Şimdi Ara

Tornadonun Azizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar teknik servisim benim 1.5 senedir katlandığım ama daha fazla tahammül edemediğim "tornado 128 mb gf 4 mx 440 AGP8X" ekran kartım var.Bu söyledğim zaman zarfında hep ekran da geçici donmalar, kitlenmeler, renklerde sorun vs.. oluyor.Bunun nedeni ne olabilir acaba şimdiden teşekkürler.

• dostum bir antika sadece süs içindir kullanmak için değil!!!
  • yani o nu kullanan bi düşünsün !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! adama neler yapar
  • yardım edecek arkadaş yok heralde kimsenin ekran kartları hakkında bir bilgisi yok
  • ya bak kaliteli bir ekran kartı değilse yapar öyle...vede eskiyse...Ama bunun çözümü yok malesef...
  • pc nin diğer özelliklerinide yazsana buraya psunun modelini wattınıda falan yaz belki yardımcı olabiliriz
  • zamanında 64mb geforce4 mx 440se AGP8Xmodeli tornado vardı amdxp 2500+ vs psu yakmıştık onunla gidip kaliteli psu almıştım ..dandik vs ama güçlü bir psu istiyor ... belki bu da aynısıdır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hüküm

zamanında 64mb geforce4 mx 440se AGP8Xmodeli tornado vardı amdxp 2500+ vs psu yakmıştık onunla gidip kaliteli psu almıştım ..dandik vs ama güçlü bir psu istiyor ... belki bu da aynısıdır...

arkadaşım emin ol aynı senin söylediğin pc den benimkiside

özellikleri: amd athlonxp 2500+ , asus A7V8X-X mainboard, 256 ram ddr 400 mhz,80 gb maxtor hdd,psu 350 w
    ve ekran kartı 128 mb fx 5200 aldım o günden bu güne bu sisteme anca bu kadar wezik bir ekran kartı aldım napiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.