Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Friendly fire oyunun temellerinden biri o yüzden kalkması imkansız. Casual modda 2 seçenek var ya troll elemanın kafasına sıkın ya da maçtan çıkın veya ikisini de sırayla yapın ama iş ranked moduna gelince adamı oyundan atabilirsiniz veya devam edersiniz. Takımlı proje ödevi gibi düşünün grupta biri tembellik yapıyor diye grubu terk ederseniz 0 alırsınız, ödevi sabote ederseniz 0 alırsınız. Çok saçma sapan insanlarla oynadım ranked modunda 0/0/8 gidip de 10/3 giden takım birincisine noob diyenleri dahi gördüm ama oyunca biraz saati olan kimse rankedda kendi adamına sıkmaz size aşırı troll elemanlar gelmiş. Adamı vurarak da kendinizi cezalandırmışsınız.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Buyrun bana mı seslendiniz Reyize bi skin alaamdık ama mainimizdir değerlimiz ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: please44

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Durduk yere ceza yememişsiniz. Bir anda 7 gün ceza vermez. Demek ki bunu sık sık yapıyorsunuz. Ayrıca 7 gün sonunda bir sonraki cezanız hesabınızın açılmamak üzere kapanması olacak.

Küfür ediyorsa mute'larsınız, bacağına sıkıyorsa o oyunu kayıp olarak görüp oynarsınız. Sonuçta ilk defa maç kaybetmiyorsunuz, değil mi?

Tebrikler, elemana istediğini vermişsiniz.

Üstat keyfimden yada eğlencesine sıkmıyorum kimseye bundan öncede benzer olaylar yaşandı sıktım ceza aldım bana sıkan adama kafamı çevirip devam edemem oyuna oyunda bu kadar troll varsa bunun suçlusu ben değilim ubisoftun dost ateşiyle ölmeyi kaldırması gerekli

Sıktım ceza aldım diyorsun da bir oyunda iki kere takım arkadaşını öldürmeden ceza vermiyor. Sen sadece bir oyunda değil bir çok oyunda aynı şeyi yaptığın için 7 gün ban yemişsin açıkçası iyi de olmuş. Asıl trol senmişsin gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Buyrun bana mı seslendiniz Reyize bi skin alaamdık ama mainimizdir değerlimiz ^^

Aha geldi sahibi Lion+Jackal combosu yaparız artık gelsinler de bi. Yeni sezon skinlerinde kıyak yapsınlar Jackal'a bari season pass skini bile kötüydü ille pro lig al diyorlar.
  • Slm arkadaşlar, r6 oyunum durup dururken hata vermeye başladı internetimde hiçbir sıkıntı yok ama oyun bağlantı aşamasında hata veriyor, tekrar tekrar denedğimde bağlanıyor ama bu seferde bütün renown harcadığım herşey gitmiş charmlar,skinler, operatörler herşey. Görseli yükledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Koray'dan iste verir.
    Dalga geçmek gibi olmasın da attığın videodaki adam L harflerini söyleyemiyor, ilk defa görüyorum böyle bir şeyi. R gördüm, S gördüm ama L'yi söyleyemeyeni ilk defa görüyorum.

Yeni gelen operatörleri hiç sevmedim açıkçası... Sırf Season Pass satabilmek için getirilmiş, overpowered ve oyunun gerçekçiliği iyice düşüren karakterler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Dalga geçmek gibi olmasın da attığın videodaki adam L harflerini söyleyemiyor, ilk defa görüyorum böyle bir şeyi. R gördüm, S gördüm ama L'yi söyleyemeyeni ilk defa görüyorum.

Yeni gelen operatörleri hiç sevmedim açıkçası... Sırf Season Pass satabilmek için getirilmiş, overpowered ve oyunun gerçekçiliği iyice düşüren karakterler.

Bana normal geldi hatta sesi açtım biraz başlarda bir "all" diyor L harfi beynime kadar işledi

Yeni operatörler güçlü olabilecekken dozunu ayarlayamamışlar ve baya op olmuş. Hadi Lion oyuna bir şeyler katıyor ve counterlamak mümkün ama Finka gereksiz güçlü olmuş. Tepme kontrolü olmasa bile işlevli bir operatör olurmuş ama orası fazla olmuş.

Lion, Blitz, literally derken dikkat et bak.

Aynen öyle. Lion'a alışabilirsin ama Finka aşırı op. 1 dakika boyunca sıfır recoil nedir allah aşkına... 500 metre öteden düşmüş adamı dokunmadan kaldırabilmesi falan. Lion'ı counterlayacak operatör kesinlikle Vigil olması gerekiyor. Özelliği sayesinde görünmemesi gerek Lion'un drone'una ama saçma bir şekilde yine de görünüyor. Finka'nın recoil buff süresini 5-10 saniye yapmaları lazım... Düşen adamı kaldırmanın da bir mesafesi olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 23 Şubat 2018; 17:47:58 >
    Bi dakka şimdi blitz artık böyle koşabiliyor mu etrafta bu ne yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

Orijinalden alıntı: please44

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Durduk yere ceza yememişsiniz. Bir anda 7 gün ceza vermez. Demek ki bunu sık sık yapıyorsunuz. Ayrıca 7 gün sonunda bir sonraki cezanız hesabınızın açılmamak üzere kapanması olacak.

