Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
60
Favori
164.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Beta bitiş tarihi varmı ?

Pazartesi 14.00.
  • Beta'yı cuma günü denedim sonra bir daha da açmadım. Çok boş geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selocu_aziz

Şuan bu hatayı alıyorum
    The division services are not available at thia time . Please try again later

Delta 20000950
    Nedemek bu
    zamanımı bitti ki

Bu nedemek bilen acıklasın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar betayı oynayan varsa 2 arkadaşız 4 leyelim grubu
  • quote:

quote:

Şuan bu hatayı alıyorum
    The division services are not available at thia time . Please try again later

Delta 20000950
    Nedemek bu
    zamanımı bitti ki

Bu nedemek bilen acıklasın lütfen

Bir şey demek değil, girdiğin saatte adamlar serverları kapamış.
  • umutluyum ama yinede büyük konuşmuyorum
  • keyifli fakat kesinlikle bu fiyatlara alınacak bir oyun değil
    çok boş kalmış
    full sürüm çıkınca da pek farklı olcağını sanmıyorum
    oyunun türü bu zaten, çatış-loot topla, level atla
    pek bir şey beklememek lazım
  • Visual ayarlarında chromatic bilmemne var onu kapatınca renkler daha iyi oluyor ve görüntü netleşiyor gibi. Birde bulanıklığı fazla bulanlar aynı yerde keskinlik ayarını artırabilirler. Ben yüzde 70 yaptım uzak mesafeler daha net.
  • Arkadaşlar betayı oynayanlar ve oyunu çıkar çıkmaz alıcaklar için whatsapp grubu kurdum oyun hakkında paylaşımlarımızı yapabilir ve musait olanlar toplanıp grupca darkzone da oynayabiliriz katılmak isteyen pm yoluyla ulaşsın!
  • Şu konsolda işte bu dediğim ilk oyun oldu kendisi grafikler tabi ki downgrade fakat down olmasına rağmen witcher la kapışır benim için. Ps4 aleminde yalnız takılanlara hiç ama hiç tavsiye etmem bu oyunu. Biz destiny nin suyunu sıkıp içip içiren kişiler olarak oyuna bayıldık pvp si çeşitlenecektir muhakkak fakat şu haliyle ki mücadeleci yapısı hiç bir oyunda göremediğim bir durum. Ubisoft prince of persia ve rayman i saymazsam sonunda adam olmuş şimdi bungie, activision düşünsün rekabet iyidir.
  • Kapalı betayı yükledim oynadım dolu dolu. Üzerine açık betayı yükledim bir kere girdim birdaha açasım gelmedi. Aylardır videolarını tekrar tekrar izlediğim, twitch'te yayınlarını didik didik ettiğim oyun elimin altında olmasına karşın giresim gelmedi. Bu şekilde satın alınmaz bence. Birşeyler eksik ama adını koyamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Kapalı betayı yükledim oynadım dolu dolu. Üzerine açık betayı yükledim bir kere girdim birdaha açasım gelmedi. Aylardır videolarını tekrar tekrar izlediğim, twitch'te yayınlarını didik didik ettiğim oyun elimin altında olmasına karşın giresim gelmedi. Bu şekilde satın alınmaz bence. Birşeyler eksik ama adını koyamıyorum

şuan aynı beni tarif ettin
  • Çıkar çıkmaz alınmaz bu oyun 250₺ ye ki 3 dlc si de çıkacak nornalde oyunun içinde bulunan içeriği adamlar ayırıp satıyor utanma sıkılma olmadan.

350₺ ye gold sürüm satıyolar 2 gold sürüm 2. El ps4 parası ediyor şaka gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 Lira etmez bu oyun.
  • full sürüm dolu dolu olmalı ve milleti oyuna bağlı tutmalı.
    oyun hep güncel kalmalı yoksa 2-3 haftaya kalmaz kimse olmaz oyunda.
  • Beklentiler büyük olunca ,birde aynı görevleri yaptırınca betalarda sıkıldık.arkadaşlar betada gördüüğmüz harita gerçek haritanın %20 si neredeyse.daha ne görevler yapılacak nerelere gidikecek. ben bu tarz oyun hayatta oynamam diyordum,adam kes item topla vs nefret ederdim.ama bu oyun atmosferiyle oynanışıyla harika.ben içeriğin tam sürümde biraz daha zengin olacağı kanısındayım.bunlar nacizane kendi düşüncelerim.katılan olur katılmayan olur.ben oyunu 4 kişi oynadım ki çok zevklıydi. ekibi olmayan çabuk sıkılır.mutlaka ekiple oynanması gereken bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

full sürüm dolu dolu olmalı ve milleti oyuna bağlı tutmalı.
    oyun hep güncel kalmalı yoksa 2-3 haftaya kalmaz kimse olmaz oyunda.

ubi'nin biraz aklı varsa, ilk dlc çıkana kadarki sürede, oyuncuyu oyalayıp müptela eder, ve herkese dlc satar. (bkz destiny modeli) bunu bizler akıl edebiliyorsak, onların daha da etmesi lazım.

oyunun çıkmasına bu kadar az zaman kala, ubi'nin bu kadar spekülasyona karşı bir açıklama yapmamış olması, a-iyiye işaret, oyunda süprizler olacak, raidler olacak, haftalık-günlük görevler olacak, b-raid falan hikaye, daha büyük bir haritada dz kastıracak (bi bu 10 gün sonrasında oyuncuları kusturur)

Ayın 8'ine kadar ben kocaman bir manhattan haritası hayal ediyorum, içinde yüzlerce coop görev npc'lere karşı, ardından raidli -4'e de razıyım- dz görevleri, günlük-haftalık özel görevler. 100 saat sonunda ise brooklyn, queens vb bölgelerin haritaya dahil olduğu dlc'ler ümit ediyorum. Bunlar olmayacaksa 70-80 saat oynar, bırakırım, loot kasmanın farmlamanın manası kalmaz zira (hergün dz trolle, heli çağır, gönder yapacaksak)

• Şahsen açık betada tek kişi oynıcaksanız hiç bulaşmayın derim grubunuz varsa hiç düşünmeden alın:)
  • Muazzam
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Ubi'nin bir çaba sarf etmesine gerek yok. Online oyunların hepsinde bu vardır zaten. Şimdiden dlc leri markkete bulabilirsin. Çekişmenin ağır bastığı oyunlarda insanlar diğer rakiplerinin önünde olmak ister. Bu yüzden dubble xp ler, skinler, silahlar için herkes dlc ye saldırıcak.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.