Şimdi Ara

Topçunun tillahı Josef de Souza. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
10.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Souza iyi topçu. Beğenmeyenler iniestayi izlemeye devam edebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Daha öncede defalarca savundum halada savunmaya devam ederim. İyi ve kötü oynadığı maçlar olacak ama bu iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmeyecek. Souza'nın önüne 2 tane çift yönlü oyuncu koyup seyretmek lazım. Geçen sezon Topal'ın oynamadığı Molde deplasmanında Souza'nın performansına bakılması fikir verebilir. Souza'nın yapacağı işleri Topal yaptığı için insanlar Souza'dan yapamayacağı şeyleri talep ediyor.

Sıkıntı Souza'da değil Topal varken Souza transferine verilen para + yıllık ücretleri var.O paraya çok daha iyi orta saha alınır topal'ın önüne konurdu.Souza ya kızanlar da haksız Topal ile oynarken Souza'dan maksimum veri alamazsın.
  • şu allahın leşinin konusunu uplamayın yaw dünyanın en gereksiz futbolcusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

şu allahın leşinin konusunu uplamayın yaw dünyanın en gereksiz futbolcusu

• coobain kullanıcısına yanıt
    iniestayı falan boşver, beşiktaşın 450 bin dolara aldığı Tolgayı izlesen yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

şu allahın leşinin konusunu uplamayın yaw dünyanın en gereksiz futbolcusu

Birader adam takımı en iyi oyuncularından birisi. Neyden bahsediyorsun sen? Mevkisinde takım içinde en iyisi birde. Pozisyon hazırlayıp, pas yapıp üstüne de savunma yapıyor. Ne bekliyorsunuz daha adamdan?

Topal ve Souza ikilisi geçen sene yanlış oynatıldı. Çift ön libero ve Topal ileri daha fazla çıktı. Oysa bu sene durum farklı. Topal gerekli olunca çıkıyor ve Souza daha çok ofansif oynuyor. Brezilyalı ayağı olduğu için pas kalitesi daha iyi. Takımın dinamosu şu anda. İleride nesi olur bilemem.
  • Sırf Pereira vasıfsızı aldı diye karalayanlar var ama Souza Topal'dan kat kat iyi bir futbolcu. Topal'ın yaptıklarını zaten yapabiliyor ek olarak da dikine de oynayabiliyor. Souza Ozan ve önlerinde iyi bir 10 numara ile 4 5 senelik güzel bir orta saha kurgusu elde ederiz. Topal bu durumda yedek oynar anca.
  • Biri de Tolgay demiş...

Adam kendini yerlere atmaktan top oynayamıyor,
    Napoli maçında 2 kez attı, hakem tınlamadı,
    baktı pabuç pahalı bir daha artistik yapmadı.

Ülkemiz hakemleriyle çok güzel oynuyor, hakemleri resmen çiğ çiğ yiyor.

Top kayıpları ise maşallah.....

8 maçta golü yok, asisti ise hatırlamıyorum,
    kim bu?
    Ofansif orta saha, oyun kurucu....

Hayırlı olsun size....Sosanın yokluğunda, Oğuzhanın sakatlığında şans bulmuş hepsi bu....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Biri de Tolgay demiş...

Adam kendini yerlere atmaktan top oynayamıyor,
    Napoli maçında 2 kez attı, hakem tınlamadı,
    baktı pabuç pahalı bir daha artistik yapmadı.

Ülkemiz hakemleriyle çok güzel oynuyor, hakemleri resmen çiğ çiğ yiyor.

Top kayıpları ise maşallah.....

8 maçta golü yok, asisti ise hatırlamıyorum,
    kim bu?
    Ofansif orta saha, oyun kurucu....

Hayırlı olsun size....Sosanın yokluğunda, Oğuzhanın sakatlığında şans bulmuş hepsi bu....

yok artık ya futbol sana fazla arkadaşım ciddi söylüyorum git başka şeylere yönel tolgay bizim takımdaki ortasahaların hepsinden daha iyi

• topcunun tillahi josef de souza!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi oynadı bugün.
  • *InfLeXibLe* kullanıcısına yanıt
    iyi mücadele etti diyelim ama mehmet topal joseften 1 tık daha iyi oyuncu.
    topalın yanına da josef koyunca takım 2 pas yapamaz hale geliyo
    josef yerine Emrenin gencinden lider karakterli biri lazım
  • Hala Souzaya laf ediyorsunuz a,
    yuh size......

Bugünkü oynadığı futbolu ülkemizde oynayan bir başka gösterin, bir daha bu foruma girmem.
    90 dakika koştu, top kesti, uzun top attı, baskı yaptı, hatta gol asisti de yaptı.

azıcık insaf....

Topalla beraber olur olmaz o ayrı konu,
    Sezarın hakkını Sezara verin....

ayıp etmeyin.

• Maçın yıldızı.

Aksini söyleyeni bloklarım.

