Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: first9

bendeki r6'da ayarlarda türkçe yok, farklı bölgeden alınmasından dolayı mı?
    Evet hocam.amerika yada asya psn den aldiysaniz turkce yok malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dun aksam oynadigim maclardan kesitler.iyi seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

Ekliyiz de bir türlü fırsat olmadı girmeye beraber 😌 ben de Plat 3 e sonunda kapağı attım solo girerek hep. Sezona silver 1 başlamıştım 😊
    1,5 aydır bende ara verdim oyuna denk gelmiyo kimseyle tek girince de zor oluyor takımdakiler yabancı olunca bi ara davet atta girelim beraber

• mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 22 Ekim 2018; 19:30:7 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese,

Görünmezlik glitchi yapıp ki ben diğer takım arkadaşına mesaj atıp yapmamasını söyleyip sonrasında takım arkadaşı kendisini tembihlediğini(!) belirtmesine rağmen bir sonraki maçta tekrardan aynı glitchi yapıp, üstelik 3-2 önde oldukları maçta bizim takım 4 kişi kalmışken bunu yapıp, sonrasında bundan zerre mahcubiyet duymayıp, duymadığı gibi de pişkin pişkin yaptığını ve bunun normal olduğunu söyleyen kişilere umarım denk gelmezsiniz.

Ben bir başka arkadaşımla beraber 2 kişi ranked atarken bu arkadaşlar karşıya full squad olarak geldi, ilk maçta yalan olmasın skor 4-3 onların lehine iken yaptı ilk olarak görünmezlik glitchini. Mesaj alımı kapalı olduğu için(şaşırmamak lazım muhtemelen günün büyük bir bölümü küfür yiyerek geçtiği için kapatmış olmalı) diğer bir takım arkadaşına ilettim. Kendisi sağolsun onun adına özürde bulunup tembihlediğini ve yapmayacağını söyledi. Neyse bu maç bitti kaybettik. Bir sonraki maçta tekrardan bu arkadaşlarla eşleştik. Az önce de bahsettiğim gibi skor 3-2 onların lehine biz 4 kişi kalmışız, glitch yapmaması konusunda ricada bulunmamıza rağmen karakter yoksunu bu arkadaş yine aynı şeyi tekrarladı.

Maç sonrası arkadaşların chatine gittim ve herhangi bir küfür vs kullanmamam rağmen arkadaş önce ölü taklidi yapmaya çalıştı, ardından bu karaktersizliğinin sebebini sordum. Cidden merak ettim çünkü! Klavye mouse kullananları kullanarak savunmaya çalıştı kendini. Yaptığının normal bir şey olduğunu ve bir sıkıntım varsa ubisofta yazmam gerektiğini söyledi. Klavye mouse kullananlardan bende hoşnut değilim ama sonuçta bu desteği playstation getirdi ve illegal bir şey değil. Ama kardeşim senin yaptığın oyun açığını kullanarak kendine avantaj sağlamak oluyor ki yapılmamasını istediğimizi belirtmemize rağmen devam edip yapıyorsan bu da benim gözümde seni az önce de söylediğim konuma sokuyor.

Bu olayı buraya yazma sebebim, yenedebilir yeniledebilir bu normal ama haksız kazanç elde edip maç kazanıyorsa ve bundan hiç çekinmeden bahsedebiliyorsa benim için kim olursa olsun ister arkadaşım ister x kişisi KARAKTERSİZDİR. Sonuçta biz de bir emek veriyoruz saatlerimizi harcıyoruz ayıp yani. Muhtemelen arkadaş daha reşit değil, umarım öyledir aksi bir durumda konuşma tarzı olsun, yaptıkları olsun çok daha üzücü ve umutsuz bir durum çıkarıyor ortaya.

PSN kullanıcı adı Cw3Rek-Th3LeG3nD olan bu arkadaşla mümkün olduğunca oyun atmamanızı, denk gelmemenizi tavsiye ve temenni ediyorum.

