Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.096
Cevap
48
Favori
136.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LGatakan

Şimdi linç yiyeceğim ama

bu oyunun taş çatlasa edeceği değer 50tl arkadaşlar...
    Esas sorulması gereken soru PS4 de hangi oyun 469 TL ya da PC de 300 TL civarı eder? Hadi biz USA PSN den 270 TL'ye aldık hakları da bölüştük nispeten daha uyguna geldi ama yine o paralara hiçbir oyun değmez aslında.Ama hobimiz işte elimiz kolumuz bağlı :)
  • İlk oyunda ki gibi mor veya beyazları öldürmek için 5 şarşör boşaltacak isek almam yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

İlk oyunda ki gibi mor veya beyazları öldürmek için 5 şarşör boşaltacak isek almam yani
    Mantık olarak oyun bu şekilde hocam ancak online tabanlı loot-shooter oyundan milletin beklentisi nedir gerçekten anlamak çok güç.Destiny 2 de de boşaltıyorsun şarjör,diabloda da habire skill boşaltıyorsun vs.vs. Ama bu oyunlarda sorun yokken neden sadece Division'ı kafaya takıyor millet bu konuda çok ilginç.

Her neyse betadan gördüğüm kadarıyla ölme süreleri biraz daha kısaltılmış durumda ama en zorda yine ilk oyundaki gibi olacaktır bence.Ancak kurşun yemeye göre tepki gösteriyor düşman artık,baya baya sarsılıyor,bazen hareket edemiyor.Bilginiz olsun bu şekilde yani.
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    sende yazmışsın ölme süreleri konusu. betasını oynamadım ama düzenleme getirmişler diye duydum okudum. çıktıktan sonra fiyatı düşsün ona göre düşünürüm
  • Oyunu 100_ 150 TL arası satanlar varsa talibim arkadaşlar pmnizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubi nick: PuNkDuNk ekleyin çıkınca oynayak. 12 si için erken erişim var. Takım kurmak isteyen arkadaşlara duyurulur.

• amd rewards kodlar ne zaman açıklanacak beyler bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

sende yazmışsın ölme süreleri konusu. betasını oynamadım ama düzenleme getirmişler diye duydum okudum. çıktıktan sonra fiyatı düşsün ona göre düşünürüm
    Aynen ölme olayında bir önceki oyuna göre daha iyi durumda.Betaya göre konuşuyorum, oyun gayet keyifli duruyordu.Aceleniz yoksa ve oynayabileceğiniz arkadaşlarınız da varsa eğer uygun fiyata indiğinde kaçırmayın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: leopold

amd rewards kodlar ne zaman açıklanacak beyler bilgisi olan var mı?
    Aynı şeyi sormak için girmiştim konuya. Hala kodlar yollanmadı.
  • DeathWatch Gaming

Arkadaşlar herkese selamlar 3 yıllık bir oyun grubuyuz genel olarak pc olmak üzere ps4 ve pc oyunlarını genel olarak oynamaktayız. The Division oyunundan itibaren süregelen bir dostluk ortamımız bulunmakta. Division 2 oyununda da bir arada olacağız. Aramıza katılmak isteyen arkadaşları beklemekteyiz. Sormak istediğiniz tüm sorular için discord adresimize bekleriz. Seviyeli ve keyifli bir oyun anlayışımız var. Sevgiler.

Discord:https://discord.gg/xMyDeJ

Steam:https://steamcommunity.com/id/aksoyfatih

Uplay: fatih1aksoy (Alb. Fatih)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1aksoy -- 6 Mart 2019; 12:8:21 >

• Bence güzel

• Eski oyunda 500 saatten fazla vakit geçirdim ... Çok uykusuz işe gittiğimi bilirim ..Ama bir o kadar da şikayetlendiğim oyundu her gibi...Umarım bu sefer bekleneni karşılar.. 2 yıl önceki arkadaşlarla yine denk gelmeyi isterim ...
    Sayfayı takip eden olursa yazsın lütfen ...

Bu oyundan sonra aynı ekiple BF 1 de de bir süre oynayıp görüşmüşdük...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • amdrewards a kod elime geçti division 2 ye ait.bu kod uplay üzerinden mi yoksa başka platform üzerinden mı aktif olacak?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Uplay üstünden aktif oluyordur key ise o şekilde olmalı..
  • AMDrewards kullanip bu oyuna sahip olan var mı. doğrulama için uygulama indiriyorum ama doğrulama işlemi sırasında bağlantı hatası veriyor. yardımcı olabilecek var mi

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Oyunu almış ve kodu tanımlatmamış isen kullanamazsın bu tarz hediyeler Amd işlemci ve bu kampanyaya tanımlı ürünler pc'de takılı ise ancak geçerli oluyor.

Kısaca uzaktan pc'ne bağlanıp bu işlemciye sahip biri girip kodu hesabında aktif edecek. Emin değilim ama bu şekilde olmalı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GtoOnizuka

Oyunu almış ve kodu tanımlatmamış isen kullanamazsın bu tarz hediyeler Amd işlemci ve bu kampanyaya tanımlı ürünler pc'de takılı ise ancak geçerli oluyor.

Kısaca uzaktan pc'ne bağlanıp bu işlemciye sahip biri girip kodu hesabında aktif edecek. Emin değilim ama bu şekilde olmalı..
    Hocam dün ryzen işlemci aldım. bugun AMDrewards kaydoldum önce SMS aktivasyonu ugrastirdi ardından doğrulama aracını indirdi bağlantı hatası veriyor sürekli. sorunum tamamen son aşamada. işlemciyi doğrulama uygulaması bağlantı hatası veriyor. yoksa kod işlemci hepsi var cihazda

• Samimiyetin ışığında sohbet ve muhabbetin olduğu küfür , siyaset vs. temalarının geçmediği nezih bir şekildi Division ve diğer oyunları oynayacak bir ortam içinde bulunmak isteyen. Takım oyununu seven ,bencillikten uzak duran , kendini bilen Arkadaşlarımızı Klanımıza Bekleriz. Ayrıntılı bilgileri Discord adresimizden öğrenebilirsiniz :)

Discord Adresimiz :https://discord.gg/FNg7M43
  • The Division 2 ön yüklemeye açıldı.

• 12 Mart'ta oyunda olacağım.Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilirler.

Uplay ID :X-RayTerminator
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.