Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: helloween

belçikaya girin. sponsor payda ilk teklif Eci.be teklifi var. üye olun mail aktifleştirin 32 token cepte. bu kıyağımıda unutmayın

Ah sponsorpayden banlı olmayaacaktım varya,jetonun anasını ağlatırdım:).Amerika serverden jampp tekliflerini yapın 30 a yakın aldım sadece anketlerden haberiniz ola...

belçika ip sıne nasıl bağlanabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

quote:

belçikaya girin. sponsor payda ilk teklif Eci.be teklifi var. üye olun mail aktifleştirin 32 token cepte. bu kıyağımıda unutmayın

Ah sponsorpayden banlı olmayaacaktım varya,jetonun anasını ağlatırdım:).Amerika serverden jampp tekliflerini yapın 30 a yakın aldım sadece anketlerden haberiniz ola...

easy hide ip ya da hide ip olması lazım.Ben banlanınca kaldırdım bu programları:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

easy hide ip ya da hide ip olması lazım.Ben banlanınca kaldırdım bu programları:)

easy hide sanırım ama süresi bitti onun ya. uzatma imkanı yok dimi süreyi

• Kardes mozilla varsa,google gir,anonymox mu neydi onu yaz,chrispc olan programı indir.Oradan girersin belçika ipsine.Ücrretsiz program.Yalnız sadece mozillada çalışıyor haberin ola...
  • quote:

Kardes mozilla varsa,google gir,anonymox mu neydi onu yaz,chrispc olan programı indir.Oradan girersin belçika ipsine.Ücrretsiz program.Yalnız sadece mozillada çalışıyor haberin ola...

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Kendi yetiştirdiğim gence 20 token bayılmakta enayilikte zirve sanırım.. Para harca tesis yap oyuncu yetiştir sonra o oyuncuyu tokenle kadrona kat..,
    Malız biz tabii.

bu oyuncu yetiştirme işi nasıl oluyor?

Tesis inşa ettikçe oluşan bir durum.. Tesislerde 8. level sonrası yanılmıyorsam 10-15 günde bir kere 2 oyuncu veriyor altyapıdan..

8.level değil,3.levelde de oluyor.Gençler diye bir inşaat var onu yapıyorsun yirmialtı gün sonra biri 3 yıldız diğeri 4 yıldız iki adet oyuncu veriyor.Ama ne büyük saçmalıktır ki 4 yıldız oyuncuyu almak için 15 jeton gerekiyor.Bende derhal kovuyorum takımdan.Paf takımımdan oyuncuyu bile jetonla satıyorlar.Sırf jeton tuzağı bir oyun yuh...

• bir haftadır uğraşıyorum 2 tane kazandım başka da birşey alamadım. sinirden bütün jetonları bi oyuncuya gömdüm onu da alamadım. enayi gibi bir çuval anket doldurup bi çuval da video izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

bir haftadır uğraşıyorum 2 tane kazandım başka da birşey alamadım. sinirden bütün jetonları bi oyuncuya gömdüm onu da alamadım. enayi gibi bir çuval anket doldurup bi çuval da video izledim.

1 ay öncesine kadar videodan kazanmak çok kolaydı.30 Saniyelik bir video izleyip günde 30 a yakın jeton alabiliyordum.Şimdi günde en fazla 3 tane alabiliyorum videolardan.Supersonicadds daki anketler de olmasa jeton alamayacağım.Az önce taylandlıya sinir oldum 18 jetona mal oldu oyuncu ama aldım:)Jetonlar suyunu çekiyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaorucca

TOKEN KAZANAMAYANLARA TEKRAR YAZİYORUM COK KOLAYDİR SADECE DOGRU İSLEMLERİ YAPİN YETER

Hideman prog indir bu program otomatik ip degisme programidir.programi indirip kurduktan sonra program acilir ve orada senin ip adresin yazar changeyi tikla ve baglanmak istedigin ulkeyi sec ingiltereyi sectin(istedigin ulkeden baglanabilirsiny yani ingiltereden kazanamadin isvecten baglan abddeb baglan sana kalmis..farkli ip programlari da kullanabilirsiniz security kiss..easy hide ip...hide my ip..cyberghost...hotspot shiled..tunnelbear...ıp shark...vpn one click bunlar yeter size ;). connect e basican ve ingiltireden baglanir bu islem 3-4 saniye surer.ip adresini degistiktn sonra faceden degil oyunun kendi sitesinden yani topeleven.com dan oyununa gir...ip i neden degistik : su yuzden. Turkiyede ineternet reklamciligi pek gelismedigi icin token kazanma istekleri yok.ingiltereden baglandiginda ise oyuna girdikten sonra wintoken kismina tikliyoruz.orada teklifler mevcut matomy.supersonicads.suponsorbay gibi teklifler var en iyisi suponsorbaydir... ona tiklayinca altinda anket video felan var yada program indirme vs orda yazar zaten sunu sunu yapin der su kadar token der.burdan sonrasi sana kalmis.mesela bi ankete tikladin sayfasi acildi.acilan sayfa ise girdigin ulkenin diline gore degisir.ingiltereden girersen.ingilizce olur iste sayfa acildi.anket kismi geldi isim soyisim yazarsin kendi ismini yazmana gerek yok onemli olan oyunda oynadigin msn adresini yazma.ve bazi anketlerde adresde ister oralara ise googleden arastiracan artik londradan ornek adresler diye bu sekilde yapican epostaya onay gelirse onaylican ve tokenler cuppa :)) bu isin zor kismiydi...bir de şöle var bazen video izleme gelir.mesela dun 15-20 video izledim ama sadece 1 ulkeden degil.ing.abd.france.sweden den baglandim..video basina 1 token veriyor videolar ise 1 veya 2 dk olur.videolar o anda varsa topeleven.com dan oyunu actin play dedin .en sagda support`un altinda kredi karti ile token almanin ustunde olur...her zaman olmuyo ben bugun dunyayi gezdim..video bulamadim demekki her zaman video olmuyo takip etmek gerek....iste isin puf noktasi boyle biraz ugrasma istiyor.

Oyunu oynadığın msn ile alakası yok.Ben en çok anketlerden kazandım bugüne kadar ve hepsinde tek maille yada bir kaç maille doldurdum anketleri.Bu maillerin hiçbiri facebooka kayıtlı değildi.Zaten siz topeleven sitesinden facebook hesabı ile girdiğiniz için tokenler o hesabınıza gidiyor.Anketleri hangi mail ile tamamladığınız önemli değil..

• limango kampanyası var. abanın. bi mail adresiyle rasgele üyelik alınması yeterli. (aktivasyon) bir teklifte 4 jeton veriyor. diğer teklifte 3 jeton.
  • bastım parayı 2 milyona gözlemciden adam aldım 50 tokensle :D Son skorlarımda iyi 1-1 kaldığım takım ligde 1. ben 3 puan gerisinde 2.yim.

Top Eleven Manager - Facebook
  • Gözlemciden alarak bence hata yapmışsın.50 jetona bir kaç oyuncu alabilirdin.Tabi gözlemiden aldığın oyuncu seni en az 3 sezon götürüyor.O anlamda avantajlı ama ben daha önce 4 tane almıştım gözlemciden pişmanın şu an.Hele ki bu aralar token kazanmakta büyük sıkıntı çekerken gözlemciden almak epey lüks olur:)Şu banları kaldırsalar çok makbule geçecek ama:)
  • Beyler logolardan korkuyor musunuz ? mesela kapıştığınız oyuncuya teklif yapan adamın real madrid logosu falan var tırsıyor musunuz böyle. ben bu adama hiç bulaşmıyım tokeni boldur falan diye
  • pek tokenlik bişi de kalmadı ya. şu download yapın yükleyin filan diyenlerden alan oldu mu veriyor mu token ?
  • quote:

Gözlemciden alarak bence hata yapmışsın.50 jetona bir kaç oyuncu alabilirdin.Tabi gözlemiden aldığın oyuncu seni en az 3 sezon götürüyor.O anlamda avantajlı ama ben daha önce 4 tane almıştım gözlemciden pişmanın şu an.Hele ki bu aralar token kazanmakta büyük sıkıntı çekerken gözlemciden almak epey lüks olur:)Şu banları kaldırsalar çok makbule geçecek ama:)

Aynen benden gecen sezon 5 tane gozlemciden aldim bu sezon iki tane aldim bir tanesi kaleci cift yildiz oldu ozelligi ise adam adama durdurucu...ulan adam 5 6 ortalama ile oynuyor deli oldum jetonuma yaniyorum :(( acaba pek sut gelmedigi icin mi dusuk ortalamasi. Bundan sonra almam gozlemciden topcu .....oyun tamamen jeton al oyuncu al mk...bu ****lere inat token kasacan ama banliyiz iste :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar hem iphone, hem ipad'den tapjoy ile, yaklasik 290 token kazandim. 1. Seviye menajerim, yeni basladim oyuna. Takimim genelde 4 yildiz, 4 tane de 5 yildiz oyuncu var. 55k param var 40 kusur tokeni 3 kusur m'e cevirmemi onerirmisiniz yeni oyuncular almak adina? Yoksa ilerde lazim olur para biriktirilir ama token biriktirilmez mi dersiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaslar hem iphone, hem ipad'den tapjoy ile, yaklasik 290 token kazandim. 1. Seviye menajerim, yeni basladim oyuna. Takimim genelde 4 yildiz, 4 tane de 5 yildiz oyuncu var. 55k param var 40 kusur tokeni 3 kusur m'e cevirmemi onerirmisiniz yeni oyuncular almak adina? Yoksa ilerde lazim olur para biriktirilir ama token biriktirilmez mi dersiniz :)

jetonlarını harcama bence
  • quote:

Arkadaslar hem iphone, hem ipad'den tapjoy ile, yaklasik 290 token kazandim. 1. Seviye menajerim, yeni basladim oyuna. Takimim genelde 4 yildiz, 4 tane de 5 yildiz oyuncu var. 55k param var 40 kusur tokeni 3 kusur m'e cevirmemi onerirmisiniz yeni oyuncular almak adina? Yoksa ilerde lazim olur para biriktirilir ama token biriktirilmez mi dersiniz :)

Aynen öyle para biriktirilir bi seviye sonra ş.ligine gidince anlıycaksın orda iyi para geliyor. Ama işte token biriktirilmez. Bence sakın harcama birde önerim gözlemciden oyuncu alma. Alırsın sonra istatistik olarak 6-7 lerde oynar başına bela olur. Boşa token gider. Bu sezon idare et bi seviye sonra pazardan oyuncuları diz

• quote:

Android işlemcili tabletlerden alabiliyormuıyuz acaba?Gerçi deneyenler olmuş alamamışlar ama ben daha denemedim.Deneyim yazarım sonucu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Aynen öyle para biriktirilir bi seviye sonra ş.ligine gidince anlıycaksın orda iyi para geliyor. Ama işte token biriktirilmez. Bence sakın harcama birde önerim gözlemciden oyuncu alma. Alırsın sonra istatistik olarak 6-7 lerde oynar başına bela olur. Boşa token gider. Bu sezon idare et bi seviye sonra pazardan oyuncuları diz

Aynen gözlemciden bir topcu aldım mahvetti beni.Şimdi satacam adi herifi:)Tabi 3 sezon önce almıştım bu topcuyu ama hala 6 yıldızlı:)Yıldızı önemsemiyorum ya.MEsela 3 yıldızlı bir tane futbolcu oynatıyorum bilerek 6 yıldızlılardan iyi performans gösteriyor.Yaşı genç olanlar daha iyi performans sergiliyor bende..

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.