Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.076
Cevap
48
Favori
135.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun ne sıklıkla ve ne boyutta güncelleme alıyor?
  • Oyunda güzel armor set ve exotic silahları nasıl elde ederiz beyler.

30 lwlim fakat armor silah bakımından çok zayıf kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tdsi kullanıcısına yanıt

Bol bol bounty yapmani tavsiye ederim. Bir de kontrol noktasi alma yapiyorum ben çok.

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

Ben restledim baştan oynuyorum

• Beyler düzenli oynayan varsa ekleyebilir pinTimen
    DC sunucularına baktım boş oynayan pek yok.
    En son bir toplulugun yardımıyla raid ten exotic eagle bearer çıkarttım.
    https://clips.twitch.tv/TenderSmilingPizzaPeanutButterJellyTime-B1d0LaVCMiRFwvaZ
    Şu aralar tek tabanca takılıyorum. Yarım yamalak ingilizcemle elimde Google çeviri ile daha çok doğaçlama tarzında ilerliyorum.
    Dps setimi mukemmellestirme aşamasında skill set baslangicindayim.
    40 yaşında evli bir çocuk babasiyim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

• Merhaba arkadaşlar. Ben oyunu ana oyun+ek paket şeklinde aldım. İlk açılışta hangi versiyondan başlamam gerektiğini sordu bende Level 30 olsun diye ek paketi seçtim. Ama bu sefer ana hikayeyi atlayıp ek paket hikayesinden başladı. Ana hikayeden başlatsam yine Level 30 bootsu aktif olur mu. Oyunu sıfırdan benim gibi alan arkadaşlar oyna nasıl başladılar ? Birde oyunda xbox-pc çapraz platform destekliyor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolBUDUR

Beyler düzenli oynayan varsa ekleyebilir pinTimen
    DC sunucularına baktım boş oynayan pek yok.
    En son bir toplulugun yardımıyla raid ten exotic eagle bearer çıkarttım.
    https://clips.twitch.tv/TenderSmilingPizzaPeanutButterJellyTime-B1d0LaVCMiRFwvaZ
    Şu aralar tek tabanca takılıyorum. Yarım yamalak ingilizcemle elimde Google çeviri ile daha çok doğaçlama tarzında ilerliyorum.
    Dps setimi mukemmellestirme aşamasında skill set baslangicindayim.
    40 yaşında evli bir çocuk babasiyim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

merhabalar div 2 oynayan bir çok türk oyuncu ve türk discordu bulabilirsin bunun için google amca' ya sorarsan sana yardımcı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Merhaba arkadaşlar. Ben oyunu ana oyun+ek paket şeklinde aldım. İlk açılışta hangi versiyondan başlamam gerektiğini sordu bende Level 30 olsun diye ek paketi seçtim. Ama bu sefer ana hikayeyi atlayıp ek paket hikayesinden başladı. Ana hikayeden başlatsam yine Level 30 bootsu aktif olur mu. Oyunu sıfırdan benim gibi alan arkadaşlar oyna nasıl başladılar ? Birde oyunda xbox-pc çapraz platform destekliyor mu.

oyunda çapraz platform desteği yok ancak stadia ile oynayan arkadaşlara rastladım oyun içinde, level 30 boost yeniden aktif olur diye biliyorum, ben arkadaşlarla birlikte oyunun ilk çıktığı anda aldığımız hatta ön sipariş verdiğimiz için, sana tavsiyem oyunu ana hikayeden başlaman

• quote:

Orijinalden alıntı: cybrtrk

oyunda çapraz platform desteği yok ancak stadia ile oynayan arkadaşlara rastladım oyun içinde, level 30 boost yeniden aktif olur diye biliyorum, ben arkadaşlarla birlikte oyunun ilk çıktığı anda aldığımız hatta ön sipariş verdiğimiz için, sana tavsiyem oyunu ana hikayeden başlaman

Alıntıları Göster

Hiç değiştirmeden devam etmem en mantıklı olan sanırım. Zaten oyunun en güzel yerleri sanırım online kısmı

• promedyumx P kullanıcısına yanıt

En başından başlayabiliyorsunuz ben de 1. seviyeden başladım.

• Arkadaşlar bende 30 lvlden başladım division 1 den içimde kalan bi oynama şevki var birlikte oynayabileceğimiz arkadaşlar varsa eklerse sevinirim nickim colonistr

• yeni başlayan arkadaşlar görmek çok güzel ancak yeni başlayan herkese bir tavsiyem var, biz şöyle bir ekibiz felan diyip size verilen discord adreslerine hemen tıklamayın yada tıklayıp dahil olduysanız bile size mobbing yapmalarına izin vermeyin,

oluşturdukları algı operasyonları ile sizi dışarı doğru itip arkasından klandan çıktığınızda arkanızdan bi ton laf edecek insanlar maalesef çoğunlukta o bakımdan kimseye güvenmeyin 3 kişi bile olsa geriye kalan 2 kişi sizin hakkınızda dedikonuzu yapacaktır emin olun.

Setlerinizi kendiniz yapın asla kimseden yardım beklemeyin burdan paylaşım yapın elbet size yardım eden biri çıkacaktır. zaten oyunda seçilmiş loot sistemi felan haftalık egzotik cacheler bile daha yeni başlayan oyuncular için düşünülmüş sistemler unutmayın kimse sizden üstün değildir ister 5 senelik oyuncu olsun ister 1000' ler kişilk discord veya klanı olsun herhkesin herkese adil olması gerekmekte.

zaten oyunun yani division 3 şimdilik biraz rafa kalkmış bir proje olduğundan oldukları yerde saymaya devam ederler ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybrtrk -- 19 Şubat 2021; 8:32:17 >

• Kalibrasyon yaparken silah kayboldu. Yandı mı ne oldu şimdi?

• çok garip bi durum silahın kaybolması hiç karşılaşmadım acaba o sırada bi arkadaşa join atma ihtimalin var mıydı?

• cybrtrk kullanıcısına yanıt

kütüphaneye bağışlamış olabilirsin. eğer öyle yaptıysan silahın kaybolur. üstteki sekmelere dikkat ederek kalibre etmelisiniz. ben yeni başladıgım sıralar çok silah heba etmiştim.

ayrıca @cybrtrk arkadaşın söylediklerine katılıyorum. size yararı olabilecek insan sayısı gereksiz kibirli insan sayısından daha az malesef. talentler en önemlisi. öğrenmeniz konusunda yardımcı olurum. birbirini çalıştıran çanta-yelek-silah talentleri yaparsanız setiniz daha bir anlam kazanıyor. kendi oynama şeklilnize en uygun setleri yapmak oynamanızı daha da kolaylaştırır. Bazıları smg setinde yoruluyo mesela daha fazla hareket ve algı enerjisi gerekiyor. orta uzun mesafe oynayanlar assault rifle veya rifle setlerini tercih ediyor. setler yerine ve zamanına göre kullanım kolaylığı sağlayabiliyor. size tavsiyem ben bu setle oynamam demeyin. youtube dan build videolarına bakıp yapabildiğinizi yapın. envai çeşit setiniz olsun. gerek solo gerek takım oyununda ihtiyaç doğuyor mutlaka. özellikle de raid yaparken.

• Soldan ilk kısma girip yüzdeleri fulledim. Sonra ortadaki kısma girdim, bir menü çıktı seçeneklerin çoğu silik görünüyordu, bir tanesi aktifti onu seçtim onayladım sonra silaha bakayım dedim nasıl oldu diye ama envanterde silah yoktu.

Bir de bu yükseltmeler süreli mi acaba? Saat sembolü gibi bir şey var yükseltme yaptığım özellikte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükseltmeler kütüphane üzerinden yapıldığı için ilk önce kütüphanenin fulllenmesi gerekiyo ama exo. ları kütüphanede kullanmamak için azami dikkat gösterilmesi gerekiyo @Espavdez arkadaşın dediği gibi her setiniz hatta bazen setlerin varyasyonlarını yapın deneyin bakaın nasıl oldu diye aksi halde oyundan alınan keyfiniz baltanır. birbirlerini destekleyen aktif ettiren çanta ve chest talentleri olduğu gibi birbirlerinden bağımsız talentlerde mevcut bir ara talentlerin türkçe karşılığını buralardan yayınlamıştım ama üstüne filigran atılmadığı için çeşitli "en büyük" discord adreslerinde üstüne filigran atılmış halde bulduğum dan dolayı böyle bir işe artık girişmiyorum, bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesinin içinden geçmiş bi toplum olduğumuz için bilgiyi ben (ç)aldım artık benimdir felsefini güdüyoruz maalesef

@UğurDündarın Dövdüğü Adam (kardeş bu nasıl nick yaw!) yükseltmeler süreli değil o yükseltmeyi yaptığın yere sembolü çıkar eğer optimizayon penceresi üzerinden yaparsan saat sembolüne benzer çıkar yok recalibre üzerinden yaparsan bu sefer de recalibre sembölü çıkar

ayrıca mutlaka biliyorsunuzdur fkat kafa karışıklığı yaratmamak için yazıyorum

optimizasyon bir değeri optimize yaparak fullemek için kullanılır

recalibre bölümü ise bir değeri hem fullemek aynı zamanda değiştirmek içinde kullanabilir.

• Talentler hakkinda bir not da ben ekleyeyim. Basinda perfect olan talentler eger oyun tarziniza uygunsa diger ozelliklerini recalibre ve optimizasyon ile guclendirirsin. Demem o ki size en avantaj saglayan talentli kiyafetleri diger ozellikleri dusuk diye heba etmeyin.

• division 1 bitirdim şimdi division 2 yükledim Oyun level 2 de iken bir anda 30 oldu nasıl baştan oynaya bilirim
    Bu durum neyden kaynaklidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myazgan -- 21 Şubat 2021; 17:36:21 >
  • büyük ihtimalle karakter boost kullanmış olabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.