Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
60
Favori
164.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende plus yok ama oyun içinde multi oynayanları görüyorum bu oyun plus istemiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aylarca takilip platin kupadan sonra 2 aydir oyuna giriş yapmiyordum,tekrar girdim acaip tuhaf geldi gozume herşey,ben bunla nasil ugrasmisim dedirtti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

3 arkadaş online olarak bu oyunun campaign modunu bastan sonra beraber oynayabilir miyiz?

tşk
  • arkadaşlar server lar dolumu hala ?
  • Merhabalar,

Ben bu oyunda single player olduğunu bilmiyordum. Sürekli indirime giren bir oyun. Bir sonraki indirimde bu oyunu satın alacağım.

Sormak istedğim PS4 standartta grafikler nasıl? Youtbeden baktığımda ciddi bir dowgrade olduğu görünüyor. cyberpunk 2077 gibi ciddi grafik sorunu varsa almayacağım oyunu.

• Oyunun hikaye görevleri tümüyle singleplayer oynanabiliyor mu arkadaşlar? İlk çıktığı zamanlar biraz oynamıştım belli bi yerden sonra co-op oynamadan geçilmiyordu. Son halinde bi değişiklik var mı? Division 2 single çok rahat oynanıyor.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt

Divison 2 gibi değil coop ağırlıklı.

• furandor kullanıcısına yanıt

Peki single olarak ana görevleri geçmenin bi yolu var mı? Belirli bi görevden sonra karakter level ı yetersiz kalıyordu.

Maalesef yok.

• furandor kullanıcısına yanıt

Keşke 2 gibi yapsalarmış :( Atmosferi daha hoşuma gitmişti. Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 30 Ekim 2022; 0:24:48 >

Rica ederim

• Season pass almaya değer mi arkadaşlar? Ana oyunu single olarak bitirdim. Hikaye anlamında bir şey ekliyor mu season pass? Yine tek kişi oynayacağım.

• Oyuna yeni başladım 2. Oyun ile birlikte oynuyorum iki oyunda aşırı sağlam ama merak ettigim şey şu ki şimdi the crew ilk oyunu gg oluyor sunucular kapanıyor acaba aynı durum bu oyun içinde yaşanır mı ? Çünkü iki oyunu da sevsemde aynı anda iki oyun oynamak cok yoruyor

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.