Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Bilgi sahibi kişilerden dönüş yapmasını rica ediyorum. Sorum şu;

Bende R6 complete edition var, bütün operatörler vs. açık. Bir arkadaşımla PSN kardeşliği yaptık oyunu onun playstation'una indirdik fakat onda sadece standart operatörler açık. Bu sorunu nasıl çözeriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Arkadaşlar merhaba. Bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Bilgi sahibi kişilerden dönüş yapmasını rica ediyorum. Sorum şu;

Bende R6 complete edition var, bütün operatörler vs. açık. Bir arkadaşımla PSN kardeşliği yaptık oyunu onun playstation'una indirdik fakat onda sadece standart operatörler açık. Bu sorunu nasıl çözeriz?
    Tüm eklentiler-dlcler Sec hesaba gider, kardeşlikle olmaz malesef.
  • Sec hesap dediğiniz ana hesap yani benim hesabım mı oluyor ?
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Sec derken, R6 complete edition hangi hesaptan alınmışsa o hesabı kastediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşın dediği gibi satın alınan hesaba gider. Ancak içerisinde storeda bulunan skin, set vs varsa onlar paylaşılıyor.
  • Anladım arkadaşlar, teşekkürler.
  • 1.yıl ops marta kadar 15000 olması çok iyi oldu ya.

geç bile kaldılar aslında şunu yapmakta.

oyunun grafikleri eskidi artık operatörsüz oynuyorduk ayıptır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Year 3 season pass varsa 12.500 e alınıyor

• https://youtu.be/8rUQTkk_juU

iyi seyirler.

• Slm arkadaşlar ranked oynuyacak arkadaş arıyorum

Takim oyunu oynayan 18 yaş üstü levelı yüksek olan varsa burdan veya özel mesajdan psn adını yazabilirsiniz

Gece 11.30 ile 12 gibi online oluyorum

Harita ya göre bölgeye göre taktik ve operatör alabilecek kişiler olmalı yabancı biri denk geliyor ranked yüksek ama adam bandıt alıyor ama reinforce arkasına bandıt leri koymuyor veya oyundan çıkıp geri gelmiyor

• 20 sn ace iyi seyirler

• Oregon da son round. Uzamamasi için dua ediyordum

Bu arada akşamları 3-4 kişi giriyoruz bu aralar fazla olmasa da beslediğimiz de oluyor. Eğer birlikte ranked oynamak isteyen olursa eklesin veya yazsın bende ekleyebilirim.

Psn: Ali80Tr

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Oregon da son round. Uzamamasi için dua ediyordum

Bu arada akşamları 3-4 kişi giriyoruz bu aralar fazla olmasa da beslediğimiz de oluyor. Eğer birlikte ranked oynamak isteyen olursa eklesin veya yazsın bende ekleyebilirim.

Psn: Ali80Tr
    Frost güzel almışsın

• Sezon içinde ps4 de yaptığımız ranked maçlardan kesitler, Takım oyunu, infolar ve kendi capimizda yaptığımız taktikler. İki - üç haftadır gold 1 e çakılı kaldım, genellikle her gece giriyorum eğer birlikte oynamak isteyen arkadaşlar olursa psn den ekleyebilir. Psn: Ali80Tr

• Bronz 1 im oyuna yeni yeni alışıyorum. Öğrenmeme yardımcı olup aynı zamanda ranked girmek isteyen ekleyebilir. Id: HighTurkeyGG

• 2 yıldır oynuyorum ve oynadığım kadarıyla karakterlerin ezeli düşmanlarını yazacağım

Ash : Kapkan, Lesion

Blackbeard : Lord Tachanka

Blitz : Clash

Fuze : Jager

Jackal : Caveira

Montagne : Smoke

Castle : Sledge

Thermite : Bandit

Twitch : Mute, Vigil

Alibi : Glaz

Caveira : Lion

Bandit : Thatcher, Maverick

Echo : Twitch

Mira : Twitch

Mute : Twitch

Kapkan : Twitch

and the Oscar goes to : Twitch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 16 Ekim 2018; 22:30:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Ekliyiz de bir türlü fırsat olmadı girmeye beraber 😌 ben de Plat 3 e sonunda kapağı attım solo girerek hep. Sezona silver 1 başlamıştım 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

Ekliyiz de bir türlü fırsat olmadı girmeye beraber 😌 ben de Plat 3 e sonunda kapağı attım solo girerek hep. Sezona silver 1 başlamıştım 😊
    Bende bu sezon silver 1 başladım sonra plat 3 gördüm. Şu diralar gold 1 im. Müsait olduğunuzda yazın oynayalım beraber Biz genelde 3-4 kosi giriyoruz ama değişiyor. Bazen beslediğimiz de oluyor bazen iki kişi olduğumuz da.

• bendeki r6'da ayarlarda türkçe yok, farklı bölgeden alınmasından dolayı mı?

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.