Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rainbow Six Siege: Zofia Elite Set - New on the Six | PS4

• Selamlar herkese, 2 gündür bu şekilde hata alıyorum. Oyun oynamak imkansız. Sürekli tekrar eden bir durum. Bu hatayı verirken internet bağlantımda bir kopma veya bir sorun gözükmüyor. Sorun ne olabilir ? Bu hatayı alan oldu mu ?

Bu arada oyun bu hatayı sadece dereceli karşılamada veriyor. Ne terorist hunt oynarken ne de derecesiz oynarken bu hatayı almıyorum.
     Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 28 Mayıs 2020; 12:48:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    bende de var aynı durum hocam derecesizde de atıyor maçtan her şeyi denedim henüz bir sonuca varamadım umarım biri gelip çözümünü söyler artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır alıyorsunuz bu hatayı ? Bende bu zamana kadar olmayan bir durum. Dün akşam başladı. Sabah düzelmiştir dedim ama nafile. İnternetten araştırdım net bir çözüme ulaşamadım. Ubisoft canlı destek ile görüştüm. Klasik bir görüşme oldu. Net bir çözüm sunamadı. Aşağıda ileteceğim bir link paylaştı benimle. Bugun veya yarın oyuna güncelleme gelecektir diye düşünüyorum yeni sezon icin. Belki o güncelleme ile düzelir. Ben ise sinirden oyunu komple sildim; tekrar yüklüyorum. Eğer bir sonuç alırsam sizinle paylaşırım.

https://support.ubisoft.com/en-GB/Faqs/000024362/Troubleshooting-connectivity-issues-in-Rainbow-Six-Siege-PS4-R6S

bende de dün başladı başta internetten sandım modeme türlü türlü ayar çektim olmadı türk telekomu arayıp dmz açtırdım yine olmadı server bölgesi değiştirdim yine olmadı.Sorun ubisoft'ta tamamen

• Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende şu an sorun yok.

bende tekrar deniyim şimdi unranked giriyim riske atmayalım 1 günde goldtan silvera düştüm dün

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Selamlar herkese, 2 gündür bu şekilde hata alıyorum. Oyun oynamak imkansız. Sürekli tekrar eden bir durum. Bu hatayı verirken internet bağlantımda bir kopma veya bir sorun gözükmüyor. Sorun ne olabilir ? Bu hatayı alan oldu mu ?

Bu arada oyun bu hatayı sadece dereceli karşılamada veriyor. Ne terorist hunt oynarken ne de derecesiz oynarken bu hatayı almıyorum.
    Sürekli ranked oynamama rağmen hiç hata almadım öyle. Superonline fiber kullanıyorum. Server hataları kişisel olmaz sanırım, çoğunluğu etkiler. İnternet problemi desem sorun diyorsunuz. İlginç hakikaten

• Ben de sorun yok. Sadece ubisoft club a girilmiyor son bir haftadır falan.

• Haftalık görevlerin alındığı kısımdan bahsediyorsanız şayet, ubisoft’un sitesine ps4 hesabınız ile giriş yapın ve değişen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Bunu yaptıktan sonra muhtemelen eskisi gibi giriş yapabileceksiniz.

Teşekkürler yaptım. Oyundan da akşama kontrol ederim.
  • ben yıllar geçmiş niye bu konuya bakıyorum

• Guzel bir clutch ve ace oldu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 30 Mayıs 2020; 15:38:55 >

• ddos yapan ekibe denk geldik geçen akşam, bunlara karşı birikmiş tüm duygularımızı el bombasıyla eline verdik karşı tarafın

• Doğru aim ayarlarını bir araştırayim dedim, çoğu kişi düşük hassasiyet öneriyormuş. Ben de 60'tan 35'e indirdim ve farkettim ki ben boşuna 60'ta oynamaya çalışıyormuşum. Birden çok daha iyi oynar oldum. Cod,Bf gibi oyunlarda yüksek hassasiyette oynardım ama aim assist olduğu için için ordan kurtarıyormuşum meğer.
  • çok güzel olmuş hocam
  • Bıgün gelen güncelleme yeni sezon mu?

• Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!

Ubisoft, çok oyunculu FPS oyunu Rainbow Six Siege'in bu hafta sonu oynaması ücretsiz olacağını duyurdu.

11 Haziran 16:00 - 15 Haziran 23:00 arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ücretsiz oynanabilecek. Aşağıdaki bağlantıdan ön yükleme yapabilirsiniz.

freeweekend.ubisoft.com/rainbow6-siege/tr-TR

Ayrıca söylentiye göre üçüncü ve dördüncü sezon operatörleri sızdı. Üçüncü sezonda Splinter Cell evreninden Scout kod adlı saldırı sınıfından bir operatör ve dördüncü sezonda ise Tayland'tan Aruni adında savunma sınıfından bir operatör oyuna eklenecek.

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-Rainbow_Six_Siege_Bu_Hafta_Sonu_Oynamasi_Ucretsiz-102164.htm

• Bugün ilk defa ranked oynadım, ne kadar farklıymış öyle. Ilk maçımda 2 ye 8 oynadım 2.maçımda 4 e 4 oynadım ama baya zorlandım yine. Dereceli oynamak lazımmış bu oyunu

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.