Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Canada + Supersonics = 17 Token. İlk sayfada.

Yaptım ama vermedi.Bahsettiğin unique rewards.Bağalantıya tıkladım.Üye oldum.Gelen maili onayladım.Tekrar bir yere yönlendirdi.Oraya da üye oldum.Daha sonra 5000 puanlık anketi yapın token verilecek yazdı.Onu da yaptım.My points diye biryere yönlendirdi.5000 Puanı da yaptım.Hala vermedi.Daha ne yapmam gerekiyor:)Aslında sadece mail onaylamak yeterli olması gerekiyordu değil mi.Sende hemen verdi mi?

Bende hemen vermişti.
  • Beyler aramızda oyuncu transferi felan yapabiliriz. Beni 5.seviyeden eklemek isteyen olursa PM atabilir. Acil bazı mevkilere oyuncu lazım.
  • Arkadaşlar Android ve İOS telefonumuz yoksa top eleveni cepten hiç oynama şansımız yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzacimbom_

quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

Arkadaşlar 2 tane video izledim ilk süvari videosu 20k para veriyor almayın onun yerine paketler var onu alın birde istanbul lisesi videosu var sağlık aldım tavsiye ederim.

bunları nerden aldın söyleyebilrimsin

oyunun altında, pepsi reklamının üstünde.
  • Günaydın Arkadaşlar. Arkadaş listemizdekilerden oyuncu transfer etmek için aynı serverda ve en az 2 takımında 4.seviyemi olması gerekiyor?Şu an ben 2.seviyedeyim 4 oyuncum gözlemci oldu.
  • 5 levelm oyunu satacakalr eklesn özeldn msj at . arkadşlr kolay token kasmak günde video ile 30 kasan var
  • Seviye yükseldikçe jetona değilde daha çok paraya ihtiyacınız oluyor. 9. seviyedem stadyumdan iyi gelir elde etmem lazım bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vukleus

Seviye yükseldikçe jetona değilde daha çok paraya ihtiyacınız oluyor. 9. seviyedem stadyumdan iyi gelir elde etmem lazım bu sene.

Stadyumdan pek gelir elde edemezsin , Kadron çok iyi olursa işte şamp ligi ve diğer kupada yarı finale oynarsan para alırsın oda fazla bişey değil . Çünkü stadyumdan gelen gelir , futbolcu maaşlarına gider . Takımınıza kazanması için prim verirsenizde maçtan 4M gelir olursa , 3,75 oyuncuların primine gider . Oyunda para kazanmanın yolu 20 vs yasındaki genc ve bosta olan futbolcuları alıp satmaktır . Bu oyuncuları alıp kadroya doldurun, transfer sezonunda hepsi satılır . Bu sezon ben boştaki oyuncuları alıp satmayı jeton kasmayı bıraktım biraz öyle ilerliyo takım kendi çapında .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSmoker

quote:

Seviye yükseldikçe jetona değilde daha çok paraya ihtiyacınız oluyor. 9. seviyedem stadyumdan iyi gelir elde etmem lazım bu sene.

Stadyumdan pek gelir elde edemezsin , Kadron çok iyi olursa işte şamp ligi ve diğer kupada yarı finale oynarsan para alırsın oda fazla bişey değil . Çünkü stadyumdan gelen gelir , futbolcu maaşlarına gider . Takımınıza kazanması için prim verirsenizde maçtan 4M gelir olursa , 3,75 oyuncuların primine gider . Oyunda para kazanmanın yolu 20 vs yasındaki genc ve bosta olan futbolcuları alıp satmaktır . Bu oyuncuları alıp kadroya doldurun, transfer sezonunda hepsi satılır . Bu sezon ben boştaki oyuncuları alıp satmayı jeton kasmayı bıraktım biraz öyle ilerliyo takım kendi çapında .

Ben hiçbir sezon futbolculara prim vermedim. Kupalardaki başarılardan gelen paralarda yetmeyecek yakında bunun farkındayım. 20 yaşında boşta futbolcu görmedim hiç. Bulunursa tabiki büyük avantaj sağlar.

• quote:

quote:

Yeni sezonda inşallah kupada yüksek seviyeler gelir karşıma.Bu kupada yüksek seviye gelmesi için ligden 6.-7.gibimi çıkmak gerekli.Geçen sezon şampiyon oldum 3.seviye takım geldi kupada.İlk sezon ligden çıkamamıştım 8.olarak kupaya gittim karşıma 8.seviye rakip gelmişti.Ben 1. Seviye rakip 8.seviye.2 maçta bana yenilmeme rağmen 4M e yakın para vermişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

quote:

quote:

Yeni sezonda inşallah kupada yüksek seviyeler gelir karşıma.Bu kupada yüksek seviye gelmesi için ligden 6.-7.gibimi çıkmak gerekli.Geçen sezon şampiyon oldum 3.seviye takım geldi kupada.İlk sezon ligden çıkamamıştım 8.olarak kupaya gittim karşıma 8.seviye rakip gelmişti.Ben 1. Seviye rakip 8.seviye.2 maçta bana yenilmeme rağmen 4M e yakın para vermişti.

sanırım artık sistem değişti. Kupa ve şampiyonlar liginde aynı seviyeden youncularla mücadele ediliyor.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vukleus -- 2 Nisan 2013; 15:51:25 >

• 3. sezonda da emin adımlarla ilerliyorum.21 maçta 21 galibiyetim var.
  • Almanya nielsen 36 jeton supersonic.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar gözlemcideki oyuncular kaç günde bir değişiyor ?..Gözlemciden oyuncu almak istiyorum fakat pek beğenmedim şuan ki oyuncuları..u21 için stadyuma top hedefi falan da inşaa ettim ?
  • Arkadaslar ben android tefonumla baya bi para yaptim
    Bedava oyuncu alip satma isi pek iyi degil oyuncuyu alirken bi dunya token gidiyor
    bunun yerine tokenle para al daha karli
    İSTE ARKADASLAR GELİRLERİM
    YATİRİM(video izleyerekyaptim):48.5m
    bilet satisi:5.66m
    sponsor:4.88m
    turnuva odulleri:69.3m
    t.gifen oyuncu:170m
    m.urunleri:1m
    toplam gelir:300milyon
    toplam harcama:252milyon
    gordugunuz gibi arkadaslar videodan kazandigim para toplam gelirimin yuzde yirmisi buyuk oran bence
    Kulup 48milyon karda boylelikle yaklasik 200video izlemisim daha once de 40m para yapmistim video izleyerek

birde tavsiyem eger parniz varsa son gunlerde 18 19 20 yasinda 34 39 44 49 54 59 64 kalite genc oyunculari alin birde ozel yetenegi olursa daha iyi sezon baslayinca gunduz satin paraya para demezsiniz
    ismini de degistirmek cok etkili oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bana bi vpn programı önerin one click vpn kullanıyodum süper programa yükseltin falan birşeyler diyor sanırım bedaa süresi dolmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackElantra

Değerli arkadaşlar gözlemcideki oyuncular kaç günde bir değişiyor ?..Gözlemciden oyuncu almak istiyorum fakat pek beğenmedim şuan ki oyuncuları..u21 için stadyuma top hedefi falan da inşaa ettim ?

Şu an için gözlemci alma.Zaten lig bitiyor.Yeni sezon başlasın.Sezonun başında hemen alırsan çok iyi ve genc oyuncular oluyor.Sezonun başında hemen kapıyorlar gözlemciden en iyilerini.Sezon başlar başlamaz acele et ve en iyisini sen kap:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

Arkadaslar ben android tefonumla baya bi para yaptim
    Bedava oyuncu alip satma isi pek iyi degil oyuncuyu alirken bi dunya token gidiyor
    bunun yerine tokenle para al daha karli
    İSTE ARKADASLAR GELİRLERİM
    YATİRİM(video izleyerekyaptim):48.5m
    bilet satisi:5.66m
    sponsor:4.88m
    turnuva odulleri:69.3m
    t.gifen oyuncu:170m
    m.urunleri:1m
    toplam gelir:300milyon
    toplam harcama:252milyon
    gordugunuz gibi arkadaslar videodan kazandigim para toplam gelirimin yuzde yirmisi buyuk oran bence
    Kulup 48milyon karda boylelikle yaklasik 200video izlemisim daha once de 40m para yapmistim video izleyerek

birde tavsiyem eger parniz varsa son gunlerde 18 19 20 yasinda 34 39 44 49 54 59 64 kalite genc oyunculari alin birde ozel yetenegi olursa daha iyi sezon baslayinca gunduz satin paraya para demezsiniz
    ismini de degistirmek cok etkili oluyor

Videodan nasıl bu kadar para kazanıyorsun?Ayda yılda bir video çıkıyor oda 30 k veriyor.Bende para yerine sağlık paketi için izliyorum videoları..

• quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

Günaydın Arkadaşlar. Arkadaş listemizdekilerden oyuncu transfer etmek için aynı serverda ve en az 2 takımında 4.seviyemi olması gerekiyor?Şu an ben 2.seviyedeyim 4 oyuncum gözlemci oldu.

Evet iki takımında en az 4.seviye olması gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: BlackElantra

Değerli arkadaşlar gözlemcideki oyuncular kaç günde bir değişiyor ?..Gözlemciden oyuncu almak istiyorum fakat pek beğenmedim şuan ki oyuncuları..u21 için stadyuma top hedefi falan da inşaa ettim ?

Şu an için gözlemci alma.Zaten lig bitiyor.Yeni sezon başlasın.Sezonun başında hemen alırsan çok iyi ve genc oyuncular oluyor.Sezonun başında hemen kapıyorlar gözlemciden en iyilerini.Sezon başlar başlamaz acele et ve en iyisini sen kap:)

Zaten bende öyle düşünüyordum saolasın :)...Fakat sezonun başında hemen kapıyorlar derken ? Bilidiğim kadarıyla gözlemcide ki oyuncuları tek biz alabiliyoruz ?

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.