Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

67 Tokenlik tekliflerde hep opss diyor ama kaybolmuyor teklif

bende bu hatayı alıyorum.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerteZ

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

67 Tokenlik tekliflerde hep opss diyor ama kaybolmuyor teklif

bende bu hatayı alıyorum.

+1

Bak bir önceki sayfada bende bu hatayı aldığımdan bahsetmiştim.Programı kapatıp açtım düzeldi.Spotfluxta çalışmıyorsa hideman ile deneyin ben öyle yapıyorum...
  • Bu 67 tokenlik teklifi yapan varsa baraj sorusunu geçmem için yardımcı olursa müteşekkir olacağım.Muzzy bir el at kardeşim:)
     Top Eleven Manager - Facebook
  • Sadece 3 dakika sürdü.Bu kadar kısa süren anket ilk defa görüyorum.Elendim sandım ama kazandım 11 tokeni:) Resimde MC DONALDS,Kfc ve Burger king seçin.İlerde Taco bell ile soru soracak olumlu cevap verin.Son olarak ne sıklıkla taco bell den yersiniz gibi soru çıkacak aynı sıklıkta deyip alın 11 token.şU ZAMAna kadar yaptığım en basiti bu anketti.
  • Profil ayarlarını bir türlü yapamadım.Settings bölümünde edit my profile kısmı gözükmüyor.Sadece dil değiştirme menüsü var bende.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wild Eagle

Profil ayarlarını bir türlü yapamadım.Settings bölümünde edit my profile kısmı gözükmüyor.Sadece dil değiştirme menüsü var bende.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

O zaman 3 ay boyunca düzenleyemezsin.Ben ilk başta düzenlemiştim.Şu an bende de görünmüyor.Beklemekten başka çare yok gibi..
  • Gaz ile ilgiliş anket var.Mide gazı.Bağırsak gazı vs..Resimler çıkıyor onlar çıkınca bazılarına ilk şıkkı bazılarına ikinci şıkkı seçin.Kafanıza göre.Hep aynı şıkkı seçmeyin.İlk iki şıkkı resimlere bakarak seçin.çÜNKü ileride resimleri karıştırıyorlar sırf kafa karıştırmak için.Verdiğiniz şık ile uyuşmazsa elenirsiniz.Resim koyacaktım ama geri dememe server izin vermedi...

• İki tane 11 tokenlik teklifi yapınca 67 token olan yukarıda paylaşmış olduğum anket kendi kendine kayboldu.Böyle birşey iilk defa görüyorum.Normalde kaybolmaması lazım tçünkü teklifi yapmadım.Ve şu an anketlerin hiçbiri görünmüyor ve anketlerin geri geleceği yazıyor ki buda en az 1 günü buluyor.Demek ki günlük iki defa anketlerden token kazanınca diğer anketler kayboluyor:)Peanutta çakallaştı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

İki tane 11 tokenlik teklifi yapınca 67 token olan yukarıda paylaşmış olduğum anket kendi kendine kayboldu.Böyle birşey iilk defa görüyorum.Normalde kaybolmaması lazım tçünkü teklifi yapmadım.Ve şu an anketlerin hiçbiri görünmüyor ve anketlerin geri geleceği yazıyor ki buda en az 1 günü buluyor.Demek ki günlük iki defa anketlerden token kazanınca diğer anketler kayboluyor:)Peanutta çakallaştı:)

Bende hep öyle oluyor. Kazandığımız tokenle de ilgisi yok bence.. 67 liğin ön anketini dolduruyorum hata veriyor bir bakıyorum 11lik anket de uçmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

quote:

İki tane 11 tokenlik teklifi yapınca 67 token olan yukarıda paylaşmış olduğum anket kendi kendine kayboldu.Böyle birşey iilk defa görüyorum.Normalde kaybolmaması lazım tçünkü teklifi yapmadım.Ve şu an anketlerin hiçbiri görünmüyor ve anketlerin geri geleceği yazıyor ki buda en az 1 günü buluyor.Demek ki günlük iki defa anketlerden token kazanınca diğer anketler kayboluyor:)Peanutta çakallaştı:)

Bende hep öyle oluyor. Kazandığımız tokenle de ilgisi yok bence.. 67 liğin ön anketini dolduruyorum hata veriyor bir bakıyorum 11lik anket de uçmuş..

Şimdi baktım anketler geri gelmiş,hayret:)

• of be 67 tokenlikte 1-50 yaptım elendim.:)Neyse birdahaki sefere artık:)
  • daha su anketlerden 1 token bile kazanamadım ya
  • Arkadaşlar benim soruma da cevap verirseniz çok müteşekkir olurum peanut da try another offer yazıyor tokenads da ise proxy hatası veriyor ne yapmam lazım sportflux indirdim ama işlevini anlayamadım... Ek bir soru da bende hideman ya çok geç bağlalanacak gibi oluyor yada hiç bağlanmıyor bağlantı kesildi diyor
  • Bir 11 token daha.Bu anketi görürseniz hemen yapın.Hiçbir soruyu okumadan direk salladım hepsini.Hızlı hızlı işaretledim ve aldım.Elenmek yok sanki bu ankette:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Krauser

Arkadaşlar benim soruma da cevap verirseniz çok müteşekkir olurum peanut da try another offer yazıyor tokenads da ise proxy hatası veriyor ne yapmam lazım sportflux indirdim ama işlevini anlayamadım... Ek bir soru da bende hideman ya çok geç bağlalanacak gibi oluyor yada hiç bağlanmıyor bağlantı kesildi diyor

Token ads den banlı olduğum için bilemiyorum.Token ads oyuna başladığım ilk gün banladı beni:)Spotflux işlevini anlamakta sıkıntı yok.Programı indir kur çalıştır.Amerikadan bağlanır zaten.Peanuta girersin resimde gördüğün anketleri yağmalarsın:)
  • quote:

Bu 67 tokenlik teklifi yapan varsa baraj sorusunu geçmem için yardımcı olursa müteşekkir olacağım.Muzzy bir el at kardeşim:)

250+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege222

MUZZZY 67 TOKEN AYNI ANKET Mİ ACABA YUKARIDAKİNE EK OLARAK "IT Decision maker/Software Developer" BU FARKLI NE YAPAYIM SENCE .)

Question 1 of 1
    What best describes your job role?

Financial Decision maker

IT Decision maker/Software Developer

HR Decision maker

Sales Decision maker

Other

evet boşuna uğra§ma kota sorunu var

• 67 lik anket var
    cebabı web grapic

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzy55

67 lik anket var
    cebabı web grapic

Bugün bunda IT işaretledim ve elendim maalesef:(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy55

67 lik anket var
    cebabı web grapic

Bugün bunda IT işaretledim ve elendim maalesef:(

sağlık olsun
    birazdan resimleri yüklerim
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.