Şimdi Ara

Toshiba 49U6763

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar. Bugün Teknosa'da gezinirken satış temsilcisi Toshiba 49u6763 modelinin 2100 tl ye düştüğünü söyledi. İnternette bakındım ama ne yazık ki ne bi inceleme yazısı ne de videosu bulabildim.
    Özellikle 2017 üretimi 4k smart özelliklerine göre fiyat uygun geldiği için merak ettim. Acaba kullanan, olumlu olumsuz yorum yapabiilecek var mı? Zira büyük bir handikapı yoksa gidip almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardes ben aldım 1 ydır kullanıyorum. Memnunum. Fiyatına göre harika bir ürün.
  • Mersinlirüzgar M kullanıcısına yanıt
    Teknosanın sitesinde " Dahili uydu alıcı mevcut değildir " denilmiş, diğer sitelerde var gözüküyor, var mı yok mu cevaplarsan sevinirim Toshiba 49U6763
  • Dahili uydu alicisi bulunmakta. Tkgs li.

Hızlı ve net. Wireless display vs gibi telefon ile iletişimi güzel. Çok kullanışlı ve güzel. Bu fiyata bu ürünün olduğuna çoğu kişi inanmadı.digiturk ile dahili uydu alıcısını çoklayarak bağladım. Istediğim zaman trt 4k ya geçip dunya kupasi maçları izliyorum. Büyük paralar vererek ıyi ürün alınmıyor. Zaten yayınların kalitesi belli iken yer jeti almayada gerek yok. Iyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.