Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: microlap

p2w gibi geldi.

Oha Bu kanıya nasıl vardın bilmiyorum ama uzaktan yakından alakası yok P2W ile

CS:GO'daki gibi, karakter ve silah skinleri satılıyor sadece gerçek parayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

p2w gibi geldi.

hocam karakter mi açıyormuşsunuz neymiş. onun dışında bildiğiniz cs go işte çıldırmalık oyun

• microlap kullanıcısına yanıt
    yeni gelenlerin 25000 den açılması biraz zorluyor insanı. çok pahalı 10000 ideal.sesson pass a 1 hafta önceden geliyor ve ücretsiz fakat sonuç olarak hepsinin oyunun işleyişini değiştirecek özellikleri var.p2w i yok p2 makyaj var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

yeni gelenlerin 25000 den açılması biraz zorluyor insanı. çok pahalı 10000 ideal.sesson pass a 1 hafta önceden geliyor ve ücretsiz fakat sonuç olarak hepsinin oyunun işleyişini değiştirecek özellikleri var.p2w i yok p2 makyaj var :)

season pass neye yarıyor.
  • quote:

quote:

quote:

p2w gibi geldi.

hocam karakter mi açıyormuşsunuz neymiş. onun dışında bildiğiniz cs go işte çıldırmalık oyun

Karakter açınca oyun P2W mi oluyor?

Çok fazla LOL oynuyorsun galiba

Evet karakter açıyorsun ama oyunda kazandığın puanlarla. Ve normal sürümü aldığında tüm karakterleri açman 5 gün sürmüyor.

Gerçek parayla da, DLC karakterleri dışında karakter açamıyorsun zaten. Oyun senin oynayıp, karakterleri oynayarak açmanı istiyor. Ayrıca oyunun Single Player'ini bitirdiğinde 7-8 karakter açacak kadar puan toplamış oluyorsun. Zaten topu topu da 24 karakter var.

DLC karakterlerini de, ister Season Pass alarak, istersen de yine oynayarak kazandığın oyun içi parasıyla açıyorsun.

Kısaca P2W ile uzaktan yakından alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 28 Temmuz 2016; 12:14:39 >

• microlap kullanıcısına yanıt
    şu anlık gelen karakterlere oyun puanı ödemeden sahip oluyorsunuz ilerde ekstra bişey eklenir mi bilemem tabi.
    oyunda bu 25k lı baremlere ulaşmak hiç hemde hiiç kkolay değil.Ben ilk çıktığındn beri oynuyorum son 2 aydır falan çok bakmıyorum anca 30k kasabildim.Ubi de farkında ki biraz daha teşvik için bonus puan vermeye başladı
  • quote:

quote:

Season Pass sahipleri karakterleri 1 hafta önceden oynuyor sadece.

Mesela yeni karakterler 2 Ağustos'ta gelecek. O zaman sadece Season Pass sahipleri oynayacak. 9 Ağustos'ta da herkese açılacak. Tanesini 25.000 puana açabileceksin.

Toplam 50.000 puanı da, günde 1 saat bile oynasan 3 ayda çok rahat birikiyor. Yani oyun seni para harcamaya yönlendirmiyor.

• quote:

quote:

quote:

Season Pass sahipleri karakterleri 1 hafta önceden oynuyor sadece.

Mesela yeni karakterler 2 Ağustos'ta gelecek. O zaman sadece Season Pass sahipleri oynayacak. 9 Ağustos'ta da herkese açılacak. Tanesini 25.000 puana açabileceksin.

Toplam 50.000 puanı da, günde 1 saat bile oynasan 3 ayda çok rahat birikiyor. Yani oyun seni para harcamaya yönlendirmiyor.

indirime girsin alıp deneyelim

• Şu yeni gelen anti hile sistemi umarım işe yarar.Şu hileciler yüzünden kanser olduk takımca oyunu silme potasına girdik.. rütbelerimiz gold 3-4 karşımıza platlar geliyor adamların kill oranları 2.0 + ben zannetmiyorum proff oyuncu bile okadar yapabileceğini zaten adam oyunda bariz kendini belli ediyor killcamden izliyorum duvarı izleye izleye geliyor.Kısaca oyun bizim için artık son demlerini yaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross1963 -- 28 Temmuz 2016; 13:07:27 >
  • Hile sistemi falan yok bu oyunda, az önce Blackbeard olmama rağmen killcam'de gördüm, herif hem duvardan sıkıyor hem de ön korumaya sıkarak beni öldürüyor şaka gibi
    Sırf bundan dolayı 2 kişi kaldık Ranked maçta, son maçta Sledge ile tavanı yıkıp 3 kişiyi aldım ama bi noob arkamdan geldiği için öldüm, troll'ler ranked'da da var yani heriflerin rank'ları düşmüyor mu anlamıyorum ki çıktığında.
  • Free Weekend'la birlikte %50 indirime girmiş oyun. 65 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Hile sistemi falan yok bu oyunda, az önce Blackbeard olmama rağmen killcam'de gördüm, herif hem duvardan sıkıyor hem de ön korumaya sıkarak beni öldürüyor şaka gibi
    Sırf bundan dolayı 2 kişi kaldık Ranked maçta, son maçta Sledge ile tavanı yıkıp 3 kişiyi aldım ama bi noob arkamdan geldiği için öldüm, troll'ler ranked'da da var yani heriflerin rank'ları düşmüyor mu anlamıyorum ki çıktığında.

Yukarı da yazdım ama yeni DLC update gelene kadar yani 2 Ağustosa kadar Beta sürecinde olacakmış anti-cheat sistemi. Yani ban atmayacak. Sadece bilgi toplayacakmış.

Ayrıca yine yukarı da söylediğim gibi, bu anti-cheat hileyi %100 engellemeyecek. Bu anti-cheati kullanan Dayz, Arma, H1Z1 gibi oyunlarda da hile var. Tek esprisi, oyunun exe'sine inject olan birşey yakalayabilirse otomatik ban atacak.

Hileyi azaltacağını düşünüyorum ama tamamen bitirmeyecek. Çünkü şimdiye kadar anti-cheat'e dair en ufak bir koruma yoktu. Orta düzey programlama bilgisi olan biri bile, bu oyun için hile yazabilirdi. Bu sebeple de oyunda tonla çeşit hile vardı. Reddit'te görmüştüm bir ara, 5-6 farklı sitede oyunun hilesi satılıyormuş ve hepsi de farklı. Beleş hileler bile varmış. Bunu da forumda birinden duymuştum daha sonra banlandı kendisi. (önceki sayfalardan kim olduğunu bulabilirsiniz) Şimdi bu sayı belki 1-2'ye düşecek. Ve tahmin ediyorum ki, BattlEye anti-cheat sistemi geliştirenler de bu siteleri ve hileleri takip edeceklerdir. Hile çıksa da, bir süre sonra fixlenecektir. Tıpkı diğer oyunlarda da olduğu gibi. H1Z1'de duyduğum kadarıyla hile ciddi oranda azalmış eskiye göre. Ve artık hile açanların da aylarca banlanmasını bekleyeceğimizi sanmıyorum.

• Yeni DLC'nin Traileri geldi

• quote:

Yeni DLC'nin Traileri geldi

Yeni map'in videosundaki yorumlar geldi aklıma, yorumların %90'ı Modern Warfare 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Yeni DLC'nin Traileri geldi

Yeni map'in videosundaki yorumlar geldi aklıma, yorumların %90'ı Modern Warfare 2

Bana da daha çok Battlefield 4'teki Flood Zone haritasını anımsattı o yukarı da map videosu.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Event var mı ?. Normal renown geliyor şu an bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Event var mı ?. Normal renown geliyor şu an bana.

Evet Event aktif şuan da ama %50 bonus yapmışlar. Oysa Twitter açıklamasında Double Renown Event yazmışlar. Anlamadım bende tam olarak.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 29 Temmuz 2016; 16:45:42 >
  • 65 lira steamda yumulun :D
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    +şu +bu derken iyi renown almışsın 850 :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.