göremedim senin bu yeni laptopda hatta biraz eksisi var kıyaslayınca. HDD aynı, artısı 1024 ramı, eksisi x1400 ekran kartı, fazla bi fark yok gerçi ama 0.16 ghz işlemci farkı , 100 ytl kadar extra ücret,. Sonuçta ekran kartı geforce7600 kadar iyi değil ama yinede hayırlı olsun güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulls -- 10 Şubat 2007; 0:25:57 >

• ben zaten iyi olduğunu iddia etmiyorum dostum :) umarım ne sen nede ben sorun yaşarız makinalarımızda.
  • quote:

ben zaten iyi olduğunu iddia etmiyorum dostum :) umarım ne sen nede ben sorun yaşarız makinalarımızda.

Yok biliyorum öyle bi iddian olmadığını ama benim demek istediğim ekran kartından feragat etmişsin neyse içine sinmemiş demek hayırlısı olsun güle güle kullan
  • Arkadaşlar;
    A100-912 ile ilgili teknik sorularımızı a100-912 kullanıcıları forumuna yazalım. Hem bu forum boşuna şişmez, hem dediğer forumda çözüm daha kolay bulunabilir.
    Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: SBMMT

Arkadaşlar;
    A100-912 ile ilgili teknik sorularımızı a100-912 kullanıcıları forumuna yazalım. Hem bu forum boşuna şişmez, hem dediğer forumda çözüm daha kolay bulunabilir.
    Saygılar

+1
  • ilgilenenler için söyleyeyim bugün gittim teknoporta 14 tane ortalıkta vardı..içerde daha var mı bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

ilgilenenler için söyleyeyim bugün gittim teknoporta 14 tane ortalıkta vardı..içerde daha var mı bilmiyorum

bilgi için tşk
  • var bi sey ki bu kadar ucuza satiyolar
  • ya bizim milletin huyundan mı suyundan mı her iyiliğin altında bişe arıyosunuz......
  • Arkadaşım Bimeks o aleti pahalıya bile satıyor!

Şuan toshiba nın yeni A100 955 modeli Nova bilgisayarda 1599dolar
    160gb hdd si var, 512mb Geforce go 7600 ü vür. Vista Premium la birlikte veriliyor.

hepsiburada.com da da var bu model...

quote:

Orjinalden alıntı: Priest_GaMeR

var bi sey ki bu kadar ucuza satiyolar
  • cok guzel kampanyaymıss
  • hangisi
    bimeks mi nova mı?

quote:

Orjinalden alıntı: sabrili

cok guzel kampanyaymıss
  • quote:

Orjinalden alıntı: abcboy

Arkadaşım Bimeks o aleti pahalıya bile satıyor!

Şuan toshiba nın yeni A100 955 modeli Nova bilgisayarda 1599dolar
    160gb hdd si var, 512mb Geforce go 7600 ü vür. Vista Premium la birlikte veriliyor.

hepsiburada.com da da var bu model...

quote:

Orjinalden alıntı: Priest_GaMeR

var bi sey ki bu kadar ucuza satiyolar

kardeş öyle bi model yok A100 599 olmasın o dedigin model!??

• ARKADAŞ SENİN DEDİĞİN MODEL BU

TOSHIBA A100-599, INTEL Core 2 DUO 2.00 Ghz, 1024 RAM, 160 HDD SATA, DVD WR, 15.4' WXGA, NVidia Go 7600 256 MB, Windows Vista
    İŞLEMCİ: Intel Core 2 Duo T7200 2.00 GHz - 4 MB,667MHz
    HDD: 160 GB 5400 RPM SATA
    RAM: 1 GB DDR2 RAM - Max. 4.096 MB (533 MHz)
    EKRAN: 15.4" WXGA (1280x800), Toshiba TruBrite
    EKRAN KARTI: nVidia Go 7600 256 MB 512 MB TurboCache
    CD-R / DVD / CD-RW: 8x DVD±RW Dual DL
    Modem : V92 Modem
    Ethernet: 10/100 + Intel (802.11 a/b/g) WLAN
    USB Port çıkışları: 4x USB 2.0, 1 x IEEE1394, TV-out (s-video)
    İşletim sistemi: Windows Vista 32 Bit Home Premium (ENG)
    Ağırlık: 2.7kg
    Pil Ömrü: Lithium-ion , 2 saat
    Bluetooth: Var
    Kart Okuyucu: 5-in-1 kart okuyucu
    Web Cam: -
    Tv Kartı: -
    Garanti: 2 Yıl
    Hediye: Taşıma çantası, Sınırsız Anti-virüs paketi (Computer Associates E-trust)
  • nova sallamış biraz ekran kartı 512 değil bizimkiyle aynı arkadaşlar 256 yani aşağıda resmi toshiba sayfası linkinde görebilirsiniz ramide 2x512 bizimki gibi tek

1GB değil ve işlemciside bizimkinden düşük sadece hard diski 160 GB bizden artısı

http://www.toshibatr.com/notebook_detay.asp?modelad=370

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihdemirag -- 11 Şubat 2007; 0:01:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihdemirag

nova sallamış biraz ekran kartı 512 değil bizimkiyle aynı arkadaşlar 256 yani aşağıda resmi toshiba sayfası linkinde görebilirsiniz ramide 2x512 bizimki gibi tek

1GB değil ve işlemciside bizimkinden düşük sadece hard diski 160 GB bizden artısı

boşwer dostum isteyen istediğni alsın biz makinamızla mutluyuz

• quote:

Orjinalden alıntı: kontroller

quote:

Orjinalden alıntı: melihdemirag

nova sallamış biraz ekran kartı 512 değil bizimkiyle aynı arkadaşlar 256 yani aşağıda resmi toshiba sayfası linkinde görebilirsiniz ramide 2x512 bizimki gibi tek

boşwer dostum isteyen istediğni alsın biz makinamızla mutluyuz

+1 de benden makinamızla baş başa güzel vakit geçiririz inş, aldık bitti sonuçtaa teknoloji bu ayak uyduramazsn hadi biraz daha bekliyim şöyle olsun böyle olsun kafayı yiyosun zaten düşüne düşüne.o yüzden derim ki tadını çıkarmaya bakınn

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.