Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
60
Favori
164.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 gundur duzeltemedi mal ubisoft,kayip karakteri heralde manhattan sokaklarinda ariyorlar ciddi ciddi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler indirimdeyken almayı planlıyorum oyuncu durumu nasıl aranızda hala oynayanlar varmı biraz geç oldu ama 2'de aşırı derecede pahalı 1'nci oyuna göz atmak istiyorum geç olsada gold edition almaya degermi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A92D21C4E

Beyler indirimdeyken almayı planlıyorum oyuncu durumu nasıl aranızda hala oynayanlar varmı biraz geç oldu ama 2'de aşırı derecede pahalı 1'nci oyuna göz atmak istiyorum geç olsada gold edition almaya degermi.
    ben 10-15 gundur oynamiyorum ama oyuncu problemi yasamazsin,illaki birilerini buluyorsun matchmaking ile..darkzone bilmiyorum,oraya el atamadan karakter silindi,tekrar bastan baslamaya da useniyorum..gold alirsan dlc ler de sahip olursun,ben std aldim keske gold olsaydi en azindan oyunda daha fazla alan olurdu takilacak diyorum..

• 15 gun sonra karakter geri getirildi,çatişmalara devam

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bügün gold editionu aldım indiriyorum bakalım nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A92D21C4E

Hocam bende bügün gold editionu aldım indiriyorum bakalım nasıl
    gold almakla iyi yapmissin,bende season pass indirim yada beleşe gelirmi bekliyeceğim bir sure daha..undergrand survival vs dlc leri de gorelim..

• 2013 videosundan sonra oyunu oynamak bugüne nasipmiş, gece polis karakolu görevine kadar geldim görevi bitirip manhattan haritası açılınca durdurdum bu akşam devam edeceğim. ben oyunu hepmulti sanıyordum tek başına da oynanıyormuş, yanıma yapay zeka geldi, ama görev aldığımız evimizde diğer yeni başlayan kişileri gördüm. ayrıca plus üyeliğimde yok.
    plus üyelik zorunluluğu olmadan diğer oyuncular ile grup oluşturup oynayabiliyor muyuz? veya dark zone kısmına katılabiliyor muyuz?
    beraber oynamak isteyen mesaj atabilir. yaşım 32.
  • Ben oyunu pek bilmiyorum çıktığında bir kaç youtuber videosu izledim heves ettim PC’de çok hile var dediler vazgeçtim şimdi konsol sürümü elime geçince bir şans vermek istedim, oyuna belki hayatımı adayamam ama sanki güzel bir oyun gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matchmaking ile grup buluyorsun ama (en zor olan legendary tier 5 ) bir gorev bitiricek kadar duzgun ekip denk gelmiyor,şans işi tamamen..birkac respawn dan sonra pes edip birakiyorlar genelde..o yuzden tek basina da bisey yapamiyorsun haliyle oyunda..

• global events denen bolum nasil aciliyor,neden surekli offline ?

adı üstünde event. event olduğunda açılır.
  • cvp veren olur mu bilmem,bu classfield dosyali olan esyalari tamamen dosyali olanlar la set kurmak ile bazilari dosyasiz olmasi arasinda ne fark olur ? 6 da 1 6 da 2 vs seklinde set bonuslari aciliyor dosyasiz olani giysende..base of ta alt katta dosyali satiyor vendor 2500 krediye bir defa satin aldim elimde olmayan dosyali classfield verdi,tekrar alsam elimde olandan verir uyuz eder diye almak istemiyorum,secim yapma diye bisey de goremedim satin alirken..

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

adı üstünde event. event olduğunda açılır.
    ubisoft ile ilgili yani onu anlamak istedim,tşk..

classfieldlar da +2 set bonusu olur. normallerinde olmaz. yani beşinci ve altıncı set bonusları classifield set ile birlikte gelir.

örnek olarak veriyorum

nomad classifield set üzerinden

2 adet nomad classifield kullanırsan
    +15% Health on Kill

3 adet nomad classifield kullanırsan
    Talent: Nomad's Resolve - Grants a constant small amount of healing, allowing the user to regenerate all segments of the health bar during combat.

4 adet nomad classifield kullanırsan
    Talent: Path of the Nomad - When receiving fatal damage, you are instead healed to full health. Can occur once every 4 minutes.

5 adet nomad classifield kullanırsan
    +10% Health on Kill
    Talent: Improved Nomad's Resolve - Increases the amount of healing from Nomad's Resolve. Nomad's Resolve will now overheal.

6 adet nomad classifield kullanırsan
    Talent: Nomad's Luck - 50% chance to have no cooldown for Path of the Nomad when playing solo.. Take 60% less damage for 10 seconds after Path of the Nomad is triggered.

classifield olmayan gearlar endgame de beş para etmez.

eğer ninjabike exotic çantan var ise hibrit de kullanabilirsin fakat bunlar da beş para etmez.

örn 3 prad 2 banshee 1 ninja gibi bu durumda prad ın ilk 3 bonusunu bansheenin ilk 2 bonusunu alırsın. pvp de bu tarz tercih edilmez pek.

hibrit için bu videoya bakabilirsin örnek olarakhttps://www.youtube.com/watch?v=xImUL6Ybveg

ayrıca classifieldler de optimizasyon veya kalibrasyon da olabilir tam hatırlamıyorum +1 hak değiştirmene imkan tanıyor.

vendorlardan kafana göre rastgele birşey alma paranı boşa harcama youtube de kanalın biri haftalık vendor güncellemesi yayınlıyordu.

oyuna yeni başladıysan youtubeden gear set videolarını izle. oyunun en son versiyonu neyse 1,8,3/1,8,4/1,8,5 midir bilmiyorum artık son videolara bakarak öğrenirsin.

gearlarda gereksiz skiller kullanma. pvp de crit damage / crit chance, smg/assault rifle damage dışında bir halta yarayan skill yok.

silahlarda da the house, lighweight m4 ve showstopper dışında leş. diğer silahları pek kullanan göremezsin zaten.

• Merhaba,

Mevcut bir clanımız var 20 seviyelerde fakat oyuncular sürekli gizli takıldıkları için çok aktif olamıyoruz, sürekli oynayan bir grubumuz mevcut burayı taşımak istiyoruz.

Aktif bir clan var ise lütfen iletişime geçelim, bu oyun solo çekilmiyor.
  • bir suru eldiven eksigimiz var vermiyor...hep ayni dandik gear silah vs tekrar tekrar...madem gorevin sonunda çer çöp vereceksin en zor olan legendary yada heroic modun ne anlami kaliyor? en zor secenekte bitirince en iyi odulu vermen gerekir cins ubisoft,eşşek yerine koyuyorsun ya insanlari ben simdi neden bu oyunun yeni cikanini tomarla para verip alayim ki,ayni rezil kafa ondada var mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Kasım 2019; 12:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

bir suru eldiven eksigimiz var vermiyor...hep ayni dandik gear silah vs tekrar tekrar...madem gorevin sonunda çer çöp vereceksin en zor olan legendary yada heroic modun ne anlami kaliyor? en zor secenekte bitirince en iyi odulu vermen gerekir cins ubisoft,eşşek yerine koyuyorsun ya insanlari ben simdi neden bu oyunun yeni cikanini tomarla para verip alayim ki,ayni rezil kafa ondada var mutlaka.
    Hocam mmorpg ve looter shooter oyunların hepsi böyle tek seferde düşse zaten anlamı kalmaz sürekli grindlemeniz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 18 Mayıs 2019; 22:41:32 >
  • missions legendary modunda bile dandirik esyalar veriyor,daral geldi hadi darkzone roque falan indirek diyorsun,banshee vs bir set elden gecirelim hadi,bol bol critical chance,damage vs recalibration masasinda kafayi cizip dur,oyle bir gear parcasi var elinde istedigini yapamiyorsun uzerinde..tam istedigin gibi bir gear parcasi dusecekte dizayn edicende zart zurt...elden geldigince biseyler yapiyorsun sanki bilimsel deney gibi..sonrada iki mermide zinnnnk patates...ne bileyim arkadas bu karakter gelistirme oyunlari harbiden tam bir tombala..yada bu division kendine ozel yapim bir uyuz..

• baskasina uzay silahi bize dondurma külahı
    verdiler heralde..nasil iştir anlamadim..

• kill 20 roque kupasini da alinca platin kupa vericek sanirim,5 roque daha indirince birakicam bu oyunu..

hicbir adil tarafi yok bu icatin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 22 Haziran 2019; 2:12:33 >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.