Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu almak için acele etmeye gerek yok 4 arkadaş oyunu 3 saat kadar oynadik vuruş hissi çok zayıf çatışmalar Zevksiz bir adami oldurmek icin şarjorün tamamını boşaltıyosun grafiklere ve atmosfere diyicek söz yok harika olmuş tek başına oynayacaklar hiç bulaşmasın arkadaş grubu olmasi şart yoksa bir gram zevk vermez görevler ise tek düze gibi ilk izlenimim bunlar umarım oyun çıktığında bizi yanıltır ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dippyçik kullanıcısına yanıt
    Bence de aceleye gerek bende izledim vuruş hissi izlerken bile biraz zayıf buldum bakalım oyun bir çıksın beklentilerimizi umarım karşılar çok bekledik bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieAnotherDayz

Bence de aceleye gerek bende izledim vuruş hissi izlerken bile biraz zayıf buldum bakalım oyun bir çıksın beklentilerimizi umarım karşılar çok bekledik bu oyunu

Bunu değilde g.Recon widlands büyük. Merakla bekliyorum arkadaş grubuyla oynanacak ender oyunlardan

• Arkadaşlar betayı indirdim fakat hata alıyorum
    error Delta 201609 falan rakamlar yaziyor yardimci olabilicek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain0997

Arkadaşlar betayı indirdim fakat hata alıyorum
    error Delta 201609 falan rakamlar yaziyor yardimci olabilicek var mı

Beta yaklaşık 1 saat kadar önce sonlandı.
  • Captain0997 kullanıcısına yanıt
    Beta bitti
  • dippyçik kullanıcısına yanıt
    Evet G.recon da arkadaş grubuyla iyi gider coop olayı falan sürekli yeni görevler falan gelirse coop modun da baya tutulur.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Ne çabuk bitti 2 gün mü sürdü.
  • Kısa bir time lapse videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMurat55 -- 22 Şubat 2016; 15:42:59 >
  • ForzaTurk kullanıcısına yanıt
    Dlc'ler markette ama yanlisim yoksa icerigini kimse bilmiyor henuz. Neyse bekleyip gorecegiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Çıkar çıkmaz alınmaz bu oyun 250₺ ye ki 3 dlc si de çıkacak nornalde oyunun içinde bulunan içeriği adamlar ayırıp satıyor utanma sıkılma olmadan.

350₺ ye gold sürüm satıyolar 2 gold sürüm 2. El ps4 parası ediyor şaka gibi :)

Kafayı yemişler paraya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Beta bitti

Beta boyutunu görüp üşeniyordum. İsabet olmuş.
  • Geçen akşam betayı oynadım oyun başarılı fakat çıkar çıkmaz hayatta alınmaz kazık
  • UCAN ESEK U kullanıcısına yanıt
    ?

• Arkadaşlar ek paket çıkarıp duracaklar gibi bir dedikodu geziyor bunun aslı astarı bellimidir? Standart alsak bir süre sonra ek paket almak zorundamı kalıcaz? bilgisi olan varmı?
  • serhax kullanıcısına yanıt
    Oyun çıkmadan önce 3 dlc duyuruldu, normalde olması gereken içerikleri bölüp bölüp satacaklar herzamanki gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhax

Arkadaşlar ek paket çıkarıp duracaklar gibi bir dedikodu geziyor bunun aslı astarı bellimidir? Standart alsak bir süre sonra ek paket almak zorundamı kalıcaz? bilgisi olan varmı?

Duyurulan genişleme paketleri Underground, Survival ve Last Stand.

Underground, bu yıl içerisinde çıkacak, New York'un yer altı (kanalizasyon vs.) bölgelerinde geçecek.

Survival, oyuncular düşmanca bir bölgede en uzun süre hayatta kalan kişi olmaya çalışacak, H1Z1'deki BattleRoyal gibi duruyor ama detay verilmeden anlamak zor.

Last Stand hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Orijinalden alıntı: serhax

Arkadaşlar ek paket çıkarıp duracaklar gibi bir dedikodu geziyor bunun aslı astarı bellimidir? Standart alsak bir süre sonra ek paket almak zorundamı kalıcaz? bilgisi olan varmı?

Duyurulan genişleme paketleri Underground, Survival ve Last Stand.

Underground, bu yıl içerisinde çıkacak, New York'un yer altı (kanalizasyon vs.) bölgelerinde geçecek.

Survival, oyuncular düşmanca bir bölgede en uzun süre hayatta kalan kişi olmaya çalışacak, H1Z1'deki BattleRoyal gibi duruyor ama detay verilmeden anlamak zor.

Last Stand hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Cevap için çok tşkler, sizce uzun ömürlü olacakmı bu şekilde olunca? anladığım kadarıyla oyun hakkında bilgi sahibinisiniz. Betayı oynadım evet zevk aldım güzel fakat hep aynı geçecek gibime geliyor sizin bu konuda fikriniz nedir? tşk.

• serhax kullanıcısına yanıt
    Uzun ömürlü olup olmaması oynayan kişiye bağlı zira herkesin keyif aldığı şeyler aynı değil. Örneğin aynı sisteme sahip Destiny'i burada 1 ay oynayıp sıkılan oldu ama kendi adıma konuşayım arkadaşlarımla 1.5 yıl sıkılmadan oynadım. Bu tip oyunlar mmorpg'lerden esinlenerek ortaya çıkarıldığı için toplu şekilde oynamaya yönlendiriyor. Tek başına oynamak, takım kurmak için her gün birilerini aramak ya da matchmaking sistemini kullanarak oynamak ile tanıdığın, iletişim halinde olduğun iki, üç kişi ile beraber oynamak arasında çok büyük bir keyif farkı var. Hep aynı geçecek mevzusu ise şöyle, söylediğim gibi bu oyun mmorpg'lerden esinleniyor ve sistem tamamen loot toplama üzerine odaklı olduğu için tek amaç da daha iyi eşya bulmak. Bunun için de yeri geldiğinde aynı şeyleri defalarca yapmak gerekiyor bu tip oyunlarda, mesela betadaki Hastane görevinin Hard seviyesi rare (mavi) silah atıyordu, belki daha iyisi düşer diye defalarca tekrarladık orayı, tam sürümde bunun gibi tekrarlanacak çok görev olacaktır ama işte bunu nasıl yaptığın önemli, eğer tek başına ya da günü birlik bulduğun birileri yapmaya çalışırsan oyundan her zaman keyif almazsın ama sabit arkadaşlar olursa oyunun çehresi tamamen değişiyor.

• Beyler oyundaki texture lar beta olduğu için mi kötü? Şimdi almayı 2 yıldır düşünüyorum grup vs de var yalnız texture felaket kötü geldi bana. Bunu düşünen sadece ben değilim, değil mi? Bi de oyun boş geldi. Bomboş. Dolu dolu olmamış yani. Tamam oyun cideen göz kamaştırıcı böyle simetrik zımbırtılar etkileyici falan ama bi gariplik var aga. Şimdi 150 200 lira vericez ki ben division diye ölüyodum ama open betadan sonra soğudum bi el atın.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.