Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
7.744
Cevap
125
Favori
272.039
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
Giriş
    105 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar , birlikte oynayacak +16 düzgün üsluplu toxic olmayan takım arkadaşları arıyorum.
    Oyuna yeni baslamışsanız bile birlikte oynayabiliriz oyunu öğrenmeye çalışırsanız tabi..
    Rank:Silver-Gold arası
    Steam:DPeaceee
    uPlay:DPeaceee
    |
    |
    Oyunun starter versiyonunu almıştım fakat bu şekilde ilerleyemeceğimi farkettim 2-3 operatör dışında oynayarak bir şey açamıyorsunuz. Şimdi bana hangi paketi almamı tavsiye edersiniz? Oynayarak yavaş yavaş operatörleri açmak istiyorum.

C5 AIRCROSS Noir Perla Nera
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    Starter sürümünde de oynayarak operatörleri açabiliyorsunuz, çok daha uzun sürüyor orası ayrı. İade edebiliyorsanız standart sürümü alabilir veya starter sürümde kredi satın alarak kalan operatörleri açabilirsiniz.

iade edemedim 2 saat süreyi geçtiğim için. Year 3 season pass alsam tam sürüm almış oluyor muyum?
    |
    |
    kozkir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    374 Mesaj

Key sitelerinden bulabilirsen year 2 pass al 8 karakter baya götürür onlarla oynarken de ana operatölere para kasarsın. Oyunu steamden almış olsan da uplay kodu da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rampage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olmazsın hâlâ operatör fiyatları aynı kalır bu yıl gelecek olan 8 operatör gelir sadece. Yanında skinler ve 600 renown.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Year 2 pass veya year 3 pass alman o yıl karakterlerini almanı sağlar, oyunu tam sürüme çevirmez.
    |
    |

O zaman bana complete edition yolu gözüktü sanırım. İçerik olarak season pass ile gelen bütün operatörleri veriyor gördüğüm kadarıyla. Kalanları da para kasarak açmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 26 Şubat 2018; 14:31:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kozkir , Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bölüm Yetkilisi
    8293 Mesaj

Complete alırsanız oyundaki tüm operatörler açık olacak. Complete'in içinde 3.yıl season pass de olduğundan bu yıl gelecek olanlar da ücretsiz açılacak.

|
    |

O zaman gold edition almak daha mantıklı gibi. Arada yaklaşık 100 TL fark var. 8 operatör ve birkaç skin için değmez. Onları da oynayarak açabiliyoruz zaten.
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8940 Mesaj
    Plat olana özel sezon sonunda charm falan var mı? Ona göre yardıralım

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    6049 Mesaj

bu mantıkla standart almak daha mantıklı golda dahil olan operatorleri de oynayarak açabiliyorsunuz
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    6049 Mesaj

platı bırak diamonda bile vermiyolarki boşuna kasıyoruz özel bi skin falan verseler bari diamonda
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    8940 Mesaj

Ay kıyamam sana, sen ne şirin şeysin öyle. Gel bizim oğlumuz ol sen.
    |
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Binbaşı
    1788 Mesaj

Hocam operatör açmak çok uzun sürdüğü için ve standart'la gold arasında çok uçurum fiyat olmadığı için öyle söyledim. Yoksa tabi gönül complete almaktan yana.
    |
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    105 Mesaj

Sadece plata değil tüm ranklara sezon sonlarında özel charm verilir ve sezonda max hangi ranka cıktıysanız o charm gelir.
    Mesela ben Gold4 e cıktım ama suan silver 2 yim bana gold charmı gelecek
    |
    |
    abi bu oyunu oynayanların gerçekten psikolojisi bozuk bilerek ranked oynamıyordum hadi dedim 10 maçı tamamliyim 3. maçta 4 kişilik bir takıma mı denk geldim nedir adamın biri bana bu sefer kötü oynama senin yüzünden bronze olacam falan dedi daha 3. maçım senin oyununa ne yapmış olabilirim ki neyse bir şey demedim 3 kd ile oynadım 3-0 öne geçtik enjoy your lose diyip teslim oldular abi ne alaka ya ne oluyor yani oyun boyunca bir şey demedim bile heriflere adamda copper oldu arkadaşları da gold 2 miş

edit : ayrıca bu nasıl sistem benim oyum olmadan nasıl teslim oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 26 Şubat 2018; 17:47:14 >
    |
    |

Complete alınca para harcayacak yer kalmıyor
    Arada 8 değil 16 operatörlük fark var ama kasılır o kadar da.

Sezon sonu charmları gösterildi pcde olsaydım resim atardım ama redditte vardır. Görünüm olarak güzel duruyorlar.

|
    |
    Laptopum i5 3230M 2.6ghz GT geforce 740M 8 gb Ram.Arkadaşımın hesabından denedim herşey lowda ve birazda render scale i 100 den 75 e kısarak 30-40 arası fps alıyorum.Sizce standart editionı bu durumda almaya değer mi?Yanı oynarken zevk alıyorum terrotist hunt filan oynadım herhangi bir sıkıntı yaşamadım ancak bu kadar az fps multıplayer mucadelelerde ranked da cok sıkıntı cıkartırm mı?Bu arada oyle try hard oynayan bırı değilim, yani ranked da deli gibi kasmam.Onuda belirtmek istedim.Kaç gündür bir türlü karar veremedim sizlere de sormak istedim.Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.