Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Başkan arada boş kaldıgında bizede el verde yürüyelim. çok güçsüz kaldık.global event e hazır olalım.

Alıntıları Göster
    ne demek abi, her zaman :) akşamları oyundayız zaten hep, buluşuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online harika ötesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zukov

Online harika ötesi
    Online harikada bende hiç set yok oyunun dinamikleri ayarlarınıda çözemedik online girdim rakip gibi vuramıyorum çok zevklide bazı şeyleri çözmek lazım.
  • ilk çıktığında oynamamışım. sonra ps4 e geçiş yapınca da aradan o kadar vakit geçmişti kararsızdım denemek için yine de denedim. daha çok başlardayım ama ilk mmo deneyimime göre kesinlikle beğendim oyunu. yalnız deli vakit çalıyormuş onu farkettim. öyle ahım şahım da hedeflerim yok pvp ci biri de değilim pve de hevesimi alana kadar oynasam yeter diyordum. Lakin silah dı geardı tam bir manyaklık özelleştirmeler falan çok başarılı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

ilk çıktığında oynamamışım. sonra ps4 e geçiş yapınca da aradan o kadar vakit geçmişti kararsızdım denemek için yine de denedim. daha çok başlardayım ama ilk mmo deneyimime göre kesinlikle beğendim oyunu. yalnız deli vakit çalıyormuş onu farkettim. öyle ahım şahım da hedeflerim yok pvp ci biri de değilim pve de hevesimi alana kadar oynasam yeter diyordum. Lakin silah dı geardı tam bir manyaklık özelleştirmeler falan çok başarılı olmuş.
    Oyun güzel ama bir zaman sonra tek sıkar samimi 1-2 arkadaşın varsa birlikte çok eglenceli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Oyun güzel ama bir zaman sonra tek sıkar samimi 1-2 arkadaşın varsa birlikte çok eglenceli olur.

Alıntıları Göster
    Etrafta şimdilik oynayan yok. benim de öyle uzun uzun oynama beklentim yok zaten. görevleri yapayım pve bitsin silah kıyafet falan da tatmin edici bir duruma gelsin muhtemelen bitiririm.
  • Elimiz alışsın, division 2 hazırlık kadroyu onda kurarız artık
  • Pvp te gir deneme yap, silahın kıyafetin ve en önemlisi ince ayarın ön talentlerin önemini çöz. Yoksa pve de oynayıp tamam on numara oldum dersin. Pvp de 2 snde yerdesin. Youtubeda bazı kullanıcılar güzel tiyolar veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu çıktığı günden beri oynarım hala pvp den birşey anlamıyorum.

adam 2 mermi ile yere çakıyor beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

oyunu çıktığı günden beri oynarım hala pvp den birşey anlamıyorum.

adam 2 mermi ile yere çakıyor beni.
    Bu oyununda pvp çok güzel zaten pvp oynamazsan kas kas aynı yerlerde nereye kadar. sıkar adamı. Sanırım pvp özel set ve pvp uygun talentli silahlar var.
  • Oyunu yeni aldım, zamanında kullandığım pc zayıf olduğundan kısıtlı deneyim fırsatım olmuştu ama şimdi deneyimlediğimde oyun gerçekten çok başarılıymış. Hep oyun hakkında sık ilerle sık ilerle sisteminin sıkıcı olduğu vurgulanıyordu ama taktik ve doğru skillerin kullanımı olmadan main storyleri bitirmek imkansıza yakın. Herkesin iyi yayılması gerekiyor ayrıca free weekend dolayısıyla mı bilmiyorum ama görevlere hemen adam bulabiliyoruz. Benim gibi oyun dünyasından uzak kalmış tekrardan oyunlara dönen arkadaşlar varsa ve bu oyunu deneyim etmedilerse vuruş hissiyatı olsun atmosfer olsun kesinlikle deneyim edilmeli.
  • hala oynayan var mı akşam bir girelim
  • playstationda hile olmadığına göre se nsetini çok zayıf dizmişsin. hangi set ile pvp giriyosun ona göre sana dizdireyim setini. öncelikle hangisi olursa olsun 4K friarms 9K stamina yap gerisini bana bırak.
  • Ps4 oynuyorsan beni ekle istersen beraber oynarız. Ayarlarada bakarız striker set var friarms 6300 stamina 6500

Psn ComeToBesiktas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Ağustos 2018; 8:40:19 >
  • Striker için 4K friarms 9K stamina olur. Senin cok yanlış. Rollerden koyabildigin hepsine healt-critic hit damage-critik hit chance koy. Silah talentlerine predatory-vicius-deatly koy.

• Dün yeni 30 level oldum. Helikopterli main quest cidden harikaydı. Base of operation'ın bütün upgradeleri tamamladım. Sanırım artık oynayan arkadaşlara ihtiyacım var. Psn imzada yazıyor aktif oynayan arkadaşlar eklerse beraber oynarız. Mentorlardan tavsiyelere de açığım. İlk neye odaklanmalıyım gibi.
  • Flawress görevleri var, (no down or die).Heroic ve legendary yapacak olan var ise 4lü kurup yapalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni satın aldım PS4'te.. PC'de kısa bi süre denemiştim.
    oyun oldukça zor geldi bana. solo veya takımlı olsak bile bir görevi bitirmek gerçekten çok zor.
    şuanda 7 levelim. ancak 3 level görevlerini bile bitirirken zorlanıyorum.
    herkes için böyle mi? ileride de çok zor mu ilerliyor anlamadım.
  • Tek başına olmaz o oyun..

Pve de pvp de 4 kişilik takımlar istiyor, tek ilerlemek gibi bir şansınız yok. Haftasonu oyun ps4 de oynaması bedava idi bayağı oynayan vardı..

Herkes nomad zırh peşinde koşmuş takımı tamamlamak için saatler harcayan var. Ben seti ara ara girip oynadığım halde tamamladım setin değeri mi düştü şimdiden?

Sanırım en büyük özelliği can pompalaması . ama ben dikkat etmedim. Ölmüyor gibiyim lan..
  • zar zor 15 level oldum şuanda.
    ilerledikçe biraz daha rahat yapılıyor görevler.
    ancak yine de XP kasmak zor geliyor bana.
    genelde solo oynuyorum.
    Co-Op çok fazla olmuyor bu seviyede sanırım.

sorum olacaktı;
    co-op bir göreve girince görevdeki Npc'lerin gücü, hp'si felan nasıl oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.