Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cav'ın özelliği değil, pistolün özelliği. Caveira'nın silahı derken tabancasını kastettiğini varsayıyorum. Ayrıca Clexa headshot ile ilgili bir şey dememiş, demek istediği şey eğer tek kaldıysanız injure'lanmazsınız, injure'lanmanız gereken durumda direkt ölürsünüz. Bunun headshot ile alakası yok.

Neyse, durumu oyun mekaniklerine göre bildiğim kadarıyla ve dilimin döndüğünce değerlendirdim. Bunun dışında başka ihtimal yok. Yani çok acayip şeyler olabiliyor oyunda (Dün Pengu bir elemana dört kere headshot attı, eleman ölmedi. Birisi videoyu yayınladığında yeniden izledi, gördük ki kurşunlar birkaç piksel farkla kafasının bir sağına bir üstüne bir sağına bir üstüne gitmiş) ama dediğiniz durumu sağlayacak bir silah yok.

Ya fark etmediğiniz ya da unuttuğunuz başka bir değişken yaşanmıştır.
  • Dün oyunu aldım indirdim fakat " account creation unavailable please try again later " bu hatayı veriyor.Saatlerdir çözümünü bulamadım.Ne siteye girebiliyorum nede kayıt olabiliyorum.Sanırım bakım var fakat bakıma girmeden öncede kayıt olamıyordum.Bir çözümü yokmu bu işin?
  • Ubisoft bakımda. Saat 16:00 'da gelecek kendine. Bu bakıma özel yarın 17.00 da başlayıp 24 saat sürecek %50 renown booster gelecek. Sezon ortası güncellemesi de yarın geliyor PC için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ubisoft bakımda. Saat 16:00 'da gelecek kendine. Bu bakıma özel yarın 17.00 da başlayıp 24 saat sürecek %50 renown booster gelecek. Sezon ortası güncellemesi de yarın geliyor PC için.

Uplaya dahi giremiyorum ben. Bununla alakalı bi şey sanırım.

Ama steam de görüyorum oynayanlar var nasıl oluyorsa
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Uplay = Ubisoft Play. Bakım olduğu için Uplay hesabına giriş yapılamıyor. Şimdi Steam'den oyna derseniz sizi de oyunda gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Uplay = Ubisoft Play. Bakım olduğu için Uplay hesabına giriş yapılamıyor. Şimdi Steam'den oyna derseniz sizi de oyunda gösterir.

Anladım teşekkürler.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Holey. Yeni skin'ler de yarın mı gelecek?
  • Siz birisi sizin hesapla girsin oynasın mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse benim samimi bir arkadaş var aslında, sürekli oynar mı kestiremiyorum ama beğenirse oynar. Kendisini bir türlü oyuna başlatamadım. Kendisine sorabilirim.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Onu bilemiyorum Uplay dükkanı kapatmış açıklama bulamadım başka yerde düzgün Gelir umarım
    Hocam oyunu 220 saat oynamışım. Oyunda daha önce hileye denk gelmedim ya da geldiysemde ben farketmedim. Bazen saçma şeyler yaşanıyor ama en azından şundan olmuştur diyebiliyorsunuz. Fakat ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım o yüzden buraya taşıma gereği duydum.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Öldüğüm yer tam olarak burası. ve şunlardan eminim; canım 100, kill camde de izledim cav bakıyor ben çıktığım anda tek kurşunla direk ölüyorum. Zaten bunlardan bu kadar emin olmasa üstelemem. O ana kadar çatışmaya girmedim çünkü roundun başında afk idim. Spotlanan caviera'ya doğru baktım pistolu ile tek mermide aldı geçti. Oyunda çok fazla saçma şey oluyor. Bu da onlardan biriydi belki bilmiyorum.

• Tabiî ki taşıyın üstad, ben niye yazıyorsunuz demiyorum. Kelimelerimi aramızdaki yaş, cinsiyet, eğitim, görgü, bilgi, düşünce farklılıklarına göre anlaşılabilecek en sade şekliyle yazmaya çalışıyorum, doğru anlaşılma gayesiyle, buna rağmen "Neden burada bunu anlatıyorsun?" gibi bir yaklaşım sergilediğimi düşündüyseniz özür dilerim.

Oyunda hile var, bu husus ile ilgili olarak 10 maç oynadığım bir günde 2 farklı maçta 2 farklı elemanın hile kullandığını belirtmiştim. Ortalama olarak da 30 maçta 3 maç hile yapana denk geliyorum demiştim. Bunu da bu vesileyle düzelteyim; belki takip etmişsinizdir ya Cuma ya da Cumartesi günü bir ban dalgası oldu, ondan beri belki 60 maç atmışımdır, hileye hiç denk gelmedim. Ban hususunda Ubisoft daha radikal kararlar alacakmış diye okudum. Diğer oyunlardaki gibi farklı ban sebepleri girilebilecek ve özellikle "griefer" diye tabir edilen vatandaşların belki ceza alması belki hesabının uçurulması sağlanacak.

Konuya dönecek olursak; senin yaşadığın sadece bu tecrübe var ve dikkatinden kaçmış olabilecek farklı değişkenler de mevcut diyorum. Meselâ benim aklıma injure'landığın gelmemişti, yukarıdaki arkadaşın yaklaşımı doğru. Caveira'nın pistolü dediğim gibi öldürmez, süründürür (Tam manası ile). Elemanın olayı o zaten, interrogation yapsın diye 99 damage ve knockdown effect var silahta.