Küfür ediyorsa mute'larsınız, bacağına sıkıyorsa o oyunu kayıp olarak görüp oynarsınız. Sonuçta ilk defa maç kaybetmiyorsunuz, değil mi?

Tebrikler, elemana istediğini vermişsiniz.

Üstat keyfimden yada eğlencesine sıkmıyorum kimseye bundan öncede benzer olaylar yaşandı sıktım ceza aldım bana sıkan adama kafamı çevirip devam edemem oyuna oyunda bu kadar troll varsa bunun suçlusu ben değilim ubisoftun dost ateşiyle ölmeyi kaldırması gerekli

Sıktım ceza aldım diyorsun da bir oyunda iki kere takım arkadaşını öldürmeden ceza vermiyor. Sen sadece bir oyunda değil bir çok oyunda aynı şeyi yaptığın için 7 gün ban yemişsin açıkçası iyi de olmuş. Asıl trol senmişsin gibi geldi bana

Trol felan değilim trollük yapacak yaştada değilim, ben sadece derdimi yazdım, haklı veya haksız bulursunuz ayrı konu ama iyiki banlanmışsın, asıl trol sensin, iyi olmuş Yazmanız hiç etik değil bilmenizi isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Lion, Blitz, literally derken dikkat et bak.

Aynen öyle. Lion'a alışabilirsin ama Finka aşırı op. 1 dakika boyunca sıfır recoil nedir allah aşkına... 500 metre öteden düşmüş adamı dokunmadan kaldırabilmesi falan. Lion'ı counterlayacak operatör kesinlikle Vigil olması gerekiyor. Özelliği sayesinde görünmemesi gerek Lion'un drone'una ama saçma bir şekilde yine de görünüyor. Finka'nın recoil buff süresini 5-10 saniye yapmaları lazım... Düşen adamı kaldırmanın da bir mesafesi olması gerek.

Düşen adamı kaldırınca 25 canı oluyor bu biraz eksi bir durum o yüzden koordineli kullanmak gerekir o konuda bir şey olacağını sanmıyorum. Recoil süresi cidden çok uzun ve fark da çok fazla hem farkın artıp hem de sürenin azalması lazım aslında.
    Vigil'in de Lion'ı counterlaması lazım çünkü mantık olarak Lion'ın cihazı da bir tür drone.

@Luc4sHood Şu an bu şekilde Ash+BB olmuş ama Ubisoft bu kadar hızlı olsun istememiştik dedi hızına nerf gelir.

Edit: TTS'e yarın patch geliyor, patch notları çıktı. Blitz ve Finka nerf yemiş.

Blitz'in hızı düştü, 1.5 speed gibi bir şey oldu sanırım 1'den fazla diyorlar. Tabancasının da hipfire isabeti düşürüldü

Finka'nın da Stun bombasına direnci düşürüldü. Stun bombasının etkilerini önceden %50 azaltıyordu artık azaltmıyor, Stun bombası süresi de %30'a iniyordu şimdi %50'ye inecek.
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/7zoysg/test_server_patch_2_notes/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 23 Şubat 2018; 19:11:53 >

Bu kadar hızlı olsun istememiştik ne ya. Arkadaş hiç mi test etmediniz hata falan mı bu nedir...
    Operatörden önce nerfi geliyo ulan ubisoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 23 Şubat 2018; 19:47:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Aha geldi sahibi Lion+Jackal combosu yaparız artık gelsinler de bi. Yeni sezon skinlerinde kıyak yapsınlar Jackal'a bari season pass skini bile kötüydü ille pro lig al diyorlar.

Yaparız reyiz, arkadaş çağırmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Koray'dan iste verir.

Outbreak'a hazır ol reyiz sen asıl showu orda yapacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Bu kadar hızlı olsun istememiştik ne ya. Arkadaş hiç mi test etmediniz hata falan mı bu nedir...
    Operatörden önce nerfi geliyo ulan ubisoft

TTS olmasa kanser olacakmışız demek ki Bunu düz 1 hıza çeksinler eskisi gibi de rahat edelim ya

@-Bane Yenersek çağırmaz herhalde bilmiyorum

• normal sürüme ne zaman gelecek belli mi ona göre şimdi zofia ı alacam gelinceye kadar bir daha para birikir herhalde 1 haftada season pass olmayanlara banlı olacak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

normal sürüme ne zaman gelecek belli mi ona göre şimdi zofia ı alacam gelinceye kadar bir daha para birikir herhalde 1 haftada season pass olmayanlara banlı olacak ya

6 martta gelecek season pass olmayanlara da 13 martta.
  • Charles hocam üzdün Blitz aşkım ne vardı güçlü olsaydı, Linka paçozu güçlü olacağına Alman karizmatik abimiz güçlü olaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Charles hocam üzdün Blitz aşkım ne vardı güçlü olsaydı, Linka paçozu güçlü olacağına Alman karizmatik abimiz güçlü olaydı

25 metreden hipfire hs atıyor beter olsun yakından zaten affetmiyor. Güçlü olacaksa Alman ablamız IQ güçlü olsun silahları rezalet. Veya Alman abilerimizden Jager'a buff gelsin
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.