Şimdi Ara

Tommy Angelo'yu Vito ve Joe'nun öldürmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • An itibariyle Mafia I'yi bitirdikten sonra yıkıldığım olay. Mafia II ve Mafia III'ü oynadıktan sonra dur bi de Mafia I'i oynayayım dedim.
    Vito Scaletta'ya Mafia III'te neden şerefsiz muamelesi yaptıklarını daha yeni anladım. Harbiden de şerefsizin önde gideniymiş.
    Neyse ki Mafia III'te de Vito'yu ben öldürmüştüm. ADALET YERİNİ BULDU, YA HAK!
    https://www.youtube.com/watch?v=CdpTKeelvTo

• burada niye konu açıyosun
  • Bütün alternatif sonları oynadım bir tek şehri terketi oynayamadım o da lanet ps4ün kayıt sistemi yüzünden.
  • Mafia 3 oynamadim ve pisman degilim. Mafya oyununda zenci ceteci adam mi oynayacagim isim gucum yokta.
  • Mr salieri send his regards
  • 3 oyunu da oynadım ama mafia 3 ü oynamak hele hele bitirmek için cidden sabırlı olmak lazım. Son oyunda bir seri nasıl batırılır onun oynunu yapmışlar resmen.
  • Mafia nin 3 oyununda oynadim. 3. oyunda alternatif sonlari oynamak icin tum oyuna bastan baslama olayi cok sacma ikinci kere oynamadim cok guzel bi oyun degil acikcasi ama zevkle bitirdim 1 kere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: made off hit her

Mafia 3 oynamadim ve pisman degilim. Mafya oyununda zenci ceteci adam mi oynayacagim isim gucum yokta.
    İgrenc bir oyun zaten

Biraz dayandim kendimi zorladim ama yok igrenc sildim gitti

--------

Şişman joe adamdır
  • Biz bu adamı ne diye öldürüyorduk
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Bu salieri lavuğu bize puro çalıcaz diye elmas çaldırıyo ama söylemiyo. Paulie ile biz farkediyoz bunu, baktık yalan atıyo banka soyuyoruz. Banka soygununun ertesi günü Don öldürüyo Paulie'yi, bizi de arayıp yardım edicem falan ayağına çağırıp tuzağa düşürüyo. Hepsinin içinden geçtikten sonra gidip muhbirlik yapıyoruz ötüyoruz polislere. Salieri falan idam ediliyor, 60 kişi hapise atılıyor. Muhbirlik yaptığımız için de vito ile joe'yu yolluyolar işte.
    Ama salieri'nin idam edildiği halde yönetmesi ilginç, yerine bakan biri var muhtemelen ya da salieri idam edilmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.