Ya da ikimizin de bilmediği bir şey olmuştur. Headshot değilse 100 hp varken tek kurşunla seni injure'layamaz, en sona sen kalmadıysan tek kurşunla seni -headshot bile olsa- öldüremez, en sona sen kaldıysan tabancasıyla headshot atarsan öldürebilir, çünkü injure olayı sona kalan adamda yok (secure area'da objective'deyseniz o başka).

Killcam'den bakmadınız mı? Belki iki kurşun atmıştır?

Yok hocam estafurullah ne özrü. Bunu zaten burda benim bilmediğim bir durum vardır diye sormak istedim. Fakat canımın 100 olduğundan, HS yemediğimden emin olduktan sonra "son kalan kişiysen injure'lanmazsın direk ölürsün falan denmesi kendimi anlatamadığımı gösterdi. Bir önceki mesajımda da belirmiştim. Kill camda izledikten sonra şaşırdım kaldım zaten. Cav benim olduğum yeri keserken ben çıktığım anda pistol'ü ile tek kurşunda HS olmaksızın öldürüyor. Benim gördüğüm bu yönde fakat dediğiniz gibi belki benim gözümdem kaçmıştır. Lag olmuştur ben sadece tek mermi sıktığını görmüşümdür. Uzatmanın pek bir anlamı yok sanırım çünkü elimde bir video yok o yüzden bir yere varılmıyor. Teşekkür edeyim ben size cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Yok hocam estafurullah ne özrü. Bunu zaten burda benim bilmediğim bir durum vardır diye sormak istedim. Fakat canımın 100 olduğundan, HS yemediğimden emin olduktan sonra "son kalan kişiysen injure'lanmazsın direk ölürsün falan denmesi kendimi anlatamadığımı gösterdi. Bir önceki mesajımda da belirmiştim. Kill camda izledikten sonra şaşırdım kaldım zaten. Cav benim olduğum yeri keserken ben çıktığım anda pistol'ü ile tek kurşunda HS olmaksızın öldürüyor. Benim gördüğüm bu yönde fakat dediğiniz gibi belki benim gözümdem kaçmıştır. Lag olmuştur ben sadece tek mermi sıktığını görmüşümdür. Uzatmanın pek bir anlamı yok sanırım çünkü elimde bir video yok o yüzden bir yere varılmıyor. Teşekkür edeyim ben size cevabınız için

Anladığım kadarıyla 3 ihtimal var

1) 1-hit bug. Bugisoft sonuçta bu hatta sezon ortası patch notunda bile çıkabilir belli olmaz
    2) Hack. O oyundaki oynayışına bağlı olarak belli olur bu
    3) Hitbox sorunu, bence muhtemelen bu olmuştur. Cav tabancasının hasarı biraz uzaklaşınca bile aşırı düşmesine rağmen HS hasarı menzile bağlı değil en uzaktan, en az vuran silah bile tek mermi ile HS atabiliyor. Cav HS atınca önce yere düştüğünden HS işareti çıkmıyor. Killcam'de HS olarak da gözükmedi sanırım o yüzden atıyorum omuzdan vurdu ama oyun bunu kafa olarak algıladı.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam hack diyemem şimdi çocuğa sadece bir kere öldüm profiline baktım epeydir oynuyormuş. Sormak için ekledim fakat kabul etmedi kendisi Son söylediğiniz bana çok mantıklı geldi. Çünkü dediğiniz gibi bu oyunda bu tarz hatalar çok fazla oluyor. Ama dediğiniz gibi patch notunda bi bakıcam belki bu durumu yaşayan başkaları da olmuştur. Shadowplay fps düşürüyordu fakat en iyisi ben onu kullanmaya çalışayım. Bu gibi durumlarda çok önemli oluyor.
  • Dün oyunun starter versiyonunu aldım bugun girdim fakat başlangıçta herkese verilen 600 kredi gelmedi ne yapmalıyım ? Bir çözümü varmı ?
  • Metrelerce öteden kalkla siper alır halde aimsiz hs atan blitz resmen monitörü yumruklama nedeni nasıl bir saçmalık bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 23 Ocak 2018; 13:57:22 >
  • 635 MB'lık bi güncelleme gelmiş fakat forumlara baksamda ne olduğunu anlayamadım

Edit: Yeni gelen grafik ayarıyla iyileşme olur diyordum fakat dememelerimde hiç bi iyileşme göremedim

Edit2: Ah be ubisoft

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 23 Ocak 2018; 18:57:12 >

• Patch notları yayınlandıhttps://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-317056-16/operation-white-noise-mid-season-reinforcements

TTS'e gelen ile aynı bir fark göremedim.
  • indirme yapmadan güncelleme geldi bana da. Pc açıp kapattım ama yine indirmedi. Capito aşkım 48 damage ama update yemiş oyun indirme olmadan.
  • Önce operatörler kilitli geldi oyunu yeniden açtım ardından loadout ayarları sıfırlanmış bir şekilde. Şaka mı yahu bu... Tek tek hepsini ayarlamak istemiyorum bunları geri getirmenin bir yolu yok mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.