Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (380. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Jabba'nın sesini özlemişiz
    Ah be :(( o bıraktığından beri doğru düzgün oyuna giresim bile gelmiyor
  • Bugün girdim oyuna bana 3. paket gelmiş durduk yere, daha mücadele var onu da yapmadım onunla toplam 4 paket olacak. Ubi cimrileşiyor dedik cömertleşmeye başladı
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Yeni Operasyon Steel Wave TSI ile 18 Mayıs saat 19:00 da tanıtılacak.

Operator teaser videosu:
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/gjjhjr/full_leaked_teaser_trailer_for_y5_s2_new_operators/

Yeni Elite Skin Echo:
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/gjk0nv/new_elite_hype/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 14 Mayıs 2020; 15:38:25 >

• Epic gameste gold edition 74 tlye geliyor sizce almaya değer mi yoksa Standart editionla mı başlasam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değmez hocam standart iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle gold almalısın suan 44 tl kadar
  • Kuponu kullanacağınız bir yer varsa oraya öncelik verin hocam 44tl olan deluxe sürümü hayli hayli yeterli olur. Ama kuponu başka bişeye kullanmayacağım diyorsanız gold sürümü de 74 liraya çok uygun bir fiyat. Deluxe içinde 1. ve 2. Yıl operatörleri verildiğinden beridir artık bu oyun standart sürüm alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Kuponu kullanacağınız bir yer varsa oraya öncelik verin hocam 44tl olan deluxe sürümü hayli hayli yeterli olur. Ama kuponu başka bişeye kullanmayacağım diyorsanız gold sürümü de 74 liraya çok uygun bir fiyat. Deluxe içinde 1. ve 2. Yıl operatörleri verildiğinden beridir artık bu oyun standart sürüm alınmaz.
    Kupon sayısı sınırsız. Her alışverişten sonra aynı kupondan bir tane daha veriyor.
  • Yoğun tempo çalışmamdan ötürü bu oyun hep içimde kaldı vakit ayıramadım.Şu an almak mantıklı mı oyuncu sayısı iyi mi? Oynayan arkadaşlar takım kuruyor mu bi aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Yeni Operasyon Steel Wave TSI ile 18 Mayıs saat 19:00 da tanıtılacak.

Operator teaser videosu:
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/gjjhjr/full_leaked_teaser_trailer_for_y5_s2_new_operators/

Yeni Elite Skin Echo:
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/gjk0nv/new_elite_hype/
    Hard breacher bir atak ve ses üzerine bir defans gelecek gibi duruyor 2-3 güne detaylar düşer.

@Striknin Oyuncu sayısı olarak Steamde 100k civarı bunun Epic ve sadece Uplay olanları da ekleyince fazlasıyla oyuncu ediyor. Oyuncu sayısı da sürekli artan bir oyun kolay kolay da ölecek gibi durmuyor.

Sürüm konusu geçmiş ben genelde fiyat farkı azsa üst sürümleri tavsiye ediyorum ama 23 lira bedava gibi bir şey şimdi. Burada zaman veya para konusunda karar vermeniz lazım ben öğrenciyim vaktim bol para harcamayayım derseniz standart yeterli ama ben çalışıyorum karakter açmaya zaman harcamak istiyorum derseniz de üst sürümlere bakın.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Para konusu sıkıntı değil, vaktim çok yok o yüzden 60 TL indirimle gold Edition almak mantıklı gibi duruyor, millette hala aktif şekilde oynuyor ise almak şart oldu teşekkür ederim cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: Striknin

Para konusu sıkıntı değil, vaktim çok yok o yüzden 60 TL indirimle gold Edition almak mantıklı gibi duruyor, millette hala aktif şekilde oynuyor ise almak şart oldu teşekkür ederim cevabınız için
    Rica ederim Gold sürümde açık olmayan fazla operatör yok onlar da oynandıkça açılıyor zaten
  • Striknin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikli takımsız dereceliye bulaşmayın kesinlikle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deluxe edition aldım bakalım umarım oyun sarar
    hocam indirimden deluxe almıştım bende şuan 57 levelim

ilk 50 levele kadar new comer girip
    banka
    konsolosluk
    köşk

kısımlarında oynadım ilk 10 20 levelde 3 haritaya ve oyuna alışma sürecim oldu sonra aşırı zevk aldım

50 level bitti new comerda bitti derecesiz girmeye başladım oda ne bir ton harita
    50-55 arasında söve söve oynadım arada köşk konsolosluk falan gelince gurbetten memlekete dönmüş gibi oluyordum

şimdi biraz daha alıştım gibi ama harita bilgisi her şey oyundan soğumamayı başarırsanız öğrenene kadar çok sağlam oyun
    bf1 cod black ops 4 pubg den ziyade son zamanlarda en çok saran r6 oldu
  • Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim oyun yeni yüklendi, 1 el oynadım ve bu oyun olmuş dedim hocam hoş detayları var bu gece kasayım az
  • Oyun durduk yere bozuldu. Hiç bir ayar vs değiştirmedim. Sürekli hata alıyorum.
    error code 3-0x0001000b sebebi nedir nasıl düzeltilir bilen var mı ?
  • 2-3 gündür sacma bi şekilde oyundayken 500 ping oluyor.
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Bende hiç sıkıntı yok hocam internet sağlayıcınızdan olabilir mi ? DNS değiştirmeyi deneyin bir de
    120 küsür levelim 5 ay dır oyunuyorum, mapleri ögrenmenin tek yolu oynamak malesef, artık her gün oynuyorum diğer oyunlar sarmamaya başlıyor r6 dan sonra
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.