Herneyse sanırım baya bir uzattım, ufaktan bir içimi dökmek, bu ve bunun gibi kişilere karşı dikkatli ve sabırlı olmanız gerektiğini bir kere daha hatırlatmak amacıyla yazdım. Yazım yanlışları ve tekrarlanan cümleler olmuş olabilir. Hem sinirli hem de çok uykuluyum bu seferlik böyle olsun.

Herkese adil ve keyifli oyunlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 23 Ekim 2018; 7:13:27 >

• araplar ve ıraklı krolar beni deli etti yine.
    weu değil , middle east resmen bu server yahu.
    o kadar kalitesiz insanlar ki görünce direk mute luyorum bu mal toplumunu.
    o iğrenç dillerini dinlemek bile beni oyundan koparıyor.
    oh rahatladım.
    bir de bu gerzekler beraber girip sizi tk yapmaya çalışırlarsa,
    tavsiyem şudur sizi vuranı değil de yancısını vurun.
    aralarını bozun itlerin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBF2C2786

araplar ve ıraklı krolar beni deli etti yine.
    weu değil , middle east resmen bu server yahu.
    o kadar kalitesiz insanlar ki görünce direk mute luyorum bu mal toplumunu.
    o iğrenç dillerini dinlemek bile beni oyundan koparıyor.
    oh rahatladım.
    bir de bu gerzekler beraber girip sizi tk yapmaya çalışırlarsa,
    tavsiyem şudur sizi vuranı değil de yancısını vurun.
    aralarını bozun itlerin.
    Dünyanın en pis topluluğu, ne bekliyorsun ki :)
  • Hiç sorma kardeşim.

Ama bunlardan daha salak bi toplum varsa , o da biziz diye düşünüyorum ki , bunlara prim yaptırdık.

Dinlerini , dillerini , paralarını yücelttik.

• Haklısın demekle geçiyorum konuyu, aslında söyleyecek çok şey var da konuşmak bir işe yaramıyor ne yazık ki.

• Keyifli seyirler

Her zaman yazıyorum ranked oynamak isteyen arkadaşlar varsa psn den ekleyebilir veya ben ekleyebilirim. Ekleyen arkadaşlardan ufak bir ricam dh den olduğunu belirtirlerse eklerken çok sevinirim

• aliarifoğlu ve smharmağan adlı iki adet terbiyesiz şahıs bulundurmaktadır.Görüzseniz mute u yapıştırın.

ıraklılar bunların yanında kültürlü kalır.

• Arkadaşlar selam. Paket açtığımda silah kaplaması ya da epik başlıklar çıkıyor ama bunları kullanamıyorum. Yani bir silahı duzenleme ekranına geldiğimde paketten çıkan kaplama gözükmüyor mesela. Bu sorunu nasıl asabilirim tam anlamadım yardımcı olursanız sevinirim. Paket çıkma şansı en son yuzde 15 idi ve şansa geldi. Sonrasında paketi açtığımda silah kaplaması çıktı ama kullanamıyorum kaplamayı. Kaplama kısmında gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligur16 -- 28 Ekim 2018; 17:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligur16

Arkadaşlar selam. Paket açtığımda silah kaplaması ya da epik başlıklar çıkıyor ama bunları kullanamıyorum. Yani bir silahı duzenleme ekranına geldiğimde paketten çıkan kaplama gözükmüyor mesela. Bu sorunu nasıl asabilirim tam anlamadım yardımcı olursanız sevinirim. Paket çıkma şansı en son yuzde 15 idi ve şansa geldi. Sonrasında paketi açtığımda silah kaplaması çıktı ama kullanamıyorum kaplamayı. Kaplama kısmında gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
    Universal skin olmadigi icin goremiyorsundur. Silaha ozel skinler sadece o silah icin kullanilabiliyor, universal skinler her silahta kullaniliyor

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    Peki tum skinlerimi ya sa headsetlerimi görebileceğiniz bir menu vs bir yer var mi? Hangi silaha çıktığını bile hatırlamıyorum da :)

• aligur16 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok ancak operatörün bölümünde görüyorsun

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar bu arada beraber oynamak isteyen varsa psn verirse eklerim. Yaş 26

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Keyifli seyirler

• İyi seyirler

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.