Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BST_06

Gerçekten etkinlik benim için de ilaç gibi gelmişti özellikle daha oyunun başında olanlar için sabit olunca ezberlenmesi de kolay oluyor. Ne videolardan izlemek ne de terörist hunt gibi modlarda oynamak aynı hissiyatı pek vermiyor. Keşke tek haritanın sabit olduğu 7 gün veya 15 günde bir rotasyonla haritanın değiştiği bir oyun modu olsa da oynasak.
    Sezon baslari yenilenen yada yeni gelen haritalar icin yapiliyor bu.
    Mac havuzunu herkes kendi secebilse güzel olacak.
  • Bence de hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni operatörler detaylı video düştü. Youtube da yok. Özetle iana atakta ve hologramı gerçeği gibi hareket ediyor ve biz kontrol ediyoruz. Tuzaklara yakalanmıyor ve bir mermide yok oluyor. Drone gibi bir şey. En büyük avantajı tabiki defansın kafasını karıştırmak.

Oryx defans operatörü hızlı koşup güçlendirilmemiş duvarları yıkabiliyor. Kalkanlı operatörler dahil çarpıp yere düşürüyor. Oryx Hatch leri açık olanlardan tırmanabiliyor üst kata. Ürdünlü.

Birde oregon haritası rework var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İana yi çok merak ettim. Bir an önce oynamak istiyorum. Sanırım sızan tarihler 10 mart i gösteriyordu.

• Operation Void Edge Gameplay Reveal
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f47xv2/operation_void_edge_gameplay_reveal_uploaded_on/

2 operatör de güçlü olmuş. 3 sezondur işe yarar operatör gelmiyordu. Bu sefer baya oyunun dengesini değiştirebilecek güçte olmuşlar. Özellikle atakta yeni jackalımız hayırlı olsun
    Yeni harita yok, Oregon rework yapmışlar.
    Tahta barikatlarda iyileştirilmeye gidilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 15 Şubat 2020; 16:49:54 >

• Yana güzel olmuş ama takım oyunu gerekiyor hologramı yönettiği için tek başına saldıramıyor o yüzden etkisi düşüyor biraz twitch dronu gibi. İşaretleme yapsaydı OP olurmuş şu haliyle güçlü ama dengeli ve güçlü olmuş. İşlevinden çok keyif vereceğini düşünüyorum.
    Oryx için sadece hatchlerden tırmanma olayı bile yeter aslında. Roamer olarak kullanılırsa güçlü olacağını düşünüyorum. Duvar delmesine gelirsek bugün duvar yıkarken 10 canı gidecek diye duyduğumda biraz hayal kırıklığına uğradım umarım gerçek değildir dedim ama öyleymiş. Impact atmak varken 10 can götürüp duvar yıkmak pek mantıklı gelmiyor anca 1vs1 kalınca rakibi arkalamak gibi işlevlerde yapılabilir. Kalkanlıları düşürme olayı güzel ama yine de kalkanlı operatör tek geziyorsa ölmeyi hak etmiştir zaten.
    Oregon rework fena değil gibi kıyaslamalı görmek lazım.
    Barikat yıkmaya kısmen el atmışlar ama tam olarak çözülmemiş gibi.
    Dronlar artık spawn bölgesi ile bina arasında spawn olacak güzel bir özellik daha dün oynayan bir arkadaşla dronların spawn yerleri niye bu kadar saçma diyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Operation Void Edge Gameplay Reveal
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f47xv2/operation_void_edge_gameplay_reveal_uploaded_on/

2 operatör de güçlü olmuş. 3 sezondur işe yarar operatör gelmiyordu. Bu sefer baya oyunun dengesini değiştirebilecek güçte olmuşlar. Özellikle atakta yeni jackalımız hayırlı olsun
    Yeni harita yok, Oregon rework yapmışlar.
    Tahta barikatlarda iyileştirilmeye gidilmiş.
    Lesion tuzaklarının üstünde çıkan sadece lesiona gözüken işaret kaldırılmış. Ayrıca tuzağa basıldığında verdiği ilk hasar kaldırılmış.
    Twitch dronundaki şok sınırlaması kaldırıldı. Şokların yenilenmesi de echodaki gibi olacakmış.
    Bir de caveria elite resmi olarak tanıtıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 16 Şubat 2020; 0:16:0 >

• Twitch drone u bir hasar verecek artık on değil. Böylece lesion ve twitch e sağlam nerf gelmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Şubat 2020; 0:42:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thicc Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • Test server a yarın geliyormuş galiba yeni operatörler. Ordaki hesap main de oynadığımız hesap la senkronize mi acaba. Mesela normal oyunda açtığım operatörler orda da açık olacak mı?

• Resmi açıklama bugün içerisinde olacak TTS de yarın başlayacak ondan sonra tüm detayları öğreniriz ama şu ana kadar gelen bilgilere bakarsak güzel bir güncelleme olacak.
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f4f8nz/year_5_season_1_operation_void_edge_reveal_panel/

Iana hologramları, Alibi'ın aksine kozmetikleri yansıtacakmış bence burada net bir haksızlık var. Ubisoft 1 senedir Alibi hologramlarının yansıtması konusunda oyunun limitlerinden dolayı mümkün olmadığını söylüyor.

Twitch dronu artık milleti değil cihazları yok etmeye odaklanmış. Hasarın düşmesini uzun zamandır bekliyordum ama 5 yaparlar demiştim Ubisoft acımamış 1 yapmış Twitch dronunun hasarının düşmesi dron ile adam değil cihaz avlayanlar için çok iyi haber çünkü oradan kıstıkları için dart hakkını sınırsız yapmışlar. Daha dün twitch dronu ile adamları vurup takım arkadaşı için dikkat dağıtıcı olduğunu söylemiştim gelen değişime bak
    Dronlar artık bina ile spawn noktamızın arasında doğacak ve hazırlık bitince tüm dronlar için dronda kalma seçeneği gelmiş. Bence bu 2 değişim operatörlerden daha önemli özellikle twitch oynayanlar için süre bitince dronun ortalıkta kalması çok sıkıntıydı şimdi hazırlık bittiğinde onu güvenli yere geçirmek için zamanları olacak.

Yeni menüyü işlev pek sevmedim newcommer modunu çoğu kişi oynayamıyor onun ekranda kocaman yer kaplamaması lazım umarım değiştirirler onu. Tasarım olarak ise yeni oyun modu seçimi gayet güzel olmuş. Bir de modların adını değiştirmek çok gereksiz bir hareket.

Operatörlerin ekipmanları değişiyor Nokk, Ying ve Maverick frag alıyor, Dokkaebi'den frag silinmiş. Atakta 2 tane frag artmış bunda Atak takımının kazanma oranının düşüklüğü ve Wamai ile Jager'ın birlikte alınabilmesinin etkisi olabilir.

Sezonluk skinler yine tırt. Aslında çok kötü değil ama eskiden gelenler ile şimdikiler arasında uçurum var. Hem de eskiden 4 tane geliyordu en az 2 tanesi sağlam oluyordu şimdi 2 tane geliyor almaya değer bir skin olmuyor. 100k para oldu duruyor öyle

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Edit: Lesion ne olmuş öyle ben sadece ilk hasarı silindi sanıyordum işareti de nerflemişler. Artık GU üzerindeki dikenimsi işaret sadece yakındayken ve direkt görüş varken gözüküyor yani duvarın arkasına saklanıp işareti bekleyip çıkma olayı bitti gerçi yakındayken sesi de yeter ama aynı bölgeye birkaç tane atıyorsanız işiniz zor. 10 metreden sonra görüş varken de işaret siliniyor. İlk hasarın düşmesi uzun zamandır beklenen bir şeydi ama hasarı düşerken info imkanının silinmesi ağır olmuş.

Twitch dronu da kağıt üzerinden olduğundan daha çok nerf yemiş. Dartlar yavaş doluyor maksimum dart sayısı 3 olmuş. Ya dartlar hızlı dolmalı ya da kenarda maksimum dart sayısı artmalı. Maksimum dart sayısından kastım Yokai gibi genel bir sınır yok sonsuza kadar hakkı var ama aynı anda 3 tane tutabiliyor 3 tane atıp beklemesi lazım.

Twitch'ten Sledge seti düşürmek isteyenlerin yayını gece 01:00 ve 05:00 arasında izlemesi gerekiyor tabii kesin düşmüyor sadece çekiliş. February 16th 5:00PM EST to February 16th 9:00PM EST
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yeni sinematik sızıntısı. 4:3 patates kalitesinde.
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f4q6ga/tournament_of_champions/
  • yeni operatörleri merak edenler için counterları felan hepsını gösteriyolar vıdeoda

• Özet;
    Türk operatörler gelecek mi?
    -Kısmet

Türkiye'ye yakın bir server açılacak mı, Türk oyuncular oyun içinde gecikmeden çok şikayetçi
    -Çoğrafya kaderdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Özet;
    Türk operatörler gelecek mi?
    -Kısmet

Türkiye'ye yakın bir server açılacak mı, Türk oyuncular oyun içinde gecikmeden çok şikayetçi
    -Çoğrafya kaderdir.
    Sunucu mantığı nasıl bilmiyorum ama dediği gibiyse gelmesi imkansız gibi bir şey. Türk operatör için diğer her ülke kadar şansı var demiş ekstra bir şey dememişler. Bir taraftan gelsin istesem de bir taraftan Türk operatör var diye başlayacak toxic kitleyi düşününce gelmese daha iyi. Adamlar odayı barikatlıyor barikat kırdık diye kafamıza sıkıyorlar, ölünce ağlıyorlar, sona kalırsan ve kaybedersen sövüyorlar...

Tam 00.00'da 5.yıl paneli var ve 01.00 - 05.00 arası da Sledge seti düşüyor hesapları linkleyip yayını açık bırakın.
    https://www.twitch.tv/rainbow6

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bu twitch in detayli anlatıldığı bir yer var mı bu drop olayını ve twitch i de hiç bilmiyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Bu twitch in detayli anlatıldığı bir yer var mı bu drop olayını ve twitch i de hiç bilmiyorum da
    https://drops-register.ubi.com/en-US/login buradan twitch hesabıyla giriş yapın sonra ubisoft hesabıyla giriş yapın sonra burayı izleyinhttps://www.twitch.tv/rainbow6

Edit: TACHANKA REWORK

Panel bittiğinde veya yarın tüm detayları yazarım şu an baya detay var.
    5.yılda 6 operatör 6.yılda 4 operatör gelecek bol bol rework ve yeni harita varmış House rework gözüküyor ilk olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

https://drops-register.ubi.com/en-US/login buradan twitch hesabıyla giriş yapın sonra ubisoft hesabıyla giriş yapın sonra burayı izleyinhttps://www.twitch.tv/rainbow6

Edit: TACHANKA REWORK

Panel bittiğinde veya yarın tüm detayları yazarım şu an baya detay var.
    5.yılda 6 operatör 6.yılda 4 operatör gelecek bol bol rework ve yeni harita varmış House rework gözüküyor ilk olarak.

Alıntıları Göster
    Sezon 3 operatorü divison dan falan mı gelecek acaba. Tomb Raider ile crossover yapan bunu da yapar bence.

Ya ama cidden bu nedir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 17 Şubat 2020; 0:56:45 >

• Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Öncekini editleyip karıştırmak yerine panel için ayrı mesaj yazmaya karar verdim.

5.yılın 2.yarısı ve 6.yıl oyun için bir geçiş dönemi olacak bir nevi Operation Health 2.0 denebilir. 6 sezonluk bu dönemde her sezon 2 değil 1 operatör gelecek böylece oyunun diğer yönlerine önem vereceklermiş. Bir süredir istediğim bir şeydi ama 1-2 sezonu feda edip yaparlar diye düşünmüştüm onun yerine 6 sezonu yarı feda ederek yapmaya karar vermişler.

5.yıl 1.sezonda Oregon rework gelecek 2.sezonda House rework gelecek.
    5.yıl 1.sezonda Hollandalı ve Ürdünlü 2 operatör gelecek.
    5.yıl 2.sezonda Güney Afrikalı ve Norveçli 2 operatör gelecek.
    Her sezon ufak yeni modlar gelecek 5.yıl 1.sezonda "golden gun" modu geliyor bu modda herkesin elinde şarjörü 1 mermi alan Desert Eagle var ve herkesin 1 mermilik canı var. 1 shot 1 kill denebilir.

5.yıl 3. ve 4.sezonlarda her sezon birer operatör ve birer map rework geliyor 3.sezonda Skyscraper 4.sezonda Chalet rework alacak.
    5.yıl 3.sezonda gelecek operatörün ülkesi gizli 4.sezonda gelecek operatör Taylandlı.
    5.yıl 3.sezonda veya 4.sezonda LORD TACHANKA rework gelecek. Artık makineli silahı özelliği değil ana silahı oluyor ve baya yıkıcı bir silah. Özelliği ise alevli bomba atar. Yerde Capitao ve Goyo gibi alevler çıkartıyor ve tanıtımda 5 kere ateş etti. Meme operatörü oyundaki en OP karakter olacak
    Başka rework alacak operatörler de var.

Replay sistemi geliyor oynadığımız maçları kaydedip herhangi birinin gözünden veya anlatıcı kamerasından izleyebileceğiz. İçerik üreticileri için çok iyi özellik. 5.yılın ilk yarısında TTS'e gelmesi bekleniyor.
    Ping 2.0 adında yeni ping atma sistemi tanıtıldı. Bununla drondayken veya operatör ile giderken sadece düşmanları değil düşman ekipmanlarını da işaretleyebiliyor mesela Kapkan tuzağı gördünüz hemen ping ile işaretliyorsunuz ki takım arkadaşınız görsün. Bu sistemi daha da geliştireceklerini söylediler umarım çok daha kapsamlı bir şeyler görürüz işarete basılı tutup reinforce yapın veya impact atın gibi komutlar lazım.
    Defans için yakınlık alarmı diye bir ikincil cihaz geliyor. Metal dedektörü gibi yakından düşman geçince bipliyor birkaç kez.
    Atak için de güçlendirilmiş duvar yıkma amaçlı bir ikincil cihaz geliyor. Detay vermediler ve görüntü paylaşmadılar ama Thermite'ın yerini alamayacağını söyleyip tek hatch için Hibana almaya gerek olmayabilir gibi bir şey dediler.
    Ranked için harita banlama geliyor. Normalde eşleşme bitince rastgele bir harita atanıyordu şimdi 3 harita atanacak 2 takım da oy verecek banlamak için sonra banlanmayanlar arasında rastgele seçim yapılıp oynanacak.
    Bir tür "honor" sistemi gelecek toxic oyuncuları ve iyi davranışlı oyuncuları bildirme imkanımız olacakmış buna göre ödül veya ceza da dediler.

Tomb Raider Ash Elite

Gelecek 2 yılın yol haritaları

Harita banlama

House rework
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f4y1xh/house_rework/

Tachanka rework
    https://clips.twitch.tv/FaintPoliteCobraEleGiggle

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.