Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Girmesin rankede, troll takımlar vardı ,sabah akaşam adam trollüyordu 4 kişi adamı her el öldürüyorlardı, karşı takımda 4 kişi ölüp kendilerini öldürüyorlardı :D , unranked diye mod koydular, suç büyüğü ubisoftta çaylak rankedı koy level 100 altına. Starterler beleş verdiler hilcesi,çoluk çocuğu doldu. Benim zamanımı çalamaz. Bende onu oyunda bezidiririm. Onlien oyun asla bedava hatta ucuz olmamalı . Çoluk çocuğu oyuna öylesine oynayan adam erişememlili.
  • Arkası dönük adamı vuramıcak aimi kötü adam niye vuramadım demem. Mapi bilmiyorum diyen adamı rankda haracarım, hiç acımam. O adma benle aynı seviyede aynı takıma düşüyorsa ya başkalrı farmlamıştır. Haketmediği yerdedir. Ben bügün düşer yarın çıkarım ama o adam seviyesi düşmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 6 Haziran 2020; 0:26:38 >
  • bir de bir haltmış gibi vuruyorum vs yazmış

oyunda en boş en toxic millet bizim ki. devamlı boş konuşurlar ve genel olarak çok iyi değillerdir ama iş egoya geldiğinde küçük dağları ben yarattım havasına girerler çoğu oyunda 2 kill alırlar 0.5 kdleri vardır gg ez felan yazarlar o yüzden yabancılarla oynamayı seviyorum ha yabancılarda da toxic var ama bizim kadar yok. tabi bunun da sebebi insanlar fakir sosyal aktivite yok doğru düzgün hayat yaşayamıyorlar seks yapamıyorlar bunlar da olmayınca egolarını sanaldan tatmin ediyorlar devamlı bir sinir içerisindeler herkese çatma peşindeler.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Fantazi dünyanda başarılar ,ver uplay hesabını senin kd görelim. 1.5 altysa gelme yanıma.
  • kibar söylediğini nerden biliyosun bu neyin ezikliği yabancı bokunda boncuk gözüne kaçsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Fantazi dünyanda başarılar ,ver uplay hesabını senin kd görelim. 1.5 altysa gelme yanıma.
    sen git sana tarkov öğretecek adam bul sonra gel yanıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

kibar söylediğini nerden biliyosun bu neyin ezikliği yabancı bokunda boncuk gözüne kaçsın..
    Yabancı özentiliği değil yabancılarda bizimkilerde olmayan yada 100 de 1 rastlanabilecek güzel huya sahip insan sayısı çok daha fazla.
    Güzel huyun içine pekçok şey girebilir saygı yardımlaşma haksızlığa uğrayanı savunma vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadaki yağma ve linç kültürü hoşmuş gerçekten.
  • Ps4 Konusunu bulamadığım için buraya yazıyorum arkadaşlar da,

Bu oyunda kulaklık mikrofonunu nasıl kapatacağız? İlla beni duymak zorundamı karşı taraf anlamadım.

Bilgisayarda varmı bilmiyorum ama çok saçma şekilde konsolda Mikrofonu devre dışı bırakma ayarı yok. Ses alıp verişimi dinliyor karşı taraf resmen nası kapatabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef eğer kulaklık üzerinde mute butonu yoksa. Ama hızlı menüden mikrofonu kısabilirsiniz.

Ps4 konusu:https://forum.donanimhaber.com/tom-clancy-s-rainbow-six-siege-ps4-ana-konu-artik-turkce--93007397-272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 9 Haziran 2020; 9:1:34 >
  • Hocam cevap için teşekkür ederim size, mobil uygulamada konuyu bulamamıştım link için de teşekkürler

• Gelen yeni operatörler ITF'ymiş yani Hindistandan. Bence süper sopa skilli koysalardı iyi olurdu milleti sokakta sopayla dövenler geliyor aklıma Hindistan deyince
  • uPlay'de bedava oynamaya izin verilecekmiş 11-15 haziran arası, fakat uplay'de indirirken dil seçeneklerinde Türkçe yok. İlave dil seçeneklerinde de çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Ps4 Konusunu bulamadığım için buraya yazıyorum arkadaşlar da,

Bu oyunda kulaklık mikrofonunu nasıl kapatacağız? İlla beni duymak zorundamı karşı taraf anlamadım.

Bilgisayarda varmı bilmiyorum ama çok saçma şekilde konsolda Mikrofonu devre dışı bırakma ayarı yok. Ses alıp verişimi dinliyor karşı taraf resmen nası kapatabilirim?
    Kayıt türünden oto, bas konuş veya kapalı yapılıyor zaten cevap verilmiş ama karşı tarafın dinleyememesi lazım voice chat sadece takıma özeldir. Boşta tuş varsa tamamen kapatmak yerine bas konuş daha iyidir.

@Gaara34 Uplay dil seçenekleri ses için olabilir Türkçe sadece yazı olarak var oyun içinden ayarlanıyor.

Oyun haftasonu ücretsiz olacak hafta içi de yeni sezon gelecek. Artık ayın ilk haftası değil 2. veya 3.haftası sezonu salıyorlar eskiden ayın 6'sı derdim 1 gün aşağı veya yukarı oynardı artık tutmuyor Şimdi ayın 10'unda falan ücretsiz haftasonu oluyor sezon da sonraki hafta içi geliyor. Güncelleme TTS için 7 GB olarak gelmişti ana sunucu için de ona yakındır

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim sanada Ps4 konusu bulamadığımdan Pc konusuna yazmıştım, bahsettiğin Kayıt yeri/ayarı Ps4 de yok. Kapatamıyormuşuz konsolda, ya mikrofonsuz için kulaklıksız oynanıyor ya da mic. i kapatma tuşu olan kulaklıklarda kapatılarak oluyor.

• Yeni gelecek defans operatörü çok güçlü olmuş bence

• trancemuzik kullanıcısına yanıt
    Silahı iyi hızı 3 aynen Lesion tahtından eder. Atak operötürü ACOGlu 2. en iyi silah, gadgeti çok işe yarar. Hibana ,Twitch takılrım ben genelde itfaiyeci kaptan amerika favorileriem giricek gibi.
  • Striknin kullanıcısına yanıt
    Kesin ışınlanam özelliği olur. Tür opertör gelmicek. Wşldlinds oynayanlar bilir. ünüformlara etiket koyabiliyorsu ülke bayrakları varm Tunusunda Kenyasına , Hindistanına her ülek var türkiye yok. O bayrakların içinden seçiyorlar operötr mileltlerini. Bir türk opertörü uçan atak dronlu ne yakışırdı... Kendi yerli silahımız mpt de olsaydı ah ah.

• elemanın biri bu sene gelecek diğer operatörleri de tost makinesi aracılığıyla sızdırmış

1 i splinter cell dünyasından benzer bir operatörmüş
    diğeri taylandlı def operatörmüş

taylandlı olan ladyboy a benziyo lgbt+ mevzusuna getirebilirler, özel gücü ne olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Haziran 2020; 23:6:10 >
  • bEDAVA DİYE DALANLAR ,NET KONUŞUYORUM BU SAATEN SINRA BU OYUNA BAŞLANMAZ, BOŞA KÜREK ÇEKERSİNİZ.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.