• Tolgay diyenler Liverpool maçında attığı golün etkisinden çıkamamış insanlardır fazla takmayın. Her maç orta sahada topu ileri taşımaya çalışırken yaptığı top kayıpları adamı deli ediyor. Allah korusun Atiba'ya birşey olsa Tolgay'mış Oğuzhan'mış hepsi balon. Atiba Beşiktaş'tan ayrılınca daha net bir şekilde gözükecek. Souza ise bu sezona geçen sezondan iyi başladı gibi çizgisini sürekli arttırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Günümüz 6 numaraları 2 tipten oluşuyor. Savunmanın önünde aklıyla oynayan ve oyunu kuran oyuncular. Alonso, Xhaka, Busquets tipi oyuncular. Diğer tipte agresif, top kazanan ve kazandığı topları olumlu kullanan oyuncular. Mehmet Topal ve Souza 2.kategoriye giren oyuncular. Agresiflik ve top kazanma konusunda Topal ve Souza'yı birbirinden ayırmıyorum. Bence bu konularda eşitler. İş top kullanmaya geldiği zaman Souza fersah fersah önünde Topal'ın. Bugünkü maçtan çok basit bir örnek. Sabri'nin Volkan ile omuz omuza gittiği ve eliyle topu önüne aldığı pozisyonda Souza 60 metrelik dikine bir top attı. Ben Topal'dan bu tip isabetli paslar attığını görmüyorum. Haliyle elimizde Souza varken Topal'ın oynamasını da anlamıyorum. İdeal düzen Souza-Ozan-X olmalı. X de transfer olmalı ama mevcutlar içinde Alper, Aatif ve RvP kullanılabilir.

• quote:

quote:

Günümüz 6 numaraları 2 tipten oluşuyor. Savunmanın önünde aklıyla oynayan ve oyunu kuran oyuncular. Alonso, Xhaka, Busquets tipi oyuncular. Diğer tipte agresif, top kazanan ve kazandığı topları olumlu kullanan oyuncular. Mehmet Topal ve Souza 2.kategoriye giren oyuncular. Agresiflik ve top kazanma konusunda Topal ve Souza'yı birbirinden ayırmıyorum. Bence bu konularda eşitler. İş top kullanmaya geldiği zaman Souza fersah fersah önünde Topal'ın. Bugünkü maçtan çok basit bir örnek. Sabri'nin Volkan ile omuz omuza gittiği ve eliyle topu önüne aldığı pozisyonda Souza 60 metrelik dikine bir top attı. Ben Topal'dan bu tip isabetli paslar attığını görmüyorum. Haliyle elimizde Souza varken Topal'ın oynamasını da anlamıyorum. İdeal düzen Souza-Ozan-X olmalı. X de transfer olmalı ama mevcutlar içinde Alper, Aatif ve RvP kullanılabilir.

souza çok iyi tamam ama souza ozan rvp yürümez.bakmayın dünkü maçta gsnin orta sahası berbattı sneijder her topu ezdi yada bize saldı tolga çabaladı ama kapasitesi belli.de jong ileri çıkan bir oyuncu değil.kaldı ki birde diğer maçlarda olmayan gs maçlarına özel bir atmosfer var.bir karabük bir bursa bu kadar etkilenmiyor.

souza-ozan-x olunca souza yada ozan topalın rolünü alcağı için o rolü alan oyuncu biraz daha geriye dönük oynayacak.eğer bu souza olursa son zamanlardaki performansı(gs manu maçında ve daha önceki maçlarda souzanın yanında hep topal yada neus oynadı) rolünden dolayı göremeyiz.ozan da bence topal veya souza kadar iyi değil o rol için.ya dünkü gs maçındaki 442(4411) gibi souza ozan denenebilir.bu seferde topalın yedek kalması pek mantıklı değil.yani şuanki kadro ve taktikte düzenli souza ve ozan yan yana önünede x seçimi pek mümkün değil.ligde denenebilir hatta souza ozan salih, aatifli seçimden çok daha iyi olacaktır.ama bu konuda hocanın kararı net gibi.

en azından avrupada topal souza 2lisi şart.

• quote:

quote:

Ozan tufan ne tür bi topçu o zaman top kaybetme ve isabetsiz pas istatistiklerini arttırmak için mi kadroya giricek?

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Hala aynı düşüncede isin?

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

quote:

quote:

Ozan tufan ne tür bi topçu o zaman top kaybetme ve isabetsiz pas istatistiklerini arttırmak için mi kadroya giricek?

Ozan bizde geçen sezon Vitor'a rağmen bazı iyi maçlar çıkardı. Bu sezon da sakatlanmadan önce formunu bulmuştu, iyi oynuyordu. Milli takımdaki ve Bursa'daki perfonmansı da iyiydi. Gayet iyi topçu. Ben beğeniyorum. Souza ve Ozan'ın önüne iyi bir oos çekilirse gayet kaliteli bir orta sahamız olur. Topal bu orta saha düzeninde anca yedek olur.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.