Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mapi bilmedikçe oyun sıkıntı
    Bir saldırgan takım oluyorsunuz bir savunan takım oluyorsunuz sıkıntılı
    3 el sürüyor sıkıntılı
    Hemen bitiyor sıkıntılı
    Kalkan oyunda acayip şekilde fark ediyor vurulması cidden zor sıkıntılı
    Silahları modifiye edemiyorsun ( varsa bile ben bulamadım ) sıkıntılı
    Ortalama 110- 160 ping arası sıkıntılı
  • ikinci evolve vakası olur hatta bu şekilde piyasaya çıkarsa evolve kadar bile olamaz bu oyun
  • biliğdim zaten ben böyle olacanı
  • Oyun bence fena olmamış. Bir kaç el atıp çerezlik oynanabilir. Arkadaş ortamında ise daha eğlenceli olacağı kesin. Oyunun kesinlikle aktif oyunculara ihtiyacı olacaktır. Ama böyle f2p mantığı ile çalışan oyunlara oyuncu istiyorsan ya f2p yapacaksın yada makul bir fiyattan çıkaracaksın. 40 lira bence tam ederi olur bu oyunun. Şahsen ben 180 lirayı böyle bir oyuna hayatta vermem. Ve bana göre oyunun gidişatı Evolve gibi olacak bu fiyat ile. 180 lira ile hayırlı batışlar diyelim şimdiden.
  • Benimde daha yeni deneme fırsatım oldu oyunu,hiç olmamış.Tam anlamıyla takıp oyunu olmuş,o ortamıda sağlamak oldukça güç olur.Arkadaş ortamı için iyi olabilir fakat genede benim tercihim bu oyun olmazdı.Bence almaya değecek bir oyun değil.Şuan oyun beta zaten çok fazla bir değişiklikte beklemeyin derim.Diğer arkadaşlarında dediği gibi evolvede bu amaçla çıktı durum ortada online oyuncu sayısı yok denecek kadar az ve oyun kısa sürede kendini tüketiyor.Birkaç el atmak yetti oyundan sıkılmak için.
  • Oyunu tekil olarak başka kisilerle takımimla Fact Team olarak oynadik.tekil olarak oynamak cidden zor cunki takımla uyumun yok ise tamamen boşa.oynuyorsun.Takimimla birlikte oynadıgimda ise cidden iyi koordine ve iletişim yaparsak beceri ile oyun kazana biliyorsun Kaybedeceksindir illa ama genel.olarak kazanmaya daha yakinsin.Grafiksel olarak yeterli oyun optimisazyonu da beta bile olsa iyiydi.Silah sesleri Bomba sesleri oyun içi seslerde cidden güzel olmuş.Yani ne defans yaparken adamlar.içeri girerken bombaların patlamasıyla lan neooluyor dediğim çok oldu. Silah skinleride cidden çok güzel olmuş.Karakter animasyonlarıda beta ya göre yeterliydi.Ölüm animasyonlari fazla iyi değildi bana göre ... Oyundaki sınıflarda iyiydi ben twitch ile başladım fakat böyle tank gibi olan sınıflar var adamlardan kill almak tam.bi zulüm...Oyunun en büyük eksisi steamde 180 liraydi sanırım bu büyük sorun yani bence bu paraya degmez şimdi oyun'nun potansiyeli bence sınırlı yani tamam ek harita başka oyunmodlari gelecek fakat bu modlara benzer olacaktir. Oyun sureleri kısa sürüyor.Bilmiyorum umarım yaniltirlar beni fakat oyunun yapısı belli. Yani sonuca gelirsek eğer 4 5 arkadaş oynar iseniz cidden eğlenceli oluyor o içeri defans yaparken yada atak yaparken bi baskı hissediyorsunki bu çok önemli oyun seni dusunceye zorluyor cunki..fakat dediğim gibi oyunun şu anki fiyatı ve sınırlı olacağını dusundugum yapısı ile biraz daha bekleyebilirsiniz...Yanlız şunuda belirtmek istiyorum ubisoft bu sene demirbaş oyunlar çıkartacak Division Wildrun for honor gibi umarım ubi server vs. Problemleri ile can sıkıntısi yaşatmaz ve ne olursa olsun bu yüksek fiyatlar biz Türk oyuncularının canını sıkmamasi için önlemler almayı düşünür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLkinSAin -- 27 Eylül 2015; 22:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fazladan pc beta key YPAJ-9AKL-LTME-KE83 ilk kapana :D
  • Arkadaşlar Beta'yı şu an indiriyorum ve beraber oynayacak takım arkadaşı arıyorum.Konuşmadan ve strateji yapmadan oyunun bi anlamı yok.

uPlay nickim : thesilverpopper
  • hocam bu oyun ile alakalı şöyle bir sorunum var
    asus rog kullanıyorum w10 i7 4700 işlemci gtx860m ekran kartı 8gb ram gibi bir gamebook var elimde

şimdi soruna gelecek olursam
    cs go dota2 yada l4d2 gibi oyunlar oynuyorum
    rainbow'u indirip kurduktan sonra oyuna girmek istedim fakat ekran kartım geçiş yapmadı şöyleki normalde intelden gtx'e geçiş yapması gerekiyor ama bu oyunda yapmıyor malesef.
    Nvidia experience girincede aktif oyunlardan Rainbow 'u göremiyorum yüklü klasörü v.s herşeyi seçip defalarca aratmama rağmen sorun bu şekilde oyunda fps filan alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meliodas -- 28 Eylül 2015; 23:22:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meliodas

hocam bu oyun ile alakalı şöyle bir sorunum var
    asus rog kullanıyorum i7 4700 işlemci gtx860m ekran kartı 8gb ram gibi bir gamebook var elimde

şimdi soruna gelecek olursam
    cs go dota2 yada l4d2 gibi oyunlar oynuyorum
    rainbow'u indirip kurduktan sonra oyuna girmek istedim fakat ekran kartım geçiş yapmadı şöyleki normalde intelden gtx'e geçiş yapması gerekiyor ama bu oyunda yapmıyor malesef.
    Nvidia experience girincede aktif oyunlardan Rainbow 'u göremiyorum yüklü klasörü v.s herşeyi seçip defalarca aratmama rağmen sorun bu şekilde oyunda fps filan alamıyorum

Nvidia Denetim masasında ekran kartı seçimi için ayar olması gerekli. Oradan GTX'i seçebilirsin.

(3D Ayarlarının Yönetilmesi) kısmından "Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisi" seçeneğini ayarlamalısın.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam gözümden kaçmış o kadar uğraşıp nvidia denetim masasına girmemekte cidden saçma =)
  • ulen 15 dakka oyun bulmak için bekledim. 1 dakkada öldüm bitti
  • Silahına dürbün takanı gördüm. Şöyle yapılıyor. Ana menüde Operators kısmından yeni operatör satın alıp silahlarını özelleştirebiliyoruz.
    Host biz olunca çok güzel oluyor.

@GATIRCAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 30 Eylül 2015; 0:01:08 >
  • Oyun gayet güzel. SWAT4 ve Rainbow Six: Vegas 2 Harmanlaması olmuş gibi. 10 kişi olarak oynadık oyunu çok beğendik kesinlikle alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Silahına dürbün takanı gördüm. Şöyle yapılıyor. Ana menüde Operators kısmından yeni operatör satın alıp silahlarını özelleştirebiliyoruz.
    Host biz olunca çok güzel oluyor.

@GATIRCAN

Çok bi seçenek yok hepsinde aynı kaplama var lazer var ucu için susturucu ve diğer seçenek var hepsi aynı silahı güçlendirici bir şey yok.
  • Nedense dünden beri multiplayer kısmına giremiyorum. girdiğimde de çöküyor resmen server ne iş anlamadım.
  • Beta kod gondermisler bi kac tane isteyen denesin oyunu

BAUK-AFCV-N7RJ-9PLR
    L8AL-7CML-LDNC-AXT3
    AP8V-RNLK-UPWH-8NEV
    EUR6-RJCA-UKQ4-CTJE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta key ihtiyacı olanlar alsın.

L6JV-R4U6-T7T7-BW6J
    FPXA-DLJT-UXJV-WGFC
    Y89P-ARYN-47DJ-LUTC
    EJNG-9KDR-MMMN-HARB
  • UFAC-P7DH-3GCC-UNY6
    AVXJ-MC6W-4LNC-LLL3
    F3JH-4HKM-8NA6-4QRL
    Q3KM-NQCR-G6CV-CGG8

buyurun arkadaşlar.
  • Dileyen alsın..

9LTG-HM3D-PJKF-PLHP
    EJL7-X7ME-L9UA-7CG6
    QFHB-D4YL-EUKQ-CCYX
    9Y9H-LGHE-WAVX-X8NA
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.