Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TunnelBear
    Hidemyass
    SecurityKISS
    hotspot shield
    5 programıda kurdum ayrı ayrı tek tek Chrome, Mozilla firefox ve internet explorer kurulu topeleven.com girmeyi deniyorum lanet olasıca 1935 port hatası veriyor. hataya 2-3 çözüm yazılmış bir kaç sayfa önce bir etki yok bir çözümü olan varmı bu yolun?
  • oyun cöktü su an ondan giremiosndur
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikdeli89

oyun cöktü su an ondan giremiosndur

Dün denemiştim akşam 23 sularında felan ama hiç birinde sonuç elde edemedim.
  • oyun şuanda açılıyor
  • giriyor oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

6 tokenim hiç oldu bee yatırdım buna belki bi ihtimal alırız diye.

Top Eleven Manager - Facebook

benim bir transferde 35 token ım hiç oldu
    birinde de 40 küsür token a almıştım adamı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

hideman
    TunnelBear
    Hidemyass
    SecurityKISS
    hotspot shield
    5 programıda kurdum ayrı ayrı tek tek Chrome, Mozilla firefox ve internet explorer kurulu topeleven.com girmeyi deniyorum lanet olasıca 1935 port hatası veriyor. hataya 2-3 çözüm yazılmış bir kaç sayfa önce bir etki yok bir çözümü olan varmı bu yolun?

dediginiz prg açıkken oyuna girmez hata verir ancak reklam bölümüne girer.
    prg kapa oyuna öyle girmeyi dene.
    bende bu hatayı alıyordum şimdi sorun yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

quote:

hideman
    TunnelBear
    Hidemyass
    SecurityKISS
    hotspot shield

dediginiz prg açıkken oyuna girmez hata verir ancak reklam bölümüne girer.
    prg kapa oyuna öyle girmeyi dene.
    bende bu hatayı alıyordum şimdi sorun yaşamıyorum.

aynen öyle programlar açıkken oyuna girmiyor. jeton kazan bölümüne giriyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

6 tokenim hiç oldu bee yatırdım buna belki bi ihtimal alırız diye.

Top Eleven Manager - Facebook

21 tur olmuş nasıl 6 token oluyor ki? ben mi fazla veriyorum ama bu teklif olaylarında var mıdır bi taktiği adam almanın?

Yanlış anladınız ben de açıkartırmaya katıldım fakat 6 tokenim vardı hepsi gitti. Alamadım oyuncuyu yani 6. turdan sonra sadece izledim token olmadığı için.

• taktik bulamayanlar msj atsın beyler değişik bi taktik buldum :D yeniyorum genellikler 11 attım dün lig de. kendi taktiğimi bi veririm denesin millet :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: qknraider

taktik bulamayanlar msj atsın beyler değişik bi taktik buldum :D yeniyorum genellikler 11 attım dün lig de. kendi taktiğimi bi veririm denesin millet :D

söyle burda da millet yararlansın hacı :)
  • bu token olayına bir dermanı olan yok mu? üyelik vs. adam gibi yapıp onaylamama rağmen token gelmiyor. Şartlarda sadece kayıt olup aktivasyon istiyor.
  • quote:

bu token olayına bir dermanı olan yok mu? üyelik vs. adam gibi yapıp onaylamama rağmen token gelmiyor. Şartlarda sadece kayıt olup aktivasyon istiyor.

aynenn ya ne yapacazzzzz?
  • quote:

bu token olayına bir dermanı olan yok mu? üyelik vs. adam gibi yapıp onaylamama rağmen token gelmiyor. Şartlarda sadece kayıt olup aktivasyon istiyor.

yavaş yavaş bitiyo bence bu token alma işleri
  • Kendi yetiştirdiğim gence 20 token bayılmakta enayilikte zirve sanırım.. Para harca tesis yap oyuncu yetiştir sonra o oyuncuyu tokenle kadrona kat..,
    Malız biz tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Kendi yetiştirdiğim gence 20 token bayılmakta enayilikte zirve sanırım.. Para harca tesis yap oyuncu yetiştir sonra o oyuncuyu tokenle kadrona kat..,
    Malız biz tabii.

bu oyuncu yetiştirme işi nasıl oluyor?
  • quote:

quote:

Kendi yetiştirdiğim gence 20 token bayılmakta enayilikte zirve sanırım.. Para harca tesis yap oyuncu yetiştir sonra o oyuncuyu tokenle kadrona kat..,
    Malız biz tabii.

Tesis inşa ettikçe oluşan bir durum.. Tesislerde 8. level sonrası yanılmıyorsam 10-15 günde bir kere 2 oyuncu veriyor altyapıdan..
  • quote:

quote:

quote:

Malız biz tabii.

Tesis inşa ettikçe oluşan bir durum.. Tesislerde 8. level sonrası yanılmıyorsam 10-15 günde bir kere 2 oyuncu veriyor altyapıdan..

tamamdır teşekkürler
  • Lanet olsun ya.Bir oyuncuya 48 tokenim gitti.Can sen burada mı takılıyorsun.Takımın adı seksepalitemi neydi.Eleman sağlam çıktı ama yedşrmedim oyuncuyu.48 Token gitti ama aldım oyuncuyu.150 jetona kadar gidecektim.Sinir oldum mu bütün jetonları basasım geliyor.109 jeton kalmış bu arada:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

belçikaya girin. sponsor payda ilk teklif Eci.be teklifi var. üye olun mail aktifleştirin 32 token cepte. bu kıyağımıda unutmayın

Ah sponsorpayden banlı olmayaacaktım varya,jetonun anasını ağlatırdım:).Amerika serverden jampp tekliflerini yapın 30 a yakın aldım sadece anketlerden haberiniz ola...
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.