Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Obsidian var bende ama onu bozdular aynı lava skini gibi.
    İlk halinde yüzeydeki girinti çıkıntı çok belli oluyordu sonra operation health den sonra olabilir grafiklerle alakalı birşeyler yaptılar düz parlak siyah bir hal aldı kendini fazla belli etmiyor.
    Çok detaylı parçacıklı skinleri sınırlıyorlar DATA LIMITS diye dalga geçiyorlardı.

@John Sheppard JTF-2 dışında Racerları pek sevmedim satıştan kaldırıldığını da az önce fark ettim
    Beyazlı Invitational skin baya güzel ama fiyatı da baya güzel
  • 5. yıl ilk sezonun adı belli oldu; OPERATION VOID EDGE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] "VOID EDGE" Sezonunun operatörlerinin görselleri de sızdırıldı kadın operatör bence baya hoş duracak gibi ve muhtemelen yunan operatörü o olacak kolunda ki işaretten yola çıkarak söylersek, diğer erkek operatörün nereli olduğuna dair henüz bir bilgi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReemBeey

"VOID EDGE" Sezonunun operatörlerinin görselleri de sızdırıldı kadın operatör bence baya hoş duracak gibi ve muhtemelen yunan operatörü o olacak kolunda ki işaretten yola çıkarak söylersek, diğer erkek operatörün nereli olduğuna dair henüz bir bilgi yok
    Kadın Yunan heykeli gibi duruyor adam da Yunan heykeli pozu vermiş ikisinden biri Yunan olur muhtemelen. Kadının görünümünü anlatırken Ela gibi demişlerdi bir Ela havası var ama bir Ela değil tabii. Sızan özellikler doğru gibi duruyor hologramcı atak demişlerdi animasyonda kadının tarafında o hava var. Defans için de duvar yıkan demişlerdi adamda da o duvar yıkmaya geliyorum pozu var. Redditte Oryx için Türk diyenler de var ama isimler Yunanca. Oryx ilk Destiny oyununda vardı arka plan ve operasyon adı da uzaylı havası verince Ubisoft Destiny 3 yapıyor demişler.

Bunların dışında Fuze, Finka ve Tachanka rework iddiaları var ama kaynak olmadığından atmıyorum bunlar gerçekleşirse hepsine sağlam buff gelecek ama şu sıralar Finka için buff veya bir rework ne kadar gerekli o ayrı mesele.

Kadının kolundaki işaret Avrupa Birliğinin operasyonundan.

• Erkek operatör bence bir arap ülkesinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk operatörü de gelse keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Kadın Yunan heykeli gibi duruyor adam da Yunan heykeli pozu vermiş ikisinden biri Yunan olur muhtemelen. Kadının görünümünü anlatırken Ela gibi demişlerdi bir Ela havası var ama bir Ela değil tabii. Sızan özellikler doğru gibi duruyor hologramcı atak demişlerdi animasyonda kadının tarafında o hava var. Defans için de duvar yıkan demişlerdi adamda da o duvar yıkmaya geliyorum pozu var. Redditte Oryx için Türk diyenler de var ama isimler Yunanca. Oryx ilk Destiny oyununda vardı arka plan ve operasyon adı da uzaylı havası verince Ubisoft Destiny 3 yapıyor demişler.

Bunların dışında Fuze, Finka ve Tachanka rework iddiaları var ama kaynak olmadığından atmıyorum bunlar gerçekleşirse hepsine sağlam buff gelecek ama şu sıralar Finka için buff veya bir rework ne kadar gerekli o ayrı mesele.

Kadının kolundaki işaret Avrupa Birliğinin operasyonundan.

Alıntıları Göster
    Bildiğin f2p mmo karakteri olmuş ikisi de. Kız zaten Japon oyunlarından fırlama gibi duruyor. Koy Resident Evila, cuk oturur. Season pass 5 sızıntısında da bunlar vardı. O sızıntısı olmasa kesin fan art derdim, inanmazdım. Cidden bunlar ne ya, erkek karakter arenadan fırlama gibi duruyor zaten. Kılıç, sopayla falan savaşacak galiba, sledge ile vs atarlar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Bildiğin f2p mmo karakteri olmuş ikisi de. Kız zaten Japon oyunlarından fırlama gibi duruyor. Koy Resident Evila, cuk oturur. Season pass 5 sızıntısında da bunlar vardı. O sızıntısı olmasa kesin fan art derdim, inanmazdım. Cidden bunlar ne ya, erkek karakter arenadan fırlama gibi duruyor zaten. Kılıç, sopayla falan savaşacak galiba, sledge ile vs atarlar artık

Alıntıları Göster
    Kadından ben de MMO karakteri havası aldım biraz da anime tarzı duruyor. Rengi soluk diyecektim de Albino olabilir diye düşünüp vazgeçtim. Hem ten rengi açık hem de gözleri kısık o yüzden Albino olma ihtimali var bence.

• Artık hile dolu bir oyun
  • Nereliydi bu yeni oplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 12 Şubat 2020; 11:22:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pazar günü önümüzdeki yıl planında açıklanacak operatörlerin memleketleri.

Bu arada six invitational da Kuzey Amerika üstünlüğüyle gidiyor. Tsm, dark zero , space station, birde Avustralyalı fnatic. Galibiyetle tamamladılar Playoff ilk maçlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 12 Şubat 2020; 11:35:51 >
  • Hızlı karşılaşma maçların her hangi bir eşleştirme kriteri var mı yoksa hep böyle plat 1'lerin arasında mı ezileceğim ? 70 level civarındayım bu etkinlik haritasında ne güzel genelde kendi seviyelerimde adamlarla eşleşiyordum çekişmeli güzel maçlar geçiyordu. Ama bunun dışındaki tüm oyun modlarında platlar arasında oynamaktan yoruldum. Zaten haritalar rastgele geldiği için arka arkaya oynayıp ezberlemek imkansız bir de haritanın bordo berelileri gelince adamın nerden gelip vurduğu anlaşılmadan oyun bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Hızlı karşılaşma maçların her hangi bir eşleştirme kriteri var mı yoksa hep böyle plat 1'lerin arasında mı ezileceğim ? 70 level civarındayım bu etkinlik haritasında ne güzel genelde kendi seviyelerimde adamlarla eşleşiyordum çekişmeli güzel maçlar geçiyordu. Ama bunun dışındaki tüm oyun modlarında platlar arasında oynamaktan yoruldum. Zaten haritalar rastgele geldiği için arka arkaya oynayıp ezberlemek imkansız bir de haritanın bordo berelileri gelince adamın nerden gelip vurduğu anlaşılmadan oyun bitiyor.
    Casual için de Ranked gibi ayrı bir MMR var. Etkinlik haritasındaki eşleşmelere çok dikkat etmedim ama sanırım bende de daha iyiydi 4-0 biten bir maç hatırlamıyorum genelde hep uzatmaya gidiyordu baya kapışıyorduk. Hızlı oyunda da bazen çok çekişmeli maçlar geliyor bazen 2 takıma da plat geliyor karşıdaki 8/0 giderken bizimki 1/3 gidiyor. Eşleşme sistemi kötü değil ama mükemmel de değil arada dengesiz maçlar atıyor. Haritaları oynayarak ezberlemek gerekiyor oyunda harita bilgisi çok önemli custom game veya solo terrorist hunt ile harita seçip gezebilirsiniz veya rehber videolarına bakabilirsiniz baya faydası oluyor. Her oyuncu için harita bilgisi lazım ama Caveira ve Valk gibi birkaç operatör için harita bilgisi farz oluyor.

• Üçüncü video 3 ay sonra geldi ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 13 Şubat 2020; 16:57:29 >
  • quote:

Casual için de Ranked gibi ayrı bir MMR var. Etkinlik haritasındaki eşleşmelere çok dikkat etmedim ama sanırım bende de daha iyiydi 4-0 biten bir maç hatırlamıyorum genelde hep uzatmaya gidiyordu baya kapışıyorduk. Hızlı oyunda da bazen çok çekişmeli maçlar geliyor bazen 2 takıma da plat geliyor karşıdaki 8/0 giderken bizimki 1/3 gidiyor. Eşleşme sistemi kötü değil ama mükemmel de değil arada dengesiz maçlar atıyor. Haritaları oynayarak ezberlemek gerekiyor oyunda harita bilgisi çok önemli custom game veya solo terrorist hunt ile harita seçip gezebilirsiniz veya rehber videolarına bakabilirsiniz baya faydası oluyor. Her oyuncu için harita bilgisi lazım ama Caveira ve Valk gibi birkaç operatör için harita bilgisi farz oluyor.

Alıntıları Göster
    Rankım genelde gold 2-3 arası oluyor. Pek fazla ranked oynamam, genelde de casual oynuyorum. Casual oynarken son zamanlarda çok fazla plat-diamond gelmeye başlamıştı. Hele bir de ara sıra 60-70 level champion rank smurfler geliyordu iyice sinir krizi geçiriyordum. Kaybetmekten sıkılıp oyuna ara verdim 3. sezonun sonlarına doğru. Bu sezon da şu etkinlik dışında doğru düzgün oynamadım zaten oyunu. Bir de 200-300 level olup unranked olanlar var. En tehlikeliler onlar

• quote:

Rankım genelde gold 2-3 arası oluyor. Pek fazla ranked oynamam, genelde de casual oynuyorum. Casual oynarken son zamanlarda çok fazla plat-diamond gelmeye başlamıştı. Hele bir de ara sıra 60-70 level champion rank smurfler geliyordu iyice sinir krizi geçiriyordum. Kaybetmekten sıkılıp oyuna ara verdim 3. sezonun sonlarına doğru. Bu sezon da şu etkinlik dışında doğru düzgün oynamadım zaten oyunu. Bir de 200-300 level olup unranked olanlar var. En tehlikeliler onlar

Alıntıları Göster
    Casual yine neyse de Rank maçlarda da onlardan geliyor özellikle çok fazla smurf var. Snir krizi geçirmeden oynamak elde değil

• quote:

Alıntıları Göster
    221 olup unranked olan var bir tane

Önceki mesajımdan sonra bir maç girdim bizim takım şampiyonlar ligi gibi ss aldım hepsini yazıyorum. Diamond olanlardan biri tabancayla 360 atıyordu

100 lvl diamond
    52 lvl plat 3
    123 lvl gold 3
    175 lvl diamond
    221 lvl unranked
    ---
    83 lvl plat 2
    144 lvl plat 3
    72 lvl gold 2
    226 lvl plat 3
    128 lvl gold 2

Casual için çok dert değil de rankedda smurf olayı kanser ediyor gold takımı yeni silver adamın taşıdığı takıma kaybediyoruz

Edit: Yeni operatörler için ufak bir teaser yayınlandı. Kadın için redditte uzay ekibinden diyenler kazandı. Hologram atıp hareket mi ettiriyor acaba
    Defans da duvar yıkıyor detay yok sadece duvar yıkıyor

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

221 olup unranked olan var bir tane

Önceki mesajımdan sonra bir maç girdim bizim takım şampiyonlar ligi gibi ss aldım hepsini yazıyorum. Diamond olanlardan biri tabancayla 360 atıyordu

100 lvl diamond
    52 lvl plat 3
    123 lvl gold 3
    175 lvl diamond
    221 lvl unranked
    ---
    83 lvl plat 2
    144 lvl plat 3
    72 lvl gold 2
    226 lvl plat 3
    128 lvl gold 2

Casual için çok dert değil de rankedda smurf olayı kanser ediyor gold takımı yeni silver adamın taşıdığı takıma kaybediyoruz

Edit: Yeni operatörler için ufak bir teaser yayınlandı. Kadın için redditte uzay ekibinden diyenler kazandı. Hologram atıp hareket mi ettiriyor acaba
    Defans da duvar yıkıyor detay yok sadece duvar yıkıyor

Alıntıları Göster
    Anlaşılan tachankaya rework geliyor, yeni bir meme operatörü lazım deyip bunu yapmışlar. Harbiden koşa kaşa duvar kırma, adam öldürme yeteneği varsa yeni eğlencemiz hazır . Freni patlamış kamyon gibi önden bodozlama Monty ve blitze dalmak için sabırsızlıkla bekliyorum Özellikle kalkanı kapalı montagne ile nasıl çalışacak bu mekanik çok merak ediyorum. Ayrıca takımdaki clashi trollemek için de bire bir

• quote:

Anlaşılan tachankaya rework geliyor, yeni bir meme operatörü lazım deyip bunu yapmışlar. Harbiden koşa kaşa duvar kırma, adam öldürme yeteneği varsa yeni eğlencemiz hazır . Freni patlamış kamyon gibi önden bodozlama Monty ve blitze dalmak için sabırsızlıkla bekliyorum Özellikle kalkanı kapalı montagne ile nasıl çalışacak bu mekanik çok merak ediyorum. Ayrıca takımdaki clashi trollemek için de bire bir

Alıntıları Göster
    Meme operatörümüz var zaten Amaru'muz var uçmaktan başka bir işe yaramıyor gerçi onu da tam yapamıyor. Geçen bazı yerlere uçamadığını görünce sinir oldum redditte biraz kıyaslama yaptım da popüler olamadı maalesefhttps://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/f39hx1/amaru_needs_a_little_rework_please_read_and_share/

Duvar yıkma olayı nasıl olacak acaba bir de çok gerekli miydi diye merak ediyorum tonla shotgun impact var zaten. Onun yerine reinforce yıkan biri gerekli bence yanlış yapılan reinforce oyun kaybettirebiliyor. Aynı şekilde yanlışlıkla kapanan hatchler bazı objektifleri öldürüyor. Atak operatörü de hologram falan onu da merak ediyorum muhtemelen yine op bir operatör gelmez ama şu an merak ettiriyor.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Gerçekten etkinlik benim için de ilaç gibi gelmişti özellikle daha oyunun başında olanlar için sabit olunca ezberlenmesi de kolay oluyor. Ne videolardan izlemek ne de terörist hunt gibi modlarda oynamak aynı hissiyatı pek vermiyor. Keşke tek haritanın sabit olduğu 7 gün veya 15 günde bir rotasyonla haritanın değiştiği bir oyun modu olsa da oynasak